Hardenas: „Carmelo mums būtų puikus papildymas“ (1)

Jamesas Hardenas – vienas iš tų, kuris palaiko Hjustono „Rockets“ norą į komandą prisivilioti Carmelo Anthony.

Harrisas atmetė „Clippers“ siūlytus 80 mln. JAV dolerių (2)

2018-07-23

Geriausią karjeros sezoną sužaidęs Tobiasas Harrisas įtikino Los Andželo „Clippers“ vadovus ir sulaukė 80 mln. JAV dolerių pasiūlymo, tačiau nusprendė jį atmesti, praneša „Turner Sports“ žurnalistas Davidas Aldridge’as.

Jaunimo čempionato geriausieji: Masiulio ir Jogėlos dominavimas bei Tubučio blokų virtinė (8)

2018-07-23

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionate Vokietijoje Lietuvos rinktinė iškovojo 6 pergales iš 7, tačiau suklupo aštuntfinalyje ir užėmė 9-ąją vietą. Du mūsiškių žaidėjai dominavo keliose statistikos kategorijose, o vienas krepšininkas pagal blokuotų metimų skaičių užėmė pirmąją vietą.

Motiejūnas apie Davieso žaidimą turnyre JAV: „Jis prisiima visą riziką dėl galimos traumos“ (6)

2018-07-23

Kauno „Žalgirio“ centras Brandonas Daviesas laiko veltui nešvaisto ir būdamas tėvynėje. Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) centras žaidžia turnyre, kur atstovauja „Team Fredette“ komandai.

Istorinį titulą laimėjusius Izraelio dvidešimtmečius į priekį vedė „Maccabi“ gynėjas

2018-07-22

Europos jaunimo (iki 20 metų) čempionate Vokietijoje aukso medalius iškovojo Izraelio krepšininkai. Jie turnyro finale 80:66 (20:16, 25:18, 15:16, 20:16) susitvarkė su bendraamžiais iš Kroatijos.

Antrąją pergalę turnyre JAV iškovojęs Daviesas pademonstravo galingą dėjimą (10)

2018-07-22

Brandono Davieso atstovaujama „Team Fredette“ komanda JAV krepšinio turnyre „The Basketball Tournament“ (TBT) iškovojo antrąją pergalę.

Buvęs žalgirietis Omaras Samhanas sėkmingai žaidžia dėl 2 mln. JAV dolerių

Buvęs Kauno „Žalgirio“ krepšininkas Omaras Samhanas pelnė 20 taškų, o jo vedama ekipa „The Basketball Tournament“ turnyre iškovojo antrąją pergalę.

FIBA lange dar niekada nežaidęs Sloukas padės graikams rugsėjį

2018-07-22

Rugsėjo FIBA languose žaisiantys graikai sulauks vieno svarbiausių komandos žaidėjų Kosto Slouko pagalbos.

„Barcelona“ ir Navarro derasi dėl paskutinių pagerbimo rungtynių (4)

2018-07-22

Juano Carloso Navarro era „Barcelonoje“ – baigėsi. Ispanijos žiniasklaida skelbia, kad Katalonijos klubas ir legendinis ispanų gynėjas derasi dėl pastarojo karjeros baigimo formalumų.

Lietuvos jaunimas Europos pirmenybėse finišavo 9-oje vietoje (25)

2018-07-22

Lietuvos jaunimo (iki 20 metų) rinktinė Europos pirmenybėse Vokietijoje finišavo devintoje pozicijoje.

Arvydas Šikšnius toliau rungtyniaus Utenoje (5)

2018-07-22

Utenos „Juventus“ klubas pasiekė dar vieną tarpsezonio laimėjimą – išsaugotas komandos kapitonas Arvydas Šikšnius, kuris Utenoje lieka dar mažiausiai sezonui.