Serija 0-1

2013-10-03 18:00 /
Naujienos
2013-10-03
Bene geriausias karjeros rungtynes sužaidęs Martynas Gecevičius neprisiminė, kada paskutinį kartą pataikė net aštuonis tritaškius. Eurolygos atrankos turnyro pusfinalis, kai Vilniaus „Lietuvos ryto“ gynėjas į Oldenburgo „Ewe Baskets“ krepšį įmetė 34 taškus, Gecevičiui įsimins ilgam. Per 28 minutes jis pelnė 34 taškus – ...
2013-10-03
Dvejus metus daugiau atsarginiu, nei pagrindiniu žaidėju buvęs Martynas Gecevičius pademonstravo, kad šį sezoną nesiruošia būti pagalbinis žaidėjas. 25 metų gynėjas sužaidė vienas geriausių karjeros rungtynių, o jo vedamas Vilniaus „Lietuvos rytas“ atsidūrė per žingsnį nuo Eurolygos. Atrankos turnyro pusfinalyje vilniečiai „Siemens“ arenoje ...

0:2, 1 min.: Pirmuosius mačo taškus „Lietuvos rytui“ pelno Juanas Palaciosas.

4:5, 3 min.: Keturis taškus iš eilės pelnę varžovai mažina „Lietuvos ryto“ persvarą iki minimalaus.

8:9, 5 min.: Komandos apsikeičia rezultatyviomis atakomis ir nei viena, nei kita neleidžia oponentei atitrūkti.

13:14, 7 min.: Andreas Glyniadakis prameta abi baudas, Omaras Cookas prameta tritaškį, tačiau Steponas Babrauskas atkovoja du kamuolius puolime ir ištaiso šią klaidą.

23:18, 10 min.: Per paskutines trejas minutes „EWE Baskets“ nepelnė nė taško, o tuo pasinaudojęs „Lietuvos rytas“ spurtuoja 6:0.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 7 (3 atk. kam.), Stevanas Jelovacas 4 (4/4 baudų).

„EWE Baskets“: Dru Joyce 5, Nemanja Aleksandrovas 5.

22:27, 11 min.: „Lietuvos ryto“ bandymą pabėgti į priekį nutraukia Dru Joyce'o dvitaškis.

28:35, 13 min.: „Lietuvos rytas“ turi aiškų lyderį – Martynas Gecevičius siunčia dar vieną tritaškį į vokiečių krepšį ir pelno jau 13-ąjį tašką.

34:35, 15 min.: Oldenburgo ekipa per kelias atakas panaikina „Lietuvos ryto“ susikrautą 7 taškų persvarą ir šiuo metu skirtumas tarp komandų tėra minimalus.

40:44, 17 min.: Pirmaujanti komanda keičiasi kas ataką, tačiau du kartus iš eilės rezultatyviai užpuolę vilniečiai priverčia varžovų trenerį prašyti minutės pertraukėlės.

45:52, 19 min.: „EWE Baskets“ toliau nesugeba išspręsti Martyno Gecevičiaus mįslės. Pastarasis įsūdo dar vieną tritaškį. Jo sąskaitoje jau 24 taškai.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 24 (6/8 trit.), Steponas Babrauskas 6 (3/3 dvit.), Omaras Cookas 5.

„EWE Baskets“: Dru Joyce 11, Chrisas Krameris 9, Nemanja Aleksandrovas 7.

48:56, 21 min.: Antrąją mačo pusę Omaras Cookas pradeda pataikydamas tolimą bombą, o jo dėka „Lietuvos rytas“ įgija dviženklę persvarą.

57:62, 24 min.: „Lietuvos ryto“ ekipa kiekvieną varžovų klaidą bando paversti į greitą kontrataką, tačiau planas nesiklosto idealiai ir vokiečiai baudžia tolimu dvitaškiu.

59:64, 27 min.: „Lietuvos rytas“ po kiek ilgesnės pertraukos pelno taškus, tačiau kitos dvi atakos iš eilės baigėsi nesėkmingai.

63:71, 30 min.: Vos gavęs kamuolį į rankas Martynas Gecevičius smeigia jau septintąjį savo tritaškį, netrukus atlieka ir rezultatyvų perdavimą bei leidžia laikyti „Lietuvos rytui“ saugią persvarą.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 29 (7/9 trit.), Omaras Cookas 12, Steponas Babrauskas 6 (3/3 dvit.), Juanas Palaciosas 6.

„EWE Baskets“: Dru Joyce'as 13, Chrisas Krameris 13, Nemanja ALeksandrovas 12, Konradas Vysocki 9.

67:75, 31 min.: Milenko Tepičius prameta tritaškį, tačiau kamuolį puolime atsikovojęs Juanas Palaciosas išprovokuoja pražangą bei sumeta dvi baudas.

71:79, 33 min.: Pastaruoju metu „Lietuvos rytas“ taškus renka nuo baudų metimo linijos, o tai vilniečiams sekasi daryti visai neblogai.

74:82, 36 min.: „EWE Baskets“ jau turi keturias komandines pražangas, o šiuo privalumu skuba naudotis Martynas Gecevičius, kuris jau pelno savo 31-ąjį tašką.

75:84, 37 min.: Renaldas Seibutis pataiko sudėtingą dvitaškį bei deda tvirtą žingsnį pergalės link.

81:92, 39 min.: Martyno Gecevičiaus taikiklis neužsikerta ir toliau. Jis smeigia jau aštuntąjį tritaškį, Omaras Cookas prideda dvitaškį, o „Lietuvos ryto“ sirgaliai jau švenčia pergalę.