22
18
Naujienos
2013-11-25
Panevėžio „Lietkabelio“ (1-7) krepšininkai Lietuvos čempionams priešinosi mažiau nei kėlinį. Sauliaus Štombergo treniruojama Kauno „Žalgirio“ (5-1) ekipa namie 101:60 (24:15, 24:13, 33:17, 20:15) aukštaičiams nepaliko jokių vilčių. Triuškinamu rezultatu nušlavę „Lietkabelį“ žalgiriečiai iškovojo ...
2013-11-25
Traumų išretinta Panevėžio „Lietkabelio“ ekipa pasirašė trumpalaikę sutartį su 26 metų 192 cm ūgio gynėju Ernestu Ežerskiu. Jis Aukštaitijos klubo marškinėlius vilkės iki Naujųjų metų. „Ernestas jau kurį laiką treniruojasi su komanda. Mes žinome jo galimybes, jis pažįsta ekipą ir trenerius. Žiūrėsime, kaip seksis Ežerskiui, ...
Šarūnas  Jasikevičius
19 MIN
Parrish  Brown
25 MIN
Taškai 19

„Žalgirio“ gretose starto penkete Čižauskas, Lipkevičius, Kupšas, Lavrinovičius ir Jasikevičius, „Lietkabelio“ – Odiakosa, Šimonis, Žalalis, Griškėnas ir Brownas.

4:2, 2 min.: „Žalgirio“ taškų sąskaitą dviem taikliais metimais atidaro Lavrinovičius. Svečių komandoje pasižymėjo Odiakosa.

7:5, 3 min.: Lipkevičius varžovų klaidą paverčia tritaškiu. Tuo pačiu atsako ir Griškėnas.

9:7, 4 min.: Lavrinovičius pelno šeštąjį savo tašką, tačiau dvitaškį pelno ir Odiakosa.

11:7, 5 min.: Lavrinovičius ir toliau nesulaikomas. Jis pelno dar du taškus.

11:9, 6 min.: Odiakosa dvitaškiu mažina deficitą iki dviejų. Panevėžiečių gretose pasirodo Ežerskis.

16:9, 6 min.: Jasikevičius sumeta baudas, o netrukus smeigia ir tritaškį.

18:9, 7 min.: Lavrinovičius pelno dešimtąjį savo tašką. Žalgiriečiai spurtuoja 8:0.

20:11, 8 min.: Brownas pataiko tik vieną baudą, o Klimavičius po Jasikevičiaus perdavimo didina pranašumą iki 9.

22:13, 9 min.: Odiakosa ir Dimša keičiasi taikliais dvitaškiais.

24:15, 10 min.: Dimša didina pranašumą iki dviženklio, tačiau Kazonas atsako taikliu metimu.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 10, Šarūnas Jasikevičius 5, Tomas Dimša 4.

„Lietkabelis“: Dinma Odiakosa 9, Darius Griškėnas 3.

26:15, 11 min.: Dentmonas pelno pirmuosius savo taškus.

28:15, 12 min.: Jankūnas didina žalgiriečių pranašumą iki trylikos.

30:15, 13 min.: Dentmonas išnaudoja 10-ąją „Lietkabelio“ klaidą ir pelno dar du taškus baudų metimais.

33:15, 13 min.: Jankūnas pataiko tik vieną baudą, o kamuolį puolime atkovojęs Klimavičius dėjimu viena ranka dar labiau didina pranašumą.

35:15, 14 min.: Dentmonas perima dar vieną kamuolį ir didina skirtumą iki dvidešimties. „Lietkabelio“ ekipa antrajame kėlinyje dar nepelnė nė taško.

38:17, 15 min.: Nesėkmingų atakų seriją po „Žalgirio“ klaidos gynyboje nutraukia Žalalis. Čia pat greitą ataką rengęs Pocius atsako dvitaškiu su pražanga.

40:17, 16 min.: Čižauskas pelno pirmuosius savo taškus. Kovą dėl atšokusių kamuolių kauniečiai laimi net 17:4.

43:17, 16 min.: Kupšas pelno dvitaškį su pražanga.

44:19, 17 min.: Čižauskas pataiko tik vieną baudą, o Griškėnas pelno šeštąjį „Lietkabelio“ tašką šiame ketvirtyje.

