Los Andželo „Lakers“ pradėjo derybas su Fynikso „Suns“ dėl galimybės mainais prisivilioti puolėją Trevorą Ariza, skelbia ESPN.

Kevin Knox 26 PTS 25 Kemba Walker
Kevin Knox 15 REB 7 Cody Zeller
Noah Vonleh 9 AST 6 Kemba Walker
  • Walkeris ir Lambas nugalėtojams kartu įmetė 24 taškus.
  • Didžiausia „Hornets“ persvara buvo 28 taškai. Šarlotės klubas niekada neatsilikinėjo.
  • „Knicks“ naujokas Kevinas Knoxas pelnė 26 taškus ir pakartojo savo rekordą. Jis sugriebė 15 kamuolių ir užfiksavo naują savo rekordą.
  • Likus 9 minutėms iš rungtynių dėl dviejų techninių pražangų buvo išvytas „Knicks“ treneris Davidas Fizdale’as.
DeMar DeRozan 8 AST 7 Rudy Gobert
  • „Spurs“ atsitiesė ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.
  • Prieš tai klubas triskart nusileido bent 30 taškų skirtumu.
  • DeRozanas ir Rudy Gay kartu pelnė 49 taškus.
  • Gay sugriebė 15 kamuolių ir pakartojo savo rekordą.
  •  „Tai tik pradžia to, kuo mes galime būti. Žmonės pamiršta, kad mes vis dar mokomės pasitikėti vienas kitu. Stengiamės būti gerai besiginanti ekipa“, – sakė Gay.
Jose Manuel Calderon 9 AST 8 Tim Frazier
  • Anthony Davisas pirmajame kėlinyje susitrenkė su Griffinu ir dėl klubo sužeidimo nežaidė iki trečiojo kėlinio.
  • Davisas rungtynėse pelnė 6 taškus, blokavo 5 metimus ir sugriebė 9 kamuolius.
  • 37 taškus pelnęs Holiday pataikė 14 metimų iš 22.
  • Julius Randle’as surinko 28 taškus ir 6 atkovotus kamuolius.
  • Galingas Drummondo dvigubas dublis – 23 taškai ir 19 atkovotų kamuolių.
  • „Pistons“ pralaimėjo 4-ąjį kartą paeiliui.

Traumą išsigydęs Greenas grįžta į „Warriors“ rikiuotę

Prieš 8 val.

Beveik mėnesį nerungtyniavęs „Golden State Warriors“ puolėjas Draymondas Greenas yra pasiruošęs padėti NBA čempionams. Pranešama, kad 28-erių atletas išbėgs į aikštę namų mače iš pirmadienio į antradienį su Minesotos „Timberwolves“ ekipa.

Solidžiai rungtyniavęs Mockevičius atsidūrė dramatiškos mačo pabaigos epicentre

Prieš 9 val.

Dramatišką nesėkmę po trijų pralaimėjimų paeiliui Italijos lygoje patyrė Egidijaus Mockevičiaus atstovaujama Pezaro „Victoria Libertas“ (4-5) komanda, kuri svečiuose 81:82 (25:25, 24:21, 16:24, 16:12) nusileido Avelino „Sidigas“ (6-3) krepšininkams.

„Žalgirį“ namuose priimsianti „Bayern“ Vokietijoje laimėjo 10-ą kartą iš eilės

Prieš 10 val.

Artėjančią savaitę Kauno „Žalgirį“ Eurolygos namų mače priimsianti Miuncheno „Bayern“ (10-0) pratęsė pergalingą žygį Vokietijos čempionai. Bavarai sekmadienį svečiuose 82:66 (25:22, 26:13, 10:15, 21:16) pranoko Martyno Mažeikos atstovaujama Jėnos „Science City“ (3-6) ekipą ir laimėjo 10-ą kartą iš tiek pat galimų.

Idealiai krepšį atakavęs Želionis – vienas pagrindinių pergalės kalvių

Vos trečiąją pergalę šį sezoną Turkijos čempionate iškovojo Afjonkarahisaro „Afyon“ (3-5) komanda su Edgaru Želioniu priešakyje. Lietuvis nė sykio neprametė, o jo ekipa savo aikštėje 91:70 (27:21, 29:19, 11:17, 24:13) sutriuškino Sakarijos „Buyuksehir“ (4-5) krepšininkus.

Italijoje – vienos geriausių Kuzminsko sezono rungtynių ir užtikrintas Gudaitis (2)

Prieš 11 val.

Įtikinamą pergalę Italijos pirmenybėse iškovojo Mindaugo Kuzminsko ir Artūro Gudaičio vedama Milano „AX Armani Exchange“ (9-0) komanda, kuri svečiuose 101:74 (18:18, 26:18, 20:16, 37:22) sutriuškino Kantu „Red October“ (3-6) krepšininkus.

Artūro Milaknio ir Pauliaus Jankūno pokštai rūbinėje

RKL – sezono rekordų lietus, fantastiškas VDU naujokas ir istorinis startas

Nors Regionų krepšinio lygos (RKL) reguliarusis sezonas tuoj įpusės, tačiau dar nėra buvę nė vieno savaitgalio, kuriame stigtų įdomių akcentų, intriguojančių rungtynių ar fantastiškų asmeninių pasirodymų. Šis vėlgi nebuvo išskirtinis – „RKL.lt“ pateikia svarbiausius savaitgalio momentus.

Ulanovas po galingos pergalės derbyje: „Pasikeitė mūsų mąstymas ir kūno kalba“ (1)

Edgaras Ulanovas sužaidė antrą pagal rezultatyvumą sezono mačą, o Kauno „Žalgiris“ Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) derbyje nuskynė pergalę prieš Vilniaus „Rytą“.

Grigonis apie konfliktą trečiajame kėlinyje: „Tai mums išėjo į naudą“ (5)

Marius Grigonis LKL grandų dvikovoje pelnė 14 taškų, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir su 26 naudingumo balais tapo naudingiausiu mačo krepšininku.

Eurolyga ramina kilusį sąmyšį dėl atakos laikmačio Stambule (1)

Prieš 14 val.

Eurolygos turnyre dar sykį kilo aistros dėl atakos laikmačio reguliavimo. Šį kartą incidentas užfiksuotas penktadienio mače Stambule tarp vietos „Anadolu Efes“ ir Madrido „Real“, kuriame šeimininkai iššvaistė 15 taškų persvarą ir galiausiai krito 82:84.