30
52
Naujienos
2013-10-20
Pasivažinėjimas dviračiu, baseinas ir kino teatras. Tokie bendri užsiėmimai pirmadienį laukia „Lietuvos ryto“ komandos po pergalės VTB Vieningoje lygoje prieš Manto Kalniečio ir Simo Jasaičio atstovaujamą Krasnodaro „Lokomotiv“ ekipą, skelbia „lrytas.lt“. Ramų poilsį vilniečiai užsitarnavo puikiu žaidimu – po rungtynių treneris ...
2013-10-20
Dar nė karto šį sezoną oficialiose rungtynėse nepralaimėjęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (2-0) savo pergalių seriją pratęsė ir VTB Vieningoje lygoje. Dirko Bauermanno auklėtiniai svečiuose 66:51 (21:12, 19:16, 10:15, 16:8) palaužė be Manto Kalniečio rungtyniavusios Krasnodaro „Lokomotiv“ (2-1) komandos pasipriešinimą. Nuo pat rungtynių pradžios ...
Sergey  Bykov
20 MIN
Omar  Cook
27 MIN
Atkovoti kamuoliai 14

0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi aikštės šeimininkai.

0:2, 2 min.: Pirmuosius taškus pelno svečiai.

0:5, 2 min.: Steponas Babrauskas smeigia tolimą metimą.

2:5, 2 min.: Pirmuosius aikštės šeimininkų taškus pelno Derrickas Brownas.

2:7, 4 min.: Taškų sąskaitą atidaro Juanas Palaciosas.

4:7, 4 min.: Derrickas Brownas mažina Rusijos klubo atsilikimą. Aikštelėje pasirodo Simas Jasaitis.

6:7, 5 min.: Richardas Henrixas realizuoja baudų metimus.

6:7, 5 min.: Komandos apsikeičia ne rezultatyviomis atakomis.

6:9, 5 min.: Baudų metimus sumetęs Darius Songaila sėdasi ant suolo. Songailą keičia Stevanas Jelovacas.

9:9, 6 min.: Marcusas Williamsas tritaškiu metimu lygina rezultatą.

9:11, 6 min.: Stevanas Jelovacas pelno pirmuosius taškus.

9:13, 6 min.: Renaldas Seibutis prideda du taškus.

12:13, 7 min.: Marcusas Williamsas smeigia dar vieną tritaškį.

12:13, 8 min.: Andreasas Glyniadakis klysta puolime. Sergejus Bykovas netiksliai atakuoja iš toli.

12:13, 9 min.: Komandos apsikeičia klaidomis. „Lokomotiv“ suklydo jau 4 kartus, tuo tarpu sostinės klubas – 3.

12:16, 9 min.: Kamuolį perėmęs Renaldas Seibutis skuba į puolimą bei pelno du taškus su pražanga. Pataikęs baudos metimą didina lietuvių pranašumą iki 4 taškų.

12:19, 10 min.: Aikštelėje pasirodęs Eimantas Bendžius pataiko iš toli, o „Lokomotiv“ prašo minutės pertraukėlės.

12:21, 10 min.: Krasnodaro krepšininkams sėkmingai užpulti nepavyksta. Vilniečiai kėlinį užbaigia taikliu dvitaškiu.

„Lokomotiv“: Marcusas Williamsas 6 (2/2 trit.), Derrickas Brownas 4.

„Lietuvos rytas“: Renaldas Seibutis 5, Juanas Palaciosas 4.

12:23, 11 min.: Andreasas Glyniadakis pelno du taškus ir lietuvių pranašumas tampa dviženklis.

14:25, 12 min.: Richardas Henrixas ir Eimantas Bendžius apsikeičia taikliais metimais.

14:27, 13 min.: Andreasas Glyniadakis pelno savo 6 tašką.

14:29, 14 min.: Martynas Gecevičius prideda dvitaškį.

17:29, 15 min.: Sergejus Bykovas pataiko vieną baudos metimą. Derrickas Brownas pelno dvitaškį.

17:31, 16 min.: Martynas Gecevičius baudų metimai atstato 14 taškų pranašumą.

19:31, 16 min.: Maksimas Grigoryevas atsako dvitaškiu.

20:33, 16 min.: Darius Songaila pataiko iš vidutinio nuotolio.

21:33, 16 min.: Derrickas Brownas pataiko vieną baudos metimą.

21:36, 17 min.: Martynas Gecevičius tolimu metimu atstato rekordinį – 15 taškų pranašumą.

23:38, 18 min.: Likhodejus ir Songaila apsikeičiai taikliais dvitaškiais. Driblinguodamas puolime klysta Marcusas Williamsas.

26:38, 19 min.: Simas Jasaitis taikliu tritaškiu atidaro savo taškų sąskaitą.

26:40, 20 min.: Juanas Palaciosas pelno du taškus.

28:40, 20 min.: Darius Songaila prasižengia prieš Andrejų Zubkovą. Pastarasis realizuoja baudų metimus ir mažina atsilikimą iki 12 taškų. „Lietuvos ryto“ aukštaūgiui – 3 pražanga.

28:40, 20 min.: Kamuolį perimdamas Juanas Palaciosas nutraukia varžovų ataką bei vilniečiai į rūbinę išbėga turėdami 12 taškų pranašumą.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 7, Richardas Henrixas 6.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 7, Juanas Palaciosas 6 (5 atk. kam.), Darius Songaila 6, Andreasas Glyniadakis 6.

32:40, 21 min.: Trečiajį kėlinį aikštės šeimininkai pradeda penkiais Krunoslavo Simono ir Richardo Henrixo taškais. Vilniečių persvara tampa vienženklė.

34:40, 22 min.: Krunoslavas Simonas pelno dvitaškį, o Dirkas Bauermannas prašo minutės pertraukėlės. Lietuvos klubas taškų šiame ketvirtyje dar nepelnė, tuo tarpu į savo krepšį prasileido 6.

34:43, 24 min.: Martynas Gecevičius tolimu metimu pelno pirmuosius vilniečių taškus po didžiosios pertraukos.

36:43, 25 min.: Derrickas Brownas pelno dvitaškį. Puolėjo sąskaitoje – 9 taškai.

36:45, 25 min.: Juanas Palaciosas sėkmingai realizuoja baudų metimus.

38:45, 26 min.: Klubai apsikeičia klaidomis. Krunoslavas Simonas pelno du taškus.

38:45, 26 min.: Andreasas Glyniadakis blokuoja Derricko Browno metimą iš po krepšio.

38:45, 27 min.: Gedimino Oreliko tolimas metimas skrieja pro šalį, tačiau kamuolį atkovojęs Renaldas Seibutis išprovokuoja Derricko Browno pražangą.

40:45, 27 min.: Krunoslavas Simonas dvitaškiu metimu mažina atsilikimą iki 5 taškų.

40:46, 28 min.: Grubiai prieš Juaną Palaciosą sužaidę „Lokomotiv“ krepšininkai baudžiami nesportine pražanga. Puolėjas realizuoja vieną baudos metimą, o Andreasas Glyniadakis prameta iš po krepšio.

40:46, 28 min.: Krunoslavas Simonas blokuoja Glyniadakio metimą.

40:46, 29 min.: Milenko Tepičiaus metimas skrieja pro šalį.

40:48, 29 min.: Andreasas Glyniadakis dėjimu iš viršaus nutraukia „Lietuvos ryto“ taškų tylą.

40:50, 30 min.: Renaldas Seibutis atstato dviženklį pranašumą.

43:50, 30 min.: Maksimas Grigoryevas kėlinį užbaigia taikliu metimu per visą aikštę.

„Lokomotiv“: Derrickas Brownas 9, Krunoslavas Simonas 8.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 10, Juanas Palaciosas 9.

43:50, 31 min.: Andreaso Glyniadakio metimas iš po krepšio tikslo nepasiekia.

45:50, 32 min.: Derrickas Brownas baudų metimais atstato 5 taškų deficitą.

47:50, 32 min.: Krunoslavas Simonas mažina atsilikimą iki 3 taškų.

47:50, 33 min.: „Lietuvos rytas“ klysta puolime, o Dirkas Bauermannas reaguodamas į įvykius aikštelėje prašo minutės pertraukėlės.

47:50, 33 min.: Martyno Gecevičiaus tolimas metimas skrieja pro šalį, tačiau kamuolys išlieka vilniečių rankose. Prasiverždamas krepšio link Darius Songaila išprovokuoja pražangą.

47:52, 34 min.: Darius Songaila sumeta baudų metimus bei pelno pirmuosius Vilniaus klubo taškus šiame kėlinyje.

47:54, 34 min.: Darius Songaila smeigia dvitaškį ir didina atotrūkį.

47:54, 34 min.: Ketvirtąjį kartą prasižengęs Darius Songaila sėdasi ant suolo. Jį keičia Andreasas Glyniadakis.

49:56, 35 min.: Andreasas Glyniadakis pelno du taškus. Dvitaškiu atsako ir Richardas Henrixas.

49:59, 36 min.: Juanas Palaciosas smeigia tritaškį ir „Lietuvos rytui“ sugrąžina dviženklį pranašumą.

51:59, 37 min.: Aleksandaras Maričius atstato vienženklį deficitą.

51:59, 37 min.: Marcusas Williamsas iš toli atakuoja netiksliai, o kovą dėl kamuolio pralaimėję vilniečiai pražanga stabo Richardą Henrixą. Pastarasis prameta baudų metimus.

51:61, 38 min.: Steponas Babrauskas taikliu dvitaškiu didina vilniečių pranašumą.

51:61, 38 min.: Richardas Henrixas blokuoja Juano Palacioso metimą. „Lietuvos rytas“ per likusį atakai skirtą laiką nesugeba užpulti.

51:64, 39 min.: Laisvas likęs Steponas Babrauskas duria rusams į nugarą – smeigia tritaškį.

51:66, 40 min.: Darius Songaila iš po krepšio pelno du taškus.