103
86
Naujienos
2014-04-05
Dainiui Adomaičiui pakeitus Aleksandrą Petrovičių vyriausiojo trenerio poste Vilniaus „Lietuvos rytui“ (13-1) išbristi iš nesėkmių ruožo nepavyksta. Sostinės klubas Lietuvos krepšinio lygos (LKL) mače išvykoje 84:89 (16:19, 24:20, 19:20, 25:30) turėjo pripažinti Gedimino Petrausko vadovaujamo „Šiaulių“ (15-13) klubo ...
5 REB
29 MIN
Taškai 17

0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi svečiai.
0:2, 1 min.: Pirmuosius taškus pelno Darius Songaila.
0:4, 1 min.: Omaras Cookas Dereko Needhamo klaidą verčia taškais.
0:7, 3 min.: Martynas Gecevičius pataiko iš toli.
2:7, 3 min.: Derekas Needhamas taikliu dvitaškiu atidaro aikštės šeimininkų taškų sąskaitą.
2:9, 4 min.: Darius Songaila atsako dviem taškais.
4:9, 4 min.: Chrisas Cooperis Gedimino Oreliko pražangą verčia taškais.
4:11, 5 min.: Martynas Gecevičius sugrąžina svečiams 7 taškų persvarą.
7:11, 6 min.: Arnas Labuckas pataiko iš toli.
7:13, 6 min.: Martyną Gecevičių pakeitęs Renaldas Seibutis atidaro savo taškų sąskaitą.
10:13, 7 min.: Derekas Needhamas atsako taikliu tritaškiu.
12:16, 8 min.: Steponas Babrauskas pataiko dvitaškį, Bambale'as Osby atsako taikliu metimu nuo tritaškio linijos.
15:16, 9 min.: Rokas Giedraitis mažina „Šiaulių“ atsilikimą iki minimalaus.
17:16, 10 min.: Dar du taškus pelnęs Rokas Giedraitis išveda aikštės šeimininkus į priekį.
19:16, 10 min.: Kėlinį taikliais baudų metimais užbaigia Bambale'as Osby.

„Šiauliai“: Derekas Needhamas 5, Bambale'as Osby 5, Rokas Giedraitis 4.
„Lietuvos rytas“: Martynsa Gecevičius 5, Darius Songaila 4.

21:16, 11 min.: Antrąjį kėlinį Vytautas Šulskis pradeda taikliu metimu iš vidutinio nuotolio.
21:18, 11 min.: Juanas Palaciosas neklysta prie baudų metimų linijos.
22:21, 13 min.: Renaldas Seibutis pataiko iš toli.
24:23, 14 min.: Darius Songaila ir Chrisas Cooperis apsikeičia taikliais dvitaškiais.
27:23, 14 min.: Rokas Giedraitis smeigia tritaškį.
27:25, 15 min.: Renaldas Seibutis pelno savo 7-ąjį tašką.
29:25, 16 min.: Darius Pakamanis pataiko abi baudas.
29:29, 17 min.: Juanas Palaciosas realizuoja vieną baudos metimą, o tolimą metimą pataikęs Stevanas Jelovacas lygina rezultatą.
29:31, 17 min.: Renaldas Seibutis po ilgesnės pertraukos išveda „Lietuvos rytą“ į priekį.
34:31, 18 min.: Penkis taškus iš eilės surinkęs Darius Pakamanis sugrąžina aikštės šeimininkams trijų taškų persvarą. Dainius Adomaitis prašo minutės pertraukėlės.
37:34, 19 min.: Arnas Labuckas ir Stevanas Jelovacas apsikeičia taikliais tolimais metimais.
39:36, 19 min.: Bambale'as Osby bei Stevanas Jelovacas neklysta prie baudų metimų linijos.
39:38, 19 min.: Pirmuosius savo taškus pelno Antanas Kavaliauskas.
39:40, 20 min.: Zabianas Dowdellas Bambale'o Osby pražangą verčia taškais bei išveda sostinės klubą į priekį.

„Šiauliai“: Bambale'as Osby 8, Darius Pakamanis 7, Rokas Giedraitis 7, Arnas Labuckas 6, Derekas Needhamas 5.
„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 9, Stevanas Jelovacas 8, Darius Songaila 6, Martynas Gecevičius 5.

