65
75
Naujienos
2013-11-10
Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai penkių pralaimėjimų seriją nutraukė Čekijoje. Puikiai gynybą pademonstravę Dirko Bauermanno auklėtiniai 76:61 (19:19, 19:11, 19:11, 19:20) nugalėjo Nymburko ČEZ komandą ir laimėjo beveik po trijų savaičių pertraukos. Prahoje vykusiose rungtynėse vilniečiai atsiliko tik pirmajame kėlinyje. Pirmosiomis susitikimo minutėmis ...
3 AS
29 MIN
Omar  Cook
10 AS
31 MIN
Rezultatyvūs perdavimai 4

5:0, 1 min.: Čekams pirmuosius taškus baudų metimais bei tritaškiu pelno Radoslavas Rančikas.

7:0, 2 min.: Rančikas pelno septintąjį savo tašką ir verčia Bauermanną kviesti auklėtinius pasitarimui.

7:2, 3 min.: Pirmuosius taškus „Lietuvos rytui“ prasiveržimu į baudos aikštelę pelno Songaila.

10:2, 3 min.: Rančikas ir toliau nesulaikomas – pelno dar vieną tritaškį ir didina pranašumą iki aštuonių.

10:5, 4 min.: Tritaškį baigiantis atakos laikui pataikęs Gecevičius kerpa deficitą iki penkių. Netrukus čekai praranda kamuolį, bet vienas greitą ataką norėjęs baigti Palaciosas suklysta.

12:7, 5 min.: Abi ekipos apsikeičia perimtais kamuoliais, o ataką rengusiems vilniečiams du taškus pelno Glyniadakis. Netrukus sėkminga ataka atsako ir Simmonsas.

12:12, 6 min.: Cookas smeigia tritaškį, netrukus perima kamuolį ir dar du taškus prideda bei rezultatą lygina Jelovacas.

12:15, 7 min.: Gecevičius neišnaudojo galimybės baudos metimais išvesti vilniečių į priekį, čekai smeigia tritaškį.

17:14, 8 min.: Gecevičius dvitaškiu mažina deficitą iki minimumo, tačiau po Jelovaco pražangos ČEZ krepšininkai susigrąžina trijų taškų persvarą.

17:16, 9 min.: Tepičius vėl mažina deficitą.

19:16, 9 min.: Simmonsas pelno šeštąjį savo tašką.

19:19, 10 min.: Prieš pat finalinę kėlinio sireną Gecevičius tritaškiu iš aštuonių metrų lygina rezultatą.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 10, Dilanas Page'as 5.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 8, Omaras Cookas 3.

22:22, 11 min.: Jelovacas smeigia tritaškį ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse išveda vilniečius į priekį. Netrukus tuo pačiu atsako ir Rančikas.

22:24, 12 min.: Čekai bandė spausti vilniečius, tačiau jų pastangos baigėsi Palacioso dėjimu.

24:26, 13 min.: ČEZ lygina rezultatą, bet Palaciosas pelno dar du taškus ir sugrąžina persvarą svečiams.

24:28, 14 min.: Palaciosas įsisiautėja – dar kartą deda iš viršaus ir sukrauna vilniečiams keturių taškų pranašumą.

24:28, 15 min.: Komandos keičiasi netaikliais metimais ir nepasižymi jau kelias minutes.

24:28, 16 min.: Rančikas dukart prameta iš po krepšio, tačiau sėkmingai baigti atakos nepavyksta ir Songailai.

25:30, 17 min.: Rančikas baudos metimu nutraukia netaiklių metimų seriją, netrukus taškus pelno ir Songaila.

25:32, 18 min.: Songaila baudų metimais didina vilniečių pranašumą iki septynių.

27:32, 18 min.: Massamba pirmuosius taškus pelno baudų metimais ir mažina ČEZ deficitą.

27:36, 19 min.: Kamuolį puolime tarp trijų varžovų atkovojęs Songaila didina pranašumą iki septynių taškų, o čekams nepataikius Gecevičius baudų metimais didina pranašumą iki devynių.

29:36, 19 min.: Mahalbasičius dvitaškiu mažina deficitą, o Glyniadakis prameta abi baudas.

