42%
18/43
Naujienos
2019-01-13
Prireikė penkių bandymų, bet Kauno „Žalgiris“ pagaliau įsirašė pirmąjį laimėjimą 2019 metais. Sekmadienį Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai 73:69 išvargo pergalę prieš Panevėžio „Lietkabelį“ ir laimėjo pirmąsyk šiais kalendoriniais metais. „Žalgiriui“ tai buvo penktos rungtynės per 10 dienų ir jose ne ...
2019-01-13
Kauno „Žalgiris“ (16-2) didžiąją rungtynių dalį vijosi Panevėžio „Lietkabelio“ (10-8) ekipą, tačiau galiausiai įrodė savo pranašumą. Kauniečiai sekmadienį Aukštaitijos sostinėje Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe – LKL) rungtynėse triumfavo 73:69 (12:20, 17:15, 18:13, 26:21). Tai buvo pirmoji „Žalgirio“ pergalė 2019 ...
Ziga  Dimec
29 MIN
29 MIN
1-0 1 3 0 1 0 1 3 3 10 -11 6
49 Mindaugas Kupšas 18:22 1-1

2:0, 1 min.: Dimeco dvitaškis.
2:2, 2 min.: Woltersas kabina kamuolį Daviesui ir šis galingai krauna iš viršaus.
7:2, 3 min.: Dar du Dimeco taškai, tritaškį prideda Wilsonas.

Jonas Miklovas, „BasketNews.lt“ žurnalistas „Cido“ arenoje
Rokas Jokubaitis ir Deonas Thompsonas yra pirmieji, kurie pakyla nuo suolo „Žalgirio“ gretose. Panašu, kad Jokubaitis aplenkia Derricką Waltoną įžaidėjų hierarchijoje. Thompsonas atakuoja krepšį jau pirmoje atakoje, tačiau nepataiko.

10:2, 5 min.: Kulvietis smeigia tritaškį ir Jasikevičius prašo minutės pertraukėlės.
12:3, 6 min.: Thompsonas pataiko vieną baudą, Kulvietis atsako dvitaškiu.
16:6, 8 min.: Thompsonas pataiko vieną baudą, Jankūnas įmeta iš kampo, bet Kariniauskas pelno 4 taškus paeiliui.
16:9, 9 min.: Wolterso tritaškis.

Mindaugas Kupšas pasirodė aikštėje po keitimo kėlinio viduryje ir jau spėjo blokuoti tris metimus, du iš jų – Roko Jokubaičio. Jokubaitis tuomet buvo pasodintas, į aikštę sugrąžinant Woltersą.

18:10, 10 min.: Dar du Kariniausko taškai, Milaknis pataiko tik vieną baudą.
20:12, 10 min.: Jankūnas pelno du taškus, tačiau Kariniauskas kitoje aikštės pusėje pelno dar du taškus. Tai buvo jau 8-asis jo taškas iš eilės.

„Lietkabelis“: Vaidas Kariniauskas 8, Saulius Kulvietis 5, Žiga Dimecas 4.
„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 4, Nate’as Woltersas 3.

22:13, 12 min.: Jasaitis pelno du taškus, Woltersas pataiko vieną baudą.

Trumpa išgąsčio akimirka „Žalgiryje“ – Aaronas White’as parkrenta ant parketo po Simo Jasaičio pražangos ir kurį laiką raitosi iš skausmo. Visgi netrukus jis atsistoja ir parodo, kad išvengė rimtesnio sužeidimo. Jasaičiui pasiseka mažiau – jam bekrisdamas White’as pataiko iš alkūnės ir prakerta lūpą.

24:15, 13 min.: „Žalgiris“ toliau pataiko tik po vieną baudą – iš pradžių tai padaro White'as, po to – nesportinę pražangą išprovokavęs Walkupas.
26:19, 15 min.: Daviesas atsikovoja kamuolį po savo netaiklaus metimo ir pelno taškus, Dimceas atsako dvitaškiu. Tuomet Waltonas pelno savo pirmuosius taškus.
29:19, 16 min.: Valinsko dvitaškis su pražanga. Taikli bauda.
29:22, 16 min.: Grigonio tritaškis.
29:25, 17 min.: White'as pataiko iš toli.
35:25, 18 min.: Wilsono ir Čakarevičiaus tritaškiai.

Dar vienas kraupus „Žalgirio“ žaidėjo krytis – Derrickas Waltonas po kontakto po krepšiu skaudžiai tėškėsi ant parketo ir kurį laiką ant jo gulėjo. Gydytojas jam pašaldė sumuštą šoną ir gynėjas aikštę paliko savo jėgomis.