42:40, 21 min.: Travisas Leslie pelno pirmuosius savo taškus, Rokas Giedraitis realizuoja vieną baudą.
42:42, 22 min.: Martynas Gecevičius lygina rezultatą.
48:42, 23 min.: Derekas Needhamas, Rokas Giedraitis ir Travisas Leslie pataiko po dvitaškį, o šešis taškus paeiliui surinkęs Šiaulių klubas atitrūksta.
48:44, 23 min.: Po minutės pertraukėlės aikštėje pasirodęs Renaldas Seibutis pelno dvitaškį.
50:44, 24 min.: Taikliu metimu iš vidutinio nuotolio atsako Rokas Giedraitis.
53:44, 24 min.: Derekas Needhamas didina „Šiaulių“ pranašumą iki 9 taškų.
53:44, 24 min.: Darius Songaila suklysta bei sėdasi ant suolo. Jį keičia Stevanas Jelovacas.
55:46, 25 min.: Juanas Palaciosas ir Rokas Giedraitis apsikeičia taikliais dvitaškiais. Pastarojo sąskaitoje – 15 taškų.
55:48, 25 min.: Dar du Juano Palacioso taškai.
55:50, 26 min.: Stevanas Jelovacas mažina vilniečių atsilikimą iki penkių taškų.
57:52, 28 min.: Stevanas Jelovacas ir Travisas Leslie apsikeičia taikliais dvitaškiais.
59:52, 28 min.: Travisas Leslie Renaldo Seibučio pražangą verčia dviem taškais.
59:56, 29 min.: Renaldas Seibutis mažina vilniečių atsilikimą iki trijų taškų.
59:56, 30 min.: Vytautas Šulskis sužingsniuoja, o Gediminas Petrauskas prašo minutės pertraukėlės.
59:58, 30 min.: Stevanas Jelovacas taikliu dvitaškiu mažina „Lietuvos ryto“ atsilikimą iki minimalaus.

„Šiauliai“: Rokas Giedraitis 15, Derekas Needhamas 9, Bambale'as Osby 8, Travisas Leslie 8, Darius Pakamanis 7 (5 kld.), Arnas Labuckas 6.
„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 14, Stevanas Jelovacas 14, Juanas Palaciosas 7, Martynas Gecevičius 7, Darius Songaila 6.

59:61, 31 min.: Stevanas Jelovacas išveda Vilniaus klubą į priekį.
61:61, 31 min.: Chrisas Cooperis neklysta prie baudų metimų linijos bei lygina rezultatą.
64:63, 32 min.: Antanas Kavaliauskas pelno dvitaškį, Travisas Leslie atsako tolimu metimu bei aikštės šeimininkams suteikia minimalią persvarą.
67:63, 32 min.: Derekas Needhamas pataiko iš toli.
70:65, 33 min.: Derekas Needhamas ir Steponas Babrauskas apsikeičia taškais.
70:68, 33 min.: Steponas Babrauskas smeigia tritaškį.
72:68, 34 min.: Bambale'as Osby padvigubina „Šiaulių“ pranašumą.
72:71, 35 min.: Martynas Gecevičius pataiko tritaškį bei mažina „Lietuvos ryto“ atsilikimą iki minimalaus.
74:71, 36 min.: Travisas Leslie pelno du taškus.
76:73, 36 min.: Derekas Needhamas ir Juanas Palaciosas apsikeičia taškais.
76:76, 36 min.: Stevanas Jelovacas tolimu metimu lygina rezultatą.
78:76, 37 min.: Bambale'as Osby pataiko dvitaškį.
78:79, 37 min.: Renaldas Seibutis smeigia tolimą metimą ir išveda „Lietuvos rytą“ į priekį.
80:81, 38 min.: Travisas Leslie ir Stevanas Jelovacas apsikeičia taikliais dvitaškiais.
83:81, 40 min.: Travisas Leslie pataiko tritaškį bei aikštės šeimininkams suteikia dviejų taškų pranašumą. Dainius Adomaitis prašo minutės pertraukėlės.
83:81, 40 min.: Omaro Cooko tolimas metimas skrieja pro šalį, o Arną Labucką pražanga stabdo Stevanas Jelovacas. Labucko baudų metimai skrieja pro šalį, tačiau kamuolį atkovoja Vytautas Šulskis, prieš kurį iš karto prasižengė Martynas Gecevičius.
85:81, 40 min.: Vytautas Šulskis realizuoja baudų metimus.
85:84, 40 min.: Martynas Gecevičius pataiko iš toli, Gediminas Petrauskas prašo minutės pertraukėlės.
87:84, 40 min.: Darius Pakamanis realizuoja abidvi baudas. Omaras Cookas suklysta.
8

„Šiauliai“: Travisas Leslie 20, Derekas Needhamas 17, Rokas Giedraitis 15, Bambale'as Osby 12, Darius Pakamanis 9, Chrisas Cooperis 6, Arnas Labuckas 6.

„Lietuvos rytas“: Stevanas Jelovas 21, Renaldas Seibutis 17, Martynas Gecevičius 13, Juanas Palaciosas 9, Steponas Babrauskas 8, Darius Songaila 6.