Rungtynės
1 2 3 4
Atletas 27 17 19 19
Rytas 21 14 28 20

2014-02-28 18:00 / Garliavos sporto centras, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj. / Žiūrovai: 527

Naujienos
2014-02-28 17:00 Dešimties taškų persvarą per minutę iššvaistęs Kauno r. „LSU-Atletas“ (3-20) sensacijos pateikti nesugebėjo. Didžiąją ...
11 AS
30 MIN
Omar  Cook
32 MIN

Pirmas kėlinys

0:2, 1 min.: Juanas Palaciosas pelno pirmuosius rungtynių taškus.
3:4, 2 min.: Karolis Babkauskas įmeta tritaškį, tačiau taikliu dvitaškiu atsako tas pats Juanas Palaciosas.
5:4, 3 min.: Tomas Urbonas pataiko dvitaškį.
7:6, 3 min.: Tomas Urbonas krauna kamuolį iš viršaus, dvitaškiu atsako Darius Songaila.
10:6, 4 min.: Karolis Babkauskas pataiko antrą savo ir komandos tritaškį.
13:6, 4 min.: Tritaškį prideda ir Žygimantas Skučas.
16:8, 5 min.: Juanas Palaciosas pelno savo 6-tą tašką, Tomas Urbonas atsako dar vienu dėjimu ir dar realizuoja baudos metimą.
18:10, 6 min.: Martynas Gecevičius pelno pirmuosius savo taškus, Karolis Babkauskas atsako taikliais baudos metimais.
18:14, 7 min.: Darius Songaila deda iš viršaus, Renaldas Seibutis prideda dvitaškį.
18:17, 8 min.: Martynas Gecevičius smeigia tritaškį.
20:19, 9 min.: Martynas Gecevičius pelno dar 2 taškus, tačiau Tomas Urbonas dvitaškiu nutraukia kauniečių taškų badą.
25:19, 10 min.: Kauniečiai surengia 5:0 spurtą.
27:21, 10 min.: Renaldas Seibutis pataiko abu baudos metimus, tačiau dvitaškiu paskutinę kėlinio sekundę atsako Šarūnas Beniušis.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 11, Tomas Urbonas 9, Žygimantas Skučas 2.
„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 7, Juanas Palaciosas 6, Renaldas Seibutis ir Darius Songaila po 4.

Antras kėlinys

30:23, 11 min.: Juanas Palaciosas pelno 2 taškus, tačiau dar vienu tritaškiu jau 14-tą tašką pelno Karolis Babkauskas.
33:25, 13 min.: Renaldas Seibutis krepšį drebina dėjimu, Paulius Malašauskas smeigia tritaškį.
35:25, 14 min.: Po Tomo Urbono dėjimo kauniečiai pirmą kartą išsiveržia į priekį dviženkliu skirtumu.
37:27, 15 min.: Renaldas Seibutis pelno dar 2 taškus, tačiau jam ir vėl atsako Paulius Malašauskas.
40:29, 16 min.: Renaldas Seibutis pelno 6-tą tašką iš eilės, jam atsako jau penktą 17-tą tašką pelnantis Karolis Babkauskas.
40:31, 17 min.: Zabianas Dowdellas atidaro savo taškų sąskaitą.
40:33, 19 min.: Tautvydas Lydeka taip pat pelno pirmuosius savo taškus.
42:35, 20 min.: Tomas Urbonas įmeta dvitaškį, tuo pačiu atsako Renaldas Seibutis.
44:35, 20 min.: Tomas Urbonas pelno 4-tą tašką iš eilės.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 17, Tomas Urbonas 15, Paulius Malašauskas 5.
„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 12, Juanas Palaciosas 8, Martynas Gecevičius 7.