35:27, 19 min.: Woltersas pelno du taškus su pražanga, nepataiko baudos.
35:29, 20 min.: Davieso dvitaškis.

„Lietkabelis“: Vaidas Kariniauskas ir Žiga Dimecas po 8, Jamaras Wilsonas 6.
„Žalgiris“: Nate’as Woltersas ir Brandonas Daviesas po 6, Paulius Jankūnas ir Aaronas White’as po 4.

Žaisdamas su Čempionų lygos klubu, „Žalgiris“ kol kas atrodo kaip blogesnė komanda. Puolime kauniečių susikuriamos progos – kur kas sudėtingesnės nei „Lietkabelio“, jie užsidirbo jau keturis blokus ir pataikė vos 6 baudas iš 15.

35:33, 21 min.: Keturi iš eilės Grigonio taškai.
37:33, 22 min.: Walkupas gauna nesportinę pražangą, Dimecas pataiko baudas.
37:36, 23 min.: Daviesas pataiko vieną baudą, Jankūnas prideda dvitaškį.
37:38, 24 min.: White'as deda iš viršaus ir Čanakas prašo minutės pertraukėlės.
37:40, 24 min.: Jankūno dvitaškis.
39:40, 27 min.: Kupšo dėjimas.

Simas Jasaitis pasitinkamas plojimais, kai grįžta ant atsarginių žaidėjų suolo. Netrukus jis leidžiamas į aikštę ir žais nepaisant to, kad lūpa kaip reikiant ištinusi po smūgio mačo pradžioje.

40:40, 28 min.: Valinsko taikli bauda.
40:42, 28 min.: Wolterso dvitaškis.
42:43, 29 min.: Woltersas pataiko vieną baudą, Sinovecas atsako dvitaškiu.
45:45, 30 min.: White'as galingai deda iš viršaus, Valinskas atsako dvitaškiu su pražanga. Bauda taikli.
48:47, 30 min.: Woltersas pataiko iš po krepšio, Valinskas kėlinį baigia taikliu tritaškiu iš aikštės kampo.

„Lietkabelis“: Paulius Valinskas ir Žiga Dimecas po 10, Vaidas Kariniauskas 8, Jamaras Wilsonas 6.
„Žalgiris“: Nate’as Woltersas 11, Paulius Jankūnas ir Aaronas White’as po 8, Brandonas Daviesas 6.

50:47, 31 min.: Tarolis realizuoja baudas.
50:51, 31 min.: Jankūnas pelno du taškus su pražanga, taikli ir bauda. Prieš tai dar „Lietkabelio“ suolas baudžiamas technine pražanga, Milaknis pataiko baudą.

Nenadas Čanakas gauna įspėjimą dėl techninės pražangos ir jau netrukus ją užsidirba, kai „Žalgirio“ ataka buvo beįstringanti. Milaknis pataiko baudą ir netrukus Sinovecas gauna techninę pražangą. Taip „Lietkabelis“ jau per pirmąją ketvirčio minutę užsidirbo tris technines pražangas.

52:56, 32 min.: Tarolis krauna iš viršaus, Grigonis atsako tritaškiu.
54:56, 32 min.: Valinsko du taškai.
56:56, 33 min.: Kariniauskas realizuoja baudas.
58:56, 34 min.: Tarolio du taškai.
60:59, 34 min.: Woltersas pelno tris taškus, Wilsonas atsako dvitaškiu.

Jasikevičius duoda pailsėti Woltersui ir į aikštę vietoje jo leidžia Thomasą Walkupą. Tai bus bene pirmas kartas šį sezoną, kai Walkupas įžaidinės kamuolį.

64:61, 36 min.: Daviesas sumeta baudas, Wilsonas atsako keturiais iš eilės taškais.
66:61, 37 min.: Čakarevičius sumeta baudas.
66:63, 37 min.: Woltersas sumeta baudas, kitoje aikštės pusėje blokuoja Valinsko tritaškį.
66:65, 39 min.: Grigonio dvitaškis.
66:67, 39 min.: Grigonis sumeta baudas.
66:69, 40 min.: Grigonis prameta iš toli, bet Woltersas atsikovoja kamuolį ir Daviesas pelno du taškus, likus žaisti 27,7 sek.
69:71, 40 min.: Woltersas sumeta baudas, Kulvietis pataiko iš toli, lieka 3,5 sek.