0 Perimti kamuoliai
23 Naudingumas
Naujienos
2014-01-16
Vilniaus „Lietuvos ryto“ treneriui Aleksandarui Petrovičiui pergalingos (84:83) Europos taurės „Last 32“ etapo rungtynės Zagrebe su vietos „Cedevita“ buvo ypatingos, rašo lrytas.lt. Po džiaugsmingai pasibaigusios krepšinio dramos jis galėjo pulti į šeimos glėbį. „Žaidžiau savo šeimos akivaizdoje, todėl esu labai ...
2014-01-15
Visas rungtynes varžovus besivijęs Vilniaus „Lietuvos rytas“ (1-1) per paskutinę ketvirtojo kėlinio minutę išsiveržė į priekį bei Europos taurės turnyro „Last 32“ etape pasiekė pirmąją pergalę. Aleksandaro Petrovičiaus auklėtiniai antrojo turo susitikime Kroatijoje tik po dramatiškos kovos 84:83 (22:26, 24:24, 17:20, 21:13) palaužė Zagrebo ...
10 AS
34 MIN
Rezultatyvūs perdavimai 3

0:0, 1 min.: Ginčo kamuolį laimi svečiai.

2:0, 1 min.: Goranas Sutonas pelno pirmuosius „Cedevita“ taškus.

2:2, 1 min.: Svečių taškų sąskaitą atidaro Stevanas Jelovacas.

4:2, 2 min.: Goranas Sutonas sugrąžina aikštės šeimininkams dviejų taškų pranašumą.

4:4, 2 min.: Rezultatą lygina Juanas Palaciosas.

4:6, 3 min.: „Lietuvos rytą“ į priekį išveda Martynas Gecevičius.

6:9, 4 min.: Martynas Gecevičius smeigia tritaškį, Miro Bilanas atsako dvitaškiu.

8:9, 4 min.: Miro Bilanas mažina aikštės šeimininkų atsilikimą.

11:9, 4 min.: Juanas Palaciosas nesusitvarko su Miro Bilanu, kuris pelno du taškus su pražanga.

14:11, 5 min.: Juanas Palaciosas lygina rezultatą, tačiau kitoje aikštės pusėje tritaškį pataikęs Goras Sutonas išveda „Cedevita“ į priekį.

16:13, 6 min.: Juanas Palaciosas ir Nolas Smithas apsikeičia taikliais dvitaškiais.

19:13, 6 min.: Luka Babičius įsūdo tolimą metimą į vilniečių krepšį.

19:15, 7 min.: Pirmuosius savo taškus pelno Darius Songaila.

21:15, 7 min.: Miro Bilanas pelno 9 tašką.

21:18, 8 min.: Omaras Cookas mažina sostinės klubo atsilikimą perpus.

21:20, 8 min.: Renaldas Seibutis realizuoja baudų metimus.

24:20, 8 min.: Marino Bazdaričius smeigia tolimą metimą.

26:22, 10 min.: Tomislavas Zubčičius ir Darius Songaila apsikeičia taškais iš po krepšio.

„Cedevita“: Miro Bilanas 9, Goranas Sutonas 7, Marino Bazdaričius 3, Luka Babičius 3.

„Lietuvos rytas“: Juanas Palaciosas 6, Martynas Gecevičius 5, Darius Songaila 4.

27:22, 11 min.: Jusufas Nurkičius realizuoja vieną baudą iš dviejų.

30:22, 12 min.: Andrea Glyniadakis puolime užsidirba bloką. Steponas Babrauskas pražanga stabdo į priekį pabėgusį Marinos Bazdaričių, kuris pelno dar ir du taškus, o mačo arbitrai „Lietuvos ryto“ gynėjui skiria nesportinę pražangą.

33:22, 12 min.: Jusufas Nurkičius pelno du taškus su Andrea Glyniadakio pražanga bei aikštės šeimininkams suteikia dviženklį pranašumą.

36:22, 12 min.: Tomislavas Zubčičius smeigia tritaškį bei didina „Cedevita“ persvarą iki 14 taškų.

36:24, 13 min.: Renaldas Seibutis pelno pirmuosius „Lietuvos ryto“ taškus antrajame kėlinyje.

36:27, 14 min.: Martynas Gecevičius tolimu metimu mažina vilniečių atsilikimą iki 9 taškų.

36:29, 15 min.: Juanas Palaciosas pelno du taškus iš po krepšio.

36:29, 15 min.: Miro Bilano baudų metimai skrieja pro šalį.

39:29, 16 min.: Joshu Selby sugrąžina „Cedevita“ komandai dviženklį pranašumą.

39:31, 17 min.: Darius Songaila pelno dvitaškį.

41:31, 17 min.: Goranas Sutonas pataiko abu baudų metimus.

41:32, 17 min.: Tautvydas Lydeka keičia vieną baudą pataikiusį Juaną Palaciosą.

43:35, 18 min.: Nolanas Smithas pelno dvitaškį, Martynas Gecevičius atsako tritaškiu.

45:35, 18 min.: Marino Baždaričius sugrąžina šeimininkams 10 taškų persvarą.

45:37, 18 min.: Stevanas Jelovacas mažina atsilikimą iki vienženklio skaičiaus.

