Perimti kamuoliai 1
Naudingumas 21
Naujienos
2018-05-20
Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda Eurolygos turnyro finale sulaukė gausaus Kauno „Žalgirio“ sirgalių palaikymo, o tai vilniečių atstovus paskatino prabilti apie aistruolių priešiškumą. „Žalgirio“ fanai „Lietuvos ryto“ jaunių rungtynėse lankėsi ir grupės etape, ir finale, kuris vyko „Štark“ arenoje. ...
2018-05-20
„Lietuvos rytas“ jaunimo komanda Eurolygos finale 76:71 įveikė Romos krepšininkus Vilniečiams pergalę lėmė Deivido Sirvydžio metimas „Lietuvos rytas“ turnyre laimėjo visas ketverias rungtynes Pirmąjį Eurolygos jaunimo titulą „Lietuvos rytas“ pasiekė 2012 metais Vilniaus „Lietuvos rytas“ po šešerių metų pertraukos ...

I kėl.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį iniciatyvą savo pusėje laikė „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Tiesa, nors susitikimas baigėsi laimėta Arvydo Gronskio auklėtinių atkarpa 9:2, Romos klubas netrukus sumažino atsilikimą (14:15).

Gražiu stiliumi ketvirtį baigė „Lietuvos ryto“ talentas Deividas Sirvydis, varžovui per rankas pataikęs tolimą metimą paskutinę ketvirčio sekundę.

„Lietuvos rytas“: Deividas Sirvydis ir Domantas Vilys po 6, Ąžuolas Tubelis 3.
„Stallazzurra“: Paulas Eboua 10, Luca Conti 6.

II kėl.

Įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (25:25), tačiau netrukus tritaškį pataikė Sirvydis, o baudas sumetus Marekui Blaževičiui bei Šarūnui Valuntai, „Lietuvos rytas“ susigrąžino kiek saugesnį pranašumą (32:25). Jo Gronskio kariauna nebepaleido iki pat ketvirčio pabaigos.

„Lietuvos rytas“: Domantas Vilys, Marekas Blaževičius ir Deividas Sirvydis po 9.
„Stellazzurra“: Paulas Eboua 10, Luca Conti 9, Dalphas Ademas Panopio 4.

III kėl.

Antrąją rungtynių pusę vilniečiai pradėjo atkarpa 6:0 ir susikrovė 13 taškų pranašumą (44:31). Vėliau Gediminas Mokšeckas, Marekas Blaževičius ir Erikas Jermolajevas įmetė po dvitaškį, Domantas Vilys pridėjo dvi baudas ir likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos „Lietuvos rytas“ išsaugojo 13 taškų pranašumą.

Tuomet „Lietuvos rytas“ įkrito į duobę – oponentai pataikė du tritaškius iš eilės, pridėjo dvitaškį ir priartėjo iki 5 taškų.

„Lietuvos rytas“: Marekas Blaževičius 14 (9 atk. kam.), Domantas Vilys, 11, Deividas Sirvydis 9 (3/4 trit.).
„Stellazzurra“: Paulas Eboua 17, Luca Conti 15, Dalphas Ademas Panopio 10.

IV kėl.

Ketvirtajame kėlinyje italai priartėjo iki 2 taškų skirtumo, tačiau „Lietuvos rytas“ pelnė 4 taškus iš eilės ir įgijo 6 taškų persvarą (63:57).

Paskutinę minutę Deividas Sirvydis pataiko sudėtingą tritaškį ir pergalę švenčia „Lietuvos rytas“.