(25-21)
Paul George 27 PTS 32 Kyle Kuzma
Steven Adams 15 REB 12 Ivica Zubac
Russell Westbrook 13 AST 11 Brandon Ingram

Pratęsimo pareikalavusiame mače Oklahomoje – siautėjęs kroatas ir „Lakers“ pergalė

Prieš 2 val.

Kroatas Ivica Zubacas pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA, o jo ir Kyle'o Kuzmos vedamas Los Andželo „Lakers“ klubas išvykoje per pratęsimą 138:128 (27:39, 40:24, 28:33, 27:26, 16:6) palaužė Oklahomos „Thunder“ (26-18) krepšininkus.

Kyle Lowry 8 AST 8 Devin Booker

Siakamo dvitaškis paskutinę sekundę lėmė Valančiūno komandos pergalę prieš Vakarų konferencijos autsaiderius

Prieš 3 val.

Jonas Valančiūnas dėl piršto traumos vis dar negali padėti Toronto „Raptors“ (34-13) klubui, tačiau ir be lietuvio pagalbos Kanados ekipai pavyko iškovoti 6-ąją pergalę per pastarąsias 7 rungtynes.

Victor Oladipo 7 AST 8 Jimmy Butler

Indianoje – šeimininkų pralaimėjimas tiesioginiams oponentams bei nutrūkusi Sabonio serija (2)

Domanto Sabonio atstovaujamas Indianos „Pacers“ (29-15) klubas NBA rungtynėse namuose 96:120 (25:28, 23:26, 23:32, 25:34) patyrė Filadelfijos „76ers“ (30-16) sutriuškinimą.

DeAndre Kane 5 AST 5 Pau Ribas

Siautėjanti „Maccabi“ traiškė „Barcą“ 38 taškų persvara (5)

Prieš 10 val.

Tritaškių lietų surengusios Tel Avivo „Maccabi“ (8-11) komandos krepšininkai bombardavo „Barcelonos“ (11-8) klubą.

Silverio siekis – kitą sezoną Paryžiuje suorganizuoti NBA rungtynes (1)

Prieš 9 val.

Kasmet reguliariai Londone vyksiančios NBA reguliariojo sezono rungtynės kitą sezoną persikels į Paryžių. Tokią žinią Europos žiniasklaidai atskleidė lygos komisaras Adamas Silveris prieš dvikovą Jungtinėje Karalystėje tarp Niujorko „Knicks“ ir Vašingtono „Wizards“.