46:22, 18 min.: Čižauskas pataiko dvitaškį, o Kazonas atsako tolimu metimu.

48:26, 19 min.: Ežerskis ir Odiakosa pelno po dvitaškį, taikliu metimu atsako ir Jogėla.

48:28, 20 min.: Šimonis mažina deficitą iki dvidešimties.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 10, Justinas Dentmonas 6, Šarūnas Jasikevičius 5, Vytenis Čižauskas 5, Tomas Dimša 4, Tadas Klimavičius 4.

„Lietkabelis“: Dinma Odiakosa 11, Darius Griškėnas 5, Mantas Kazonas 5.

53:28, 22 min.: Klimavičius kėlinį pradeda dviem taikliais baudų metimais, netrukus tritaškį smeigia ir Čižauskas.

59:28, 23 min.: Pocius smeigia du tritaškius iš eilės ir žalgiriečių pranašumas pirmą kartą perkopia 30-ies taškų ribą.

62:28, 24 min.: Dar vieną tritaškį prideda ir Čižauskas.

62:30, 24 min.: Odiakosa baudų metimais pelno pirmuosius panevėžiečių taškus trečiajame kėlinyje. Svečiai kėlinį pralaimi 2:14.

64:32, 25 min.: Jankūnas pelno dvitaškį, o Odiakosa atsako dėjimu iš viršaus.

66:35, 26 min.: Kazonas pataiko iš toli, o Klimavičius atsako dvitaškiu.

69:39, 27 min.: „Žalgiris“ tęsia tolimų metimų seriją. Šįkart pataiko Milaknis. Netrukus dvitaškiais atsako Ežerskis ir Griškėnas.

71:41, 28 min.: Dentmonas sumeta baudas, bet devintąjį tašką savo komandai pelno ir Griškėnas.

74:41, 29 min.: Kupšas prameta abi baudas, tačiau kitoje atakoje jo klaidą tritaškiu ištaiso Lavrinovičius.

76:41, 30 min.: Šįkart Kupšas pataiko abi baudas, o Griškėnas įmeta tik vieną baudą.

81:45, 30 min.: Ežerskis ir Lavrinovičius apsikeičia taikliais tritaškiais, o kėlinį dvitaškiu sulig sirena baigia Kupšas.

„Žalgiris“: Kšištofas Lavrinovičius 16, Vytenis Čižauskas 11, Martynas Pocius 9, Justinas Dentmonas 8, Tadas Klimavičius 8.

„Lietkabelis“: Dinma Odiakosa 15, Darius Griškėnas 10, Mantas Kazonas 8.

83:45, 31 min.: Kupšas pelno dar du taškus.

85:46, 32 min.: Griškėnas vėl pataiko tik vieną baudą, o Kupšas pelno šeštąjį savo tašką iš eilės.

88:50, 33 min.: „Lietkabelio“ krepšininkai rezultatyviai baigia dvi atakas paeiliui, o Lavrinovičius vėl taikliai atakuoja laisvas iš toli.

91:50, 34 min.: Iš toli pataiko ir Dimša. Tai jau devintasis žalgiriečių tolimas šūvis antroje mačo dalyje.

93:50, 35 min.: Lipkevičius artina žalgiriečius iki šimtojo taško.

93:52, 35 min.: Griškėnas pelno septintąjį „Lietkabelio“ tašką ketvirtajame kėlinyje.

93:54, 36 min.: Ežerskis baudų metimais mažina deficitą.

95:57, 37 min.: Klimavičius pelno dvitaškį, tačiau prameta baudą. Tuo pačiu atsakęs Ežerskis baudos neprameta.

97:57, 37 min.: Lipkevičius pataiko dvitaškį.

99:59, 39 min.: Lipkevičius pataiko baudas, o kitoje aikštės pusėje dvitaškį pataiko Žalalis.

101:59, 39 min.: Šimtąjį tašką pelno Čižauskas.

101:60, 40 min.: Pirmąjį savo tašką į kauniečių krepšį įmeta jaunasis Aukštikalnis, o žalgiriečiai paskutinę ataką baigia nesėkmingai.