88
65
Naujienos
2017-12-13
„Lietuvos rytas“ Europos taurės rungtynėse svečiuose 68:77 nusileido „Lokomotiv“ ekipai Vilniaus klubas 21 taško deficitą sumažino iki 3 taškų „Lietuvos ryto“ gretose geriausiai žaidė legionieriai Krameris ir Madgenas Abi komandos jau yra užsitikrinusios vietą kitame etape Statistika Galingai trečiąjį kėlinį sužaidęs Vilniaus ...
2017-12-13
Jimmy Baronas anksčiau jau yra žaidęs „Lokomotiv“ komandoje, su kuria šįkart susikaus Europos taurės mače Krasnodaro klubas yra grupės lyderis, kol kas nepralaimėjęs nė karto Vilniečiai Rusijoje kausis be Louko Mavrokefalidžio Krasnodaro ekipa – viena iš dviejų komandų Europos taurės turnyre iki šio nepatyrusių pralaimėjimo kartėlio. ...
Martynas  Echodas
35 MIN
Taškai 17

2:3, 1 min.: Rungtynių taškų sąskaitą dvitaškiu iš po krepšio atidaro Qvale'as, Krameris atsako tritaškiu.
4:3, 2 min.: Collinsas įveikia „Lietuvos ryto“ gynybą.
7:5, 3 min.: Collinsas smeigia ir tritaškį, po kurio Kurtinaitis prašo pertraukėlės. Echodas realizuoja baudų metimus.
12:5, 4 min.: Antrasis Qvale'o dvitaškis, Antipovas prideda tritaškį.
14:7, 5 min.: Echodas pelno ketvirtąjį tašką, o po dar vieno Antipovo metimo „Lokomotiv“ persvara didėja iki dvigubos.
16:7, 6 min.: Lacey įmeta abi baudas.
20:7, 7 min.: Pirmuosius taškus pelno Raglandas, netrukus jis prideda ir antrąjį dvitaškį.
20:12, 8 min.: Petersono du taškai ir Madgeno tolimas šūvis mažina deficitą iki 8 taškų.
25:12, 9 min.: Elegaro baudų metimai ir du greiti Broekhoffo taškai. Kulaginas įmeta vieną baudos metimą iš dviejų.
25:12, 10 min.: Komandos kėlinio pabaigoje nepelno taškų.

„Lokomotiv“: Pavelas Antipovas (3 per. kam.) ir Mardy Collinsas po 5, Joe Raglandas ir Brianas Qvale’as po 4.
„Lietuvos rytas“: Martynas Echodas 4, Benas Madgenas ir Chrisas Krameris po 3.

27:12, 11 min.: Elegaras kėlinį pradeda dėjimu iš viršaus.
30:15, 12 min.: Madgenas smeigia tolimą šūvį iš aikštės krašto. Lacey pelno dvitaškį ir prideda baudos metimą po Petersono techninės pražangos.
30:17, 13 min.: Tolimas Petersono dvitaškis.
32:17, 14 min.: Septintasis Antipovo taškas.
35:20, 16 min.: Madgenas realizuoja visas tris baudas. Kulaginas smeigia tritaškį.
38:20, 17 min.: Dar vieną tritaškį pataiko Broekhoffas.
41:21, 18 min.: Trečiasis iš eilės „Lokomotiv“ tritaškis. Krameris pataiko vieną baudos metimą.
44:23, 19 min.: Kramerio reidas po krepšiu, į kurį oponentai atsako tritaškiu.
44:25, 20 min.: Taiklūs Kramerio baudos metimai.

„Lokomotiv“: Dmitrijus Kulaginas, Joe Raglandas ir Pavelas Antipovas po 7, Brianas Qvale’as 6, Ryanas Broekhoffas ir Mardy Collinsas po 5.
„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas 9 (2/4 trit.), Chrisas Krameris 8 (3 rez. perd.), Martynas Echodas, Rokas Giedraitis ir Travisas Petersonas po 4.

46:28, 21 min.: Echodo du taškai su pražanga. Qvale'as atsako dvitaškiu.
46:31, 22 min.: Giedraičio tolimas metimas.
48:35, 23 min.: Dvitaškiais apsikeičia abi komandos, Echodas neklysta nuo baudų metimų linijos.
48:37, 24 min.: Jomantas išplėšia kamuolį iš varžovo ir pelno dvitaškį.
48:39, 25 min.: Jomantas įmeta dar vieną dvitaškį, mažina deficitą iki vienženklio ir priverčia Obradovičių prašyti pertraukėlės.
50:41, 25 min.: Elegaras kala iš viršaus, Giedraitis atsako tuo pačiu.
54:42, 26 min.: Jomantas pataiko vieną baudą. Keturios iš eilės Elegaro baudos.
54:44, 27 min.: Madgeno metimas.
56:47, 28 min.: Krameris pasižymi iš po krepšio. Kitoje atakoje įžaidėjas išprovokuoja pražangą, tačiau įmeta tik vieną baudą.
57:49, 29 min.: Collinsas ir Lukauskis pasižymi dvitaškiais, Elegaras įmeta vieną baudą.
59:54, 30 min.: Barono dvi baudos. Collinso metimas atsilošus. Kėlinį Baronas užbaigia pataikydamas tris baudas.

„Lokomotiv“: Frankas Elegaras 11 (7/8 baudos), Brianas Qvale’as 10 (5/5 dvit.), Mardy Collinsas 9 (6 atk. kam.), Dimitrijus Kulaginas, Joe Raglandas ir Pavelas Antipovas po 7.
„Lietuvos rytas“: Benas Madgenas ir Chrisas Krameris (4 rez. perd.) po 11, Martynas Echodas 9 (5/5 baudos, 8 atk. kam.), Jimmy Baronas 7.

61:58, 31 min.: Giedraitis kala iš viršaus, Krameris prideda dvitaškį ir „Lietuvos ryto“ deficitas mažėja iki 3 taškų.
66:58, 33 min.: Trečiasis Kulagino tritaškis ir Broekhoffo dvitaškis greitoje atakoje.
68:62, 34 min.: Madgeno dvitaškis iš vidutinio nuotolio. Collinsas pelno 13-ąjį tašką, Krameris atsako dvitaškiu.
70:62, 35 min.: Collinsas „Lokomotiv“ komandai grąžina 8 taškų persvarą.
70:64, 36 min.: Krameris taiso savo metimą.
70:66, 37 min.: Ketvirtasis paeiliui Kramerio taškas.
73:66, 38 min.: Broekhoffo tolimas šūvis.
73:68, 39 min.: Taiklios Kramerio baudos.
77:68, 40 min.: Collinso ir Broekhoffo taškai, į kuriuos baudomis atsako Krameris.