1 2 3 4
Žalgiris 7 15 17 22
C.Zvezda 21 26 14 16

2017-01-06 20:00 / „Žalgirio“ arena (15 400 vietų), Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas / Žiūrovai: 10433

3:2, 2 min.: Westermannas pataiko iš toli. Kuzmičius netrukus atsako dvitaškiu.
3:6, 3 min.: Jenkinsas pataiko tolimą dvitaškį. Kuzmičius prideda dvitaškį.
5:6, 4 min.: Jankūnas pataiko dvitaškį.
5:10, 6 min.: Kuzmičius deda iš viršaus. Dar du Kuzmičiaus taškai.
5:13, 7 min.: Serbai smeigia tolimą metimą.
7:14, 7 min.: Motumo taškai.
7:18, 10 min.: Serbai pelno du taškus. Jasikevičius neapsikentęs prašo minutės pertraukėlės. Lazičiaus taškai. Lazičius pataiko iš toli.

„Žalgiris“: Leo Westermannas 3.
„Crvena Zvezda“: Ognjeno Kuzmičius 8, Branko Lazičius 7.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje

Renaldas Seibutis paskutinėje pirmojo kėlinio atakoje gauna bloką mesdamas iš vidutinio nuotolio ir tai iliustruoja tragišką „Žalgirio“ ketvirtį. 7 taškai – blogiausias rezultatas šį sezoną per pirmąjį kėlinį. Kauniečiai pataikė vos 3 metimus iš 14 ir suklydo net 7 kartus.

Tomas Vanagas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Žalgirio“ arenoje

Pasibaigus pirmajam kėliniui Šarūnas Jasikevičius pribėga prie Luko Lekavičiaus ir jį aprėkia, vėliau aprėkia ir visą komandą bei taip trenkia į kėdę, jog ši krenta ant parketo. Dviejų minučių pertraukėlės treneriui nereikėjo – trumpai pasikalbėjęs su savo auklėtiniais, jis nueina atokiau nuo komandos, o krepšininkai antrojo kėlinio laukia vieni.

7:23, 11 min.: Walterso taškai.
7:26, 12 min.: Serbai smeigia tolimą metimą.
9:26, 13 min.: Lekavičius nutraukia žalgiriečių tylą.
11:26, 14 min.: Ulanovo taškai.
14:26, 15 min.: Motumas taiso komandos draugo metimą.
14:28, 16 min.: Bjelicos dvitaškis.
14:30, 16 min.: Simonovičius pataiko dar vieną dvitaškį.
16:33, 17 min.: Komandos keičiasi taškais.
19:36, 17 min.: Kavaliausko taškai su Jovičiaus pražanga. Simonovičius atsako tolimu metimu.
19:40, 18 min.: Penki iš eilės serbų taškai.
19:44, 20 min.: Dar vienas greitas serbų išpuolis. Žalgiriečiai nušvilpiami savų sirgalių.
20:44, 20 min.: Jankūnas pataiko vieną baudą iš dviejų.
22:47, 20 min.: Žalgiriečiai dvitaškiu atsako į svečių tolimą metimą.

Nemanja Dangubičius perima kamuolį ir bėga į greitą ataką, padidina persvarą iki 23 taškų ir „Žalgirio“ arenoje susirinkę žiūrovai pradeda švilpti savo komandai. Netrukus kauniečiai suklysta dar kartą ir skirtumas auga iki 25 taškų. „Žalgiris“ žaidžia blogiausias rungtynes šį sezoną.

„Žalgiris“: Brockas Motumas 6.
„Crvena Zvezda“: Marko Simonovičius 13.

„Crvena zvezda“ pirmoje mačo pusėje visiškai iš žaidimo išjungė Artūrą Milaknį. Pirmajame tarpusavio mače jis pataikė 5 tritaškius iš 6, o šį kartą net negavo progos išsimesti bent vieno laisvo metimo. Kauniečiai realizavo 1 tritaškį iš 8, „Crvena Zvezda“ – 7/17.

24:50, 21 min.: Komandos keičiasi taškais.
27:53, 24 min.: Jankūno tritaškis. Tuo pačiu atsako ir Waltersas.
29:53, 25 min.: Ulanovas sumeta baudas.
31:53, 26 min.: Motumo taškai.
33:56, 27 min.: Jenkinsas pataiko baudą už Jasikevičiaus techninę pražangą, o vėliau smeigia ir dvitaškį. Netrukus pasižymi Hartensteinas.

Šarūnas Jasikevičius, įpusėjus trečiam kėliniui, meta į aikštę Isaiah Hartensteiną. Vokietis iki tol tik du kartus buvo pasirodęs aikštėje per Eurolygos rungtynes ir per 4 minutes nebuvo pelnęs taškų. Jau pirmoje atakoje šiandien jis pasižymėjo dėjimu.

37:56, 28 min.: Kavaliauskas sumeta baudas. Dvitaškį prideda Pangosas.
37:59, 29 min.: Lazičiaus tolimas metimas.
39:61, 30 min.: Ulanovo taškai. Netrukus Lazičius baudžia Pangosą už jo klaidą.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas ir Brockas Motumas po 8.
„Crvena Zvezda“: Marko Simonovič 13, Branko Lazičius 12.

39:63, 31 min.: Bjelicos taškai.
41:63, 33 min.: Lekavičiaus išpuolis.
43:63, 33 min.: Jankūnas taip pat prideda taškus.
46:69, 34 min.: Komandos keičiasi tritaškiais.
46:72, 35 min.: Jenkinsas prideda tolimą metimą.

Įpusėjus ketvirtajam kėliniui „Žalgirio“ arena ima tuštėti. Kauniečiams pralaimint 26 taškų skirtumu, žiūrovai nebenori matyti triuškinamos komandos.

49:72, 35 min.: Milaknis pataiko tritaškį.
52:74, 36 min.: Komandos ir vėl pataiko po tritaškį.
54:74, 37 min.: Lekavičius taškai.
58:74, 39, min.: Žalgiriečių taškai. Javtoko taškai.