Prieš NKL savaitės rungtynes – „Vyčio“ trenerio pamoka oponentams nenuleisti rankų

Prieš 49 min.

Nacionalinės krepšinio lygos savaitės rungtynėse šiandien susikaus viena turnyrinės lentelės lyderių Šakių „Vyčio“ ekipa ir savo geriausio žaidimo sezono starte nerandantis Tauragės krepšinio klubas. 18 valandą prasidėsiantį mačą tiesiogiai transliuos BTV televizija ir Delfi TV.

Chris Paul 7 AST 5 Draymond Green

Nukraujavę NBA čempionai pralaimėjo ir Hjustone (1)

Prieš 4 val.

„Golden State Warriors“ (12-4) krepšininkai toliau verčiasi be Stepheno Curry, o šį kartą patyrė dar vieną pralaimėjimą.

Tobias Harris 5 AST 5 DeMar DeRozan

• „Clippers“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės.
  • Los Andželo krepšininkų pergalę įtvirtino Lou Williamso tritaškis likus 40 sekundžių.
  • Namie „Clippers“ laimėjo 7 mačus iš 8.
  • „Spurs“ suklupo trečią kartą iš eilės. Išvykose Popovichiaus kariauna per septynis mačus laimėjo dukart.

Nikola Ivanovic 7 AST 8 Marcelinho Huertas

„Budučnost“ triumfas: Eurolygos tritaškių rekordą pagerinę naujokai šventė pirmąją pergalę (12)

Prieš 13 val.

Podgoricos „Budučnost“ (1-6) pataikė net 21 tritaškį ir pagerino visų laikų Eurolygos rekordą, o septintas kartas klubui nemelavo.

Naujo formato Eurolygoje – pirmą kartą regimas didžiulis atotrūkis tarp stipriųjų ir silpnųjų (10)

Prieš 19 val.

Šį sezoną į Eurolygą pateko keturios naujos komandos, o trys iš jų vargiai atitinka stipriausio Europos turnyro pajėgumo lygį.

Prieš 11 val.

Jaycee Carrollas visus savo 15 taškų surinko tada, kai to Madrido „Real“ (7-0) klubui reikėjo. Pablo Laso auklėtiniai po atkaklios kovos namuose 79:74 (19:12, 22:23, 15:20, 23:19) įveikė Maskvos srities „Chimki“ (1-6) krepšininkus.