20
21
Naujienos
2019-05-01
Iki Lietuvos krepšinio lygos reguliariojo sezono pabaigos likus dvejoms rungtynėms „Šiauliai“ paskelbė netikėtą žinią – suspenduotas vienas komandos lyderių Ignas Vaitkus. Kaip pasakoja Antanas Sireika, tokį sprendimą reikėjo priimti dar anksčiau. „Nežinau, kodėl jis bijo pasakyti spaudai. Išgirstame, kad kalbėjo, jog nežino, už ką. ...
2019-05-01
„Rytas“ išvykoje 117:82 sutriuškino „Šiaulius“ 117 taškų – naujasis LKL sezono rekordas Trečiajame kėlinyje iš aikštės buvo išvarytas Mindaugas Girdžiūnas „Rytas“ pataikė pirmuosius 18 dvitaškių Derekas Needhamas surinko 26 taškus Statistika Vilniaus „Rytas“ (25-9) Lietuvos ...
Kristupas  Žemaitis
28 MIN
Rok  Stipcevic
19 MIN

2-2 4 2 1 1 2 0 1 3 9 -6 16
18 Mindaugas Girdžiūnas 18:17 3-6

Rezultatyvūs perdavimai 5

3:2, 1 min.: Pirmuosius taškus įmeta Allenas. Šaulys pataiko vieną baudos metimą iš dviejų. Butkevičius krauna kamuolį į krepšį.
3:4, 2 min.: Butkevičius pelno du taškus su pražanga, tačiau baudos metimo neįmeta.
3:9, 3 min.: Lengvi Bendžiaus taškai. Netrukus puolėjas prideda tritaškį.
5:11, 4 min.: Allenas ir Parachouskis apsikeičia dvitaškiais.
10:13, 5 min.: Į Šaulio tritaškį ir Urbučio dvitaškį metimu atsako Needhamas.
12:16, 6 min.: Girdžiūno ir Alleno taškai. Parachouskis įmeta vieną baudos metimą.
15:18, 7 min.: Lukošiūno tolimas šūvis ir Girdžiūno ketvirtasis taškas.
17:20, 8 min.: Ketvirtasis iš eilės Girdžiūno taškas. Pirmieji Udro taškai.
20:26, 9 min.: Šaulys lygina rezultatą. Echodas pataiko vieną baudos metimą. Stipčevičius smeigia tritaškį, Bendžius greitoje atakoje įmeta dvitaškį.
21:28, 10 min.: Griciūnas įmeta vieną baudos metimą. Pirmieji Normanto taškai.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 7 (2/2 trit.), Sethas Allenas 6 (3/4 dvit.).
„Rytas“: Eimantas Bendžius 7 (2/2 dvit.), Mindaugas Girdžiūnas 6 (3/3 dvit., 3 rez. perd.).

21:31, 11 min.: Antrasis Stipčevičiaus tolimas metimas. „Rytas“ pirmąjį kartą įgyja dviženklę persvarą.
21:35, 12 min.: Butkevičius pataiko vieną baudą. Sirvydis pelno dvitaškį su pražanga.
21:43, 13 min.: Trečiasis Stipčevičiaus tritaškis. Echodo dvitaškis su pražanga. Echodo du taškai.
21:45, 14 min.: Lengvi Butkevičiaus taškai greitoje atakoje. „Rytas“ antrąjį kėlinį laimi 17:0.
22:45, 14 min.: Griciūnas įmeta baudos metimą. „Šiauliai“ pirmuosius taškus antrajame kėlinyje pelno sužaidus 4 minutes.
22:47, 15 min.: Echodas kala iš viršaus. Kitoje atakoje vidurio puolėjas prameta abu baudos metimus.
22:51, 16 min.: Lengvi Needhamo du dvitaškiai greitoje atakoje. „Rytas“ yra įmetęs 17 dvitaškių iš 17.
24:53, 17 min.: Echodo dvitaškis. „Ryto“ sąskaitoje – 18 dvitaškių iš 18. Allenas pataiko abi baudas. Pirmąjį „Ryto“ dvitaškį prameta Girdžiūnas. Prieš tai vilniečiai buvo įmetę 18 dvitaškių iš tiek pat galimų.
29:55, 18 min.: Griciūno du taškai ir viena taikli bauda. Bowenas kala į krepšį, Parachouskis atsako dvitaškiu.
33:57, 19 min.: Komandos apsikeičia taškais.
36:59, 20 min.: Giedriaus Stankevičiaus tolimas metimas. Parachouskio metimas iš po krepšio.

