Atėnų „Panathinaikos“ komanda paskelbė pardavusi beveik 10 tūkst. sezoninių abonementų, taip sumušdama Graikijos rekordą. Tikslus parduotų abonementų skaičius – 9702.

Klaipėdos Neptūnas 17:20
Baltijos televizija
Utenos Juventus

Austrijoje – kirtis iš pasalų (2)

Kapfenbergo komandos aukštaūgis Davidas Samuelsas Austrijos lygos rungtynėse trenkė varžovui Erwinui Zulicui, kai šis po dėjimo jau nueidinėjo į savo aikštės pusę. Zulicas kurį laiką gulėjo ant parketo, o Samuelsas buvo diskvalifikuotas.

Kapfenbergo klubo vadovai iš karto pranešė, kad atleido Samuelsą iš komandos.

Nikola Jokic 11 AST 7 Devin Booker

Jokičius surinko trigubą dublį, kokio nebuvo daugiau nei 50 metų (2)

Prieš 3 val.

Nikola Jokičius padarė tai, ko niekas nebuvo padaręs daugiau nei 50 metų. Denverio „Nuggets“ (2-0) aukštaūgis pelnė 35 taškus, nepramesdamas nė vieno metimo iš žaidimo, ir surinko trigubą dublį, o jo ekipa namie 119:91 (30:16, 35:33, 27:30, 27:12) nugalėjo Fynikso „Suns“ (1-1).

Cory Joseph 6 AST 7 D'Angelo Russell

Be Sabonio rungtyniavę „Pacers“ krepšininkai sutriuškino „Nets“ (1)

Prieš 5 val.

Praėjusiame mače su Milvokio „Bucks“ Domantas Sabonis susimušė kelį ir buvo priverstas praleisti Indianos „Pacers“ (2-1) namų rungtynes.

Damian Lillard 9 AST 9 DeMar DeRozan
  • Damianas Lillardas (29 taškai) ir CJ McCollumas (24) dviese pelnė beveik pusę visų „Trail Blazers“ taškų.
  • Antras solidžias rungtynes „Spurs“ gretose sužaidė 28 taškus surinkęs DeMaras DeRozanas.
  • „Trail Blazers“ persvara vienu metu antroje mačo pusėje siekė 20 taškų.
Ryan Arcidiacono 7 AST 6 Reggie Jackson
  • „Pistons“ pergalę lėmė Isho Smitho dvitaškis, iki mačo pabaigos likus žaisti 5,4 sekundes.
  • „Bulls“ siekė persverti rezultatą atakuodami iš toli, tačiau Zachas LaVine'as, pelnęs 33 taškus, prarado kamuolį aktyviai spaudžiamas Blake'o Griffino.
  • Griffinas pataikė 5 tritaškius ir surinko 33 taškus bei 12 atkovotų kamuolių.

Goran Dragic 7 AST 7 Kemba Walker
  • „Hornets“ antroje mačo pusėje iššvaistė 26 taškų persvarą.
  • Pergalę lėmė viena taikli Kemba Walkerio bauda, iki mačo pabaigos likus žaisti pusę sekundės. Antrąją jis prametė specialiai.
  • Prieš tai, likus žaisti 12,3 sek., Dwyane'as Wade'as dvitaškiu buvo išlyginęs rezultatą.
  • „Norėtųsi, kad žaidėjai išspręstų rungtynes, – po dvikovos sakė Wade'as. – Mūsų teisėjai, manau, turi sunkiausią darbą tarp visų sporto šakų teisėjų. Tačiau dvi komandos taip kovėsi ir norėtųsi, kad žaidėjai tai išspręstų. Sunku. Akivaizdu, kad mes esame labai pikti.“
  • Walkeris pataikė 7 tritaškius ir per pirmus 3 sezono mačus turi jau 19 taiklių tolimų metimų. Tai – NBA rekordas.
  • Jaysonas Tatumas paskutinę mačo minutę neįdėjo iš viršaus, tačiau netrukus reabilitavosi pataikydamas sudėtingą dvitaškį
  • Paskutinėje „Knicks“ atakoje Tatumas prasižengė prieš tritaškį metusį Trey Burke'ą, tačiau šis prametė pirmą baudą, specialiai nepataikė trečiosios ir Niujorko klubas pralaimėjo