45:39, 19 min.: Dar du taiklūs Stevano Jelovaco baudų metimai.

47:39, 19 min.: Jusufas Nurkičius pelno dvitaškį.

47:44, 20 min.: Martynas Gecevičius smeigia tritaškį, o po krepšiu besigrumdamas Jusufas Nurkičius baudžiamas nesportine pražanga. Tautvydas Lydeka realizuoja baudų metimus.

47:46, 20 min.: Renaldas Seibutis dvitaškiu iš po krepšio mažina svečių atsilikimą iki minimalaus.

47:46, 20 min.: Tautvydas Lydeka klysta puolime.

50:46, 20 min.: Tomislavas Zubčičius aidint sirenai pataiko iš toli bei „Cedevita“ komandos pranašumą didina iki 4 taškų.

„Cedevita“: Goranas Sutonas 9, Miro Bilanas 9, Marino Baždaričius 8, Tomislavas Zubčičius 8, Jusufas Nurkičius 6.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 14 (4/6 trit.), Juanas Palaciosas 9, Renaldas Seibutis 6, Darius Songaila 6, Stevanas Jelovacas 6.

54:46, 21 min.: Miro Bilanas trečiąjį kėlinį pradeda keturiais taškais paeiliui.

54:49, 22 min: Renaldas Seibutis atsako tritaškiu.

56:49, 23 min.: Nolanas Smithas dvitaškiu iš po krepšiu didina „Lietuvos ryto“ deficitą iki 7 taškų.

56:49, 24 min.: Vilniečiai nesugeba surengti atakos per 24 sekundes.

58:49, 24 min.: Nolanas Smithas pasižymi iš vidutinio nuotolio.

58:51, 24 min.: Dvitaškiu atsako Darius Songaila.

60:51, 25 min.: Miro Bilanas drebina „Lietuvos ryto“ krepšį dėjimu iš viršaus.

60:53, 25 min.: Darius Songaila pelno dar du taškus.

60:53, 25 min.: Kamuolį perėmęs Martynas Gecevičius pasileidžia į greitą puolimą, o jį sustabdęs Goranas Sutonas baudžiamas nesportine pražanga. Baudų metimai skrieja pro šalį.

60:55, 26 min.: Sėkmingai varžovų krepšio link prasiveržęs Martynas Gecevičius pelno lengvus taškus.

62:55, 27 min.: Miro Bilanas pelno 17 tašką.

62:58, 27 min.: Renaldas Seibutis pelno du taškus su pražanga bei mažina sostinės klubo deficitą iki 4 taškų.

63:61, 28 min.: Zabianas Dowdellas tolimu metimu mažina atsilikimą.

65:61, 29 min.: Allanas Ray pelno du taškus pražanga. Baudos metimas skrieja pro šalį.

67:61, 29 min.: Jusufas Nurkičius pelno dvitaškį su Juano Palacioso pražanga.

67:63, 30 min.: Zabianas Dowdellas Allano Ray pražangą verčia dviem taškais.

70:63, 30 min.: Analogiška ataka kaip ir antrojo kėlinio pabaigoje – aidint sirenai Tomislavas Zubčičius smeigia tolimą metimą į vilniečių krepšį.

„Cedevita“: Miro Bilanas 17, Tomislavas Zubčičius 11, Jusufas Nurkičius 9, Goranas Sutonas 9, Nolanas Smithas 8, Marino Baždaričius 8.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 16, Renaldas Seibutis 12, Darius Songaila 10, Juanas Palaciosas 9, Stevanas Jelovacas 6.

70:68, 32 min.: Zabianas Dowdellas pasižymi iš toli, Juanas Palaciosas greitoje atakoje pelno du taškus, o „Lietuvos ryto“ deficitas mažėja iki 2 taškų.

70:70, 32 min.: Darius Songaila taškais iš po krepšio lygina rezultatą.

70:73, 33 min.: Tiksint paskutinėmis atakai skirto laiko sekundėms Omaras Cookas smeigia tritaškį, išvesdamas „Lietuvos rytą“ į priekį po ilgos pertraukos.

72:73, 34 min.: Nolanas Smithas antruoju šansu pelno du taškus.

72:75, 34 min.: Zabianas Dowdellas renka taškus iš po krepšio.

74:75, 35 min.: Miro Bilanas dvitaškiu mažina atsilikimą iki minimalaus.

76:77, 36 min.: Goranas Sutonas ir Darius Songaila apsikeičia taškais.

80:77, 38 min.: Omaras Cookas prasižengia prieš iš toli atakavusį Nolaną Smithą. Cookas išraiškingai išreiškia nepasitenkinimą tokiu arbitro sprendimu bei užsidirba techninę pražangą. Pratrūksta ir Aleksandaras Petrovičius, kuris nusirengia švarką bei numeta jį ant parketo.

80:80, 39 min.: Renaldas Seibutis smeigia tritaškį bei lygina rezultatą.

80:82, 40 min.: Renaldas Seibutis realizuoja baudų metimus.

82:82, 40 min.: Tiksint paskutinėmis atakai skirtoms sekundėms Nolanas Smithas lygina rezultatą.

82:84, 40 min.: Darius Songaila taikliu dvitaškiu išveda „Lietuvos rytą“ į priekį.