Vienu metu įmetęs 18 dvitaškių iš 18, po dviejų kėlinių vilniečiai yra pataikę net 21 dvitaškį iš 23 bandymų (91 proc.). Pirmąjį dvitaškį Dainiaus Adomaičio kariauna prametė sužaidus 17 minučių. Palyginimui, šiauliečiai yra realizavę 8 dvitaškius iš 14 (57 proc.).

„Šiauliai“: Sethas Allenas 10, Evaldas Šaulys 7, Benas Griciūnas 5.
„Rytas“: Martynas Echodas 10 (4/4 dvit.), Arciomas Parachouskis ir Rokas Stipčevičius po 9.

40:62, 21 min.: Į keturis Urbučio taškus tritaškiu atsako Needhamas.
42:65, 22 min.: Alleno du taškai. Dar vieną tritaškį įmeta Needhamas.
45:67, 23 min.: Gražus Bendžiaus perdavimas ir Butkevičiaus taškai. Lukošiūno tolimas metimas.
45:67, 24 min.: „Šiaulių“ įžaidėjas Sethas Allenas aikštės viduryje po švilpuko pastumia Girdžiūną. Allenas gauna nesportinę pražangą, Girdžiūnas – techninę. Girdžiūnas ką tik buvo gavęs nesportinę pražangą, todėl yra išvaromas iš rungtynių.

46:71, 24 min. Allenas įmeta vieną baudą, o „Rytas“ atsako keturiais taškais iš eilės.
48:73, 25 min.: Šaulys realizuoja baudos metimus. Butkevičiaus du taškai.
51:76, 26 min.: Butkevičiaus ir Alleno tritaškiai.
53:83, 28 min.: Septyni iš eilės Sirvydžio taškai. Griciūno metimas iš po krepšio.
57:83, 29 min.: Dar du Griciūno taškai. Žemaitis kala į krepšį.
59:84, 30 min.: Echodas pataiko vieną baudos metimą. Bowenas atsako dvitaškiu.

„Šiauliai“: Sethas Allenas 16, Evaldas Šaulys ir Benas Griciūnas po 9.
„Rytas“: Derekas Needhamas ir Arnas Butkevičius po 14, Martynas Echodas 11, Deividas Sirvydis 10, Arciomas Parachouskis ir Rokas Stipčevičius po 9.

59:90, 31 min.: Stipčevičiaus ketvirtasis tritaškis ir Sirvydžio vienas baudos metimas. Lengvi Bendžiaus taškai.
63:92, 32 min.: Alleno du taškai. Tuo pačiu atsako Echodas. Urbučio du taškai iš po krepšio.
66:94, 33 min.: Urbutis smeigia tritaškį, Stipčevičiaus du taškai.
68:94, 34 min.: Griciūno lengvas dvitaškis.
71:97, 35 min.: Urbutis pelno du taškus su pražanga. Needhamo tolimas metimas. Stankevičius atsako dviem taškais.
73:100, 36 min.: 100-ąjį tašką pelno Needhamas.
78:106, 37 min.: Normanto ir Sirvydžio tolimi metimai.
78:112, 38 min.: Dar du Needhamo tritaškiai.
82:117, 40 min.: Kvedaravičius smeigia tritaškį.