(25-21)
Paul George 27 PTS 32 Kyle Kuzma
Steven Adams 15 REB 12 Ivica Zubac
Russell Westbrook 13 AST 11 Brandon Ingram

Pratęsimo pareikalavusiame mače Oklahomoje – siautėjęs kroatas ir „Lakers“ pergalė

Prieš 1 val.

Kroatas Ivica Zubacas pasiekė asmeninį rezultatyvumo rekordą NBA, o jo ir Kyle'o Kuzmos vedamas Los Andželo „Lakers“ klubas išvykoje per pratęsimą 138:128 (27:39, 40:24, 28:33, 27:26, 16:6) palaužė Oklahomos „Thunder“ (26-18) krepšininkus.

Kyle Lowry 8 AST 8 Devin Booker

Siakamo dvitaškis paskutinę sekundę lėmė Valančiūno komandos pergalę prieš Vakarų konferencijos autsaiderius

Jonas Valančiūnas dėl piršto traumos vis dar negali padėti Toronto „Raptors“ (34-