Trečias kėlinys

44:40, 21 min.: Renaldas Seibutis pataiko dvitaškį, Gediminas Orelikas prideda tritaškį.
46:42, 22 min.: Žygimantas Skučas įmeta dvitaškį, tačiau 5-tą iš eilės tašką pelno Gediminas Orelikas.
48:42, 23 min.: Žygimantas Skučas neleidžia vilniečiams prisivyti.
51:42, 24 min.: Taurantas Tamošiūnas smeigia tritaškį.
53:44, 25 min.: Žygimantas Skučas pelno 2 taškus, Juanas Palaciosas atsako dviem taikliais baudų metimais.
53:46, 26 min.: Juanas Palaciosas pelno dar 2 taškus.
53:48, 26 min.: Darius Songaila įmeta dvitaškį ir verčia kauniečius prašyti minutės pertraukėlės.
58:54, 28 min.: Kauniečiai bando dar kartą atitrūkti, tačiau vilniečiai taip pat atsako taikliais metimais.
58:59, 29 min.: Renaldas Seibutis pelno 2 taškus, Omaras Cookas pataiko tritaškį ir po ilgos pertraukos išveda svečius į priekį.
63:63, 30 min.: Kauniečiai nepasiduoda – Karolis Babkauskas ir Paulius Malašauskas lygina rezultatą.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 20, Tomas Urbonas 15, Žygimantas Skučas 9.
„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 18, Renaldas Seibutis 16, Darius Songaila 10.

Ketvirtas kėlinys

65:63, 32 min.: Taurantas Tamošiūnas pelno dvitaškį ir vėl išveda kauniečius į priekį.
69:63, 34 min.: Žygimantas Skučas ir Tomas Urbonas pelno taškus.
71:63, 35 min.: Šarūnas Beniušis pataiko dvitaškį ir verčia vilniečius prašyti minutės pertraukėlės.
71:66, 36 min.: Martynas Gecevičius smeigia tritaškį.
71:68, 36 min.: Martynas Gecevičius pataiko abu baudos metimus.
71:70, 37 min.: Martynas Gecevičius pelno 6-tą tašką iš eilės.
73:72, 38 min.: Renaldas Seibutis persveria rezultatą, tačiau Taurantas Tamošiūnas greitai grąžina persvarą savo komandai.
75:72, 38 min.: Taurantas Tamošiūnas pelno dar 2 taškus.
77:72, 38 min.: Darius Songaila užsidirba antrą pražangą puolime iš eilės bei penktą asmeninę, maža to, pasikarščiuoja ir gauna techninę pražangą. Karolis Babkauskas pataiko abu baudos metimus.
80:72, 39 min.: Žygimantas Skučas smeigia tritaškį.
82:72, 40 min.: Žygimantas Skučas pataiko abu baudos metimus, likus 48 sek. vilniečiai prašo minutės pertraukėlės.
82:80, 40 min.: Martynas Gecevičius smeigia tritaškį, Gediminas Orelikas realizuoja 3 baudos metimus, o kamuolį pavogęs Renaldas Seibutis pataiko iš po krepšio ir deficitą mažina iki 2 taškų.
82:81, 40 min.: Renaldas Seibutis pataiko tik vieną baudos metimą, tačiau vilniečiai atsikovoja kamuolį po varžovų krepšiu ir prašo minutės pertraukėlės.
83:82, 40 min.: Gediminas Orelikas pataiko dvitaškį ir šeimininkams palieka 3 sekundes. Žygimanto Skučo tolimas metimas tikslo nepasiekia.

„LSU-Atletas“: Karolis Babkauskas 22 (6/14 trit., 4/4 baud., 6 atk. kam., 8 rez. perd., 25 naud. bal.)), Tomas Urbonas 17 (8 atk. kam.), Žygimantas Skučas 16 (12 atk. kam.), Taurantas Tamošiūnas 12, Paulius Malašauskas 7 (11 rez. perd.).

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 21 (9/13 dvit., 3/4 baud., 7 atk. kam., 7 rez. perd., 33 naud. bal.), Juanas Palaciosas 18 (7 atk. kam.), Martynas Gecevičius 17, Gediminas Orelikas ir Darius Songaila po 10.