30:38, 20 min.: Songaila metimu kabliu didina pranašumą iki devynių, tačiau netrukus prasižengia ir leidžia čekams pataikyti vieną baudą. Atsakyti rezultatyviai per 12 sekundžių vilniečiams nepavyksta.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 14, Dylanas Page'as 5, Chesteris Simmonsas 5.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 10, Darius Songaila 10, Juanas Palaciosas 6, Stevanas Jelovacas 5.

30:38, 22 min.: Trečiąjį kėlinį abi ekipos pradėjo netaikliais metimais, o Palaciosas bereikalingai prasižengia ketvirtąjį kartą.

32:38, 23 min.: Songailai pažeidus taisykles pirmuosius taškus baudų metimais pelno Mahalbasičius. Vilniečiai atsako pramesdami iš po krepšio.

32:43, 25 min.: Jelovacas netaiklių metimų seriją nutraukia tritaškiu, o netrukus Seibutis baudų metimais didina pranašumą iki dviženklio.

32:45, 25 min.: Gecevičius dar labiau didina pranašumą.

32:45, 25 min.: ČEZ krepšininkai prasižengia puldami, tačiau Gecevičiui dar labiau padidinti pranašumo nepavyksta.

34:48, 26 min.: Čekai pataiko iš aikštės krašto, tačiau netrukus Jelovacas pelno dar vieną tritaškį ir didina skirtumą iki keturiolikos.

36:50, 27 min.: Mahalbasičius mažina deficitą, tačiau dvitaškiu atsako ir Lydeka.

38:52, 28 min.: Mahalbasičius metimu iš po krepšio pelno aštuntąjį savo tašką, bet Cookas baudų metimais sugrąžina vilniečiams 14 taškų pranašumą.

39:52, 28 min.: Welschas pataiko tik vieną baudą ir pelno vos pirmąjį savo tašką, o kamuolį atkovoję čekai mina ant šoninės linijos.

39:57, 29 min.: Cookas tritaškiu dar labiau didina „Lietuvos ryto“ pranašumą, o čekams nepataikius dar du taškus prideda Gecevičius.

41:57, 30 min.: Kėlinį baudomis baigia čekai, o vilniečiams pasižymėti nepavyksta.

ČEZ: Radoslavas Rančikas 14, Rashidas Mahalbasičius 10, Dylanas Page'as 7, Chesteris Simmonsas 5.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 14, Stevanas Jelovacas 11, Darius Songaila 10, Omaras Cookas 8, Juanas Palaciosas 6.

43:57, 31 min.: Simmonsas kėlinį pradeda pelnydamas du taškus, vilniečiai atsako klaida ir ketvirtąja Jelovaco pražanga.

43:57, 32 min.: Vos sugrįžęs į aikštę Palaciosas nepataiko iš po krepšio ir bereikalingai prasižengia penktąjį kartą.

46:59, 33 min.: Kamuolį perėmęs Seibutis greitoje atakoje pelno lengvus taškus, tačiau čekai smeigia tritaškį.

46:59, 34 min.: Songaila prasižengia ketvirtąjį kartą, o tai jau penktoji komandinė „Lietuvos ryto“ pražanga. Bauermannas kviečia komandą pasitarimui.

47:62, 34 min.: Rančikas pataiko tik vieną baudą, o Seibutis atsako tritaškiu.

49:65, 34 min.: Penktąją pražangą užsidirba ir Songaila, o Mahalbasičius realizuoja baudas. Tačiau Jelovacas atsako ketvirtuoju tritaškiu.

49:67, 36 min.: Lydeka dvitaškiu didina pranašumą iki aštuoniolikos ir mažina varžovų viltis iki minimumo.

51:67, 36 min.: Rančikas dvitaškiu mažina deficitą.

53:68, 37 min.: Babrauskas pataiko vieną baudą, o čekai pelno dvitaškį.

53:70, 38 min.: Lydeka dvitaškiu didina pranašumą iki septyniolikos.

55:70, 39 min.: Čekai mažina deficitą, tačiau tai rungtynių baigčiai įtakos nebeturės.

57:73, 40 min.: Čekai pataiko baudas, o Gecevičius atsako vienuoliktuoju tolimu šūviu.

59:73, 40 min.: Page'as mažina deficitą iki keturiolikos.

61:76, 40 min.: Gecevičius pataiko dar vieną tritaškį, o Page'as atsako dvitaškiu.