2 Perimti kamuoliai
21 Naudingumas
Naujienos
2017-07-05
Lietuvos jaunimo rinktinė (iki 19 metų) pasaulio čempionate Egipte ir toliau nesutinka pasipriešinti galinčių varžovų. Pirmenybių aštuntfinalyje mūsiškiai be vargo 110:63 (34:11, 25:19, 27:13, 24:20) sutriuškino Pietų Korėjos krepšininkus. Ketvirtfinalyje Rimo Grigo auklėtiniai kausis su bendraamžiais iš Italijos. Šis mačas įvyks ...
Arnoldas  Kulboka
19 PTS
7/15 FG
4/6 FT
Donatas  Kupšas
Dovydas  Giedraitis
17 MIN

I kėlinys:

Lietuviai puikiai pradėjo rungtynes ir sužaidus pusketvirtos minutės jau pirmavo 15:0. Mūsiškiai nuolat perimdavo kamuolius, rengė greitas atakas ir lengvai pelnydavo taškus, o po 6 žaidimo minučių jau triuškino oponentus 27:6. Po pirmųjų 10 minučių Lietuvos rinktinė pirmavo 34:11.

Pietų Korėja: Yungi Ha 4, Jae Minas Yangas 3.
Lietuva: Tadas Sedekerskis 7, Arnoldas Kulboka, Gytis Masiulis ir Rokas Jokubaitis po 6.

II kėlinys:

Antrajame ketvirtyje per dvi minutes lietuvių persvara išaugo iki 27 taškų (38:11), tačiau tuomet varžovai šiek tiek priartėjo. Jie keturių minučių atkarpą laimėjo 16:10 ir sumažino deficitą iki 21 taško (27:48).

Visgi gynybą suaktyvinę lietuviai per likusias keturias minutes oponentams leido pelnyti 3 taškus, patys surinko 11 ir prasidėjus ilgajai pertraukai pirmavo beveik dvigubai – 59:30.

Pietų Korėja: Yungi Ha 12, Minsukas Shinas 6, Jae Minas Yangas 5.
Lietuva: Arnoldas Kulboka 15, Gytis Masiulis 11 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Tadas Sedekerskis 9, Rokas Jokubaitis 8.

III kėlinys:

Po ilgosios pertraukos mūsiškiai ir toliau didino pranašumą. Jie ketvirtį pradėjo sėkminga atkarpa 16:6, po kurios buvo priekyje 41 taškų atstumu (77:36). Prieš paskutinį kėlinį lietuvių pergalė yra akivaizdi – 86:43.

Pietų Korėja: Yungi Ha 16, Minsukas Shinas 8, Jae Minas Yangas 7.
Lietuva: Arnoldas Kulboka 19, Gytis Masiulis 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Jokubaitis 12, Tadas Sedekerskis 11.

IV kėlinys:

Lietuvių persvara didėja nebe taip sparčiai, o 100-ąjį tašką pelno Džiugas Slavinskas.

Pietų Korėja: Yungi Ha 18 (7/10 dvit., 4/4 baudos), W. Junas 14, Minsukas Shinas ir Jae Minas Yangas po 8.

Lietuva: Arnoldas Kulboka 19, Gytis Masiulis 13 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rokas Jokubaitis ir Džiugas Slavinskas po 12, Tadas Sedekerskis 11, Tadas Pažėra ir Eimantas Stankevičius po 10.