Rezultatyvūs perdavimai 3
Perimti kamuoliai 1
Naudingumas 21
Naujienos
2018-05-20 14:45 Vilniaus „Lietuvos ryto“ jaunimo komanda Eurolygos turnyro finale sulaukė gausaus Kauno „Žalgirio“ sirgalių palaikymo, o tai vilniečių ...
2018-05-20 10:51 „Lietuvos rytas“ jaunimo komanda Eurolygos finale 76:71 įveikė Romos krepšininkus Vilniečiams pergalę lėmė Deivido Sirvydžio metimas ...

I kėl.

Didžiąją pirmojo kėlinio dalį iniciatyvą savo pusėje laikė „Lietuvos ryto“ krepšininkai. Tiesa, nors susitikimas baigėsi laimėta Arvydo Gronskio auklėtinių atkarpa 9:2, Romos klubas netrukus sumažino atsilikimą (14:15).

Gražiu stiliumi ketvirtį baigė „Lietuvos ryto“ talentas Deividas Sirvydis, varžovui per rankas pataikęs tolimą metimą paskutinę ketvirčio sekundę.

„Lietuvos rytas“: Deividas Sirvydis ir Domantas Vilys po 6, Ąžuolas Tubelis 3.
„Stallazzurra“: Paulas Eboua 10, Luca Conti 6.

II kėl.

Įpusėjus antrajam kėliniui rezultatas dar buvo lygus (25:25), tačiau netrukus tritaškį pataikė Sirvydis, o baudas sumetus Marekui Blaževičiui bei Šarūnui Valuntai, „Lietuvos rytas“ susigrąžino kiek saugesnį pranašumą (32:25). Jo Gronskio kariauna nebepaleido iki pat ketvirčio pabaigos.

„Lietuvos rytas“: Domantas Vilys, Marekas Blaževičius ir Deividas Sirvydis po 9.
„Stellazzurra“: Paulas Eboua 10, Luca Conti 9, Dalphas Ademas Panopio 4.

III kėl.

Antrąją rungtynių pusę vilniečiai pradėjo atkarpa 6:0 ir susikrovė 13 taškų pranašumą (44:31). Vėliau Gediminas Mokšeckas, Marekas Blaževičius ir Erikas Jermolajevas įmetė po dvitaškį, Domantas Vilys pridėjo dvi baudas ir likus 4 minutėms iki kėlinio pabaigos „Lietuvos rytas“ išsaugojo 13 taškų pranašumą.

Tuomet „Lietuvos rytas“ įkrito į duobę – oponentai pataikė du tritaškius iš eilės, pridėjo dvitaškį ir priartėjo iki 5 taškų.

„Lietuvos rytas“: Marekas Blaževičius 14 (9 atk. kam.), Domantas Vilys, 11, Deividas Sirvydis 9 (3/4 trit.).
„Stellazzurra“: Paulas Eboua 17, Luca Conti 15, Dalphas Ademas Panopio 10.

IV kėl.

Ketvirtajame kėlinyje italai priartėjo iki 2 taškų skirtumo, tačiau „Lietuvos rytas“ pelnė 4 taškus iš eilės ir įgijo 6 taškų persvarą (63:57).

Paskutinę minutę Deividas Sirvydis pataiko sudėtingą tritaškį ir pergalę švenčia „Lietuvos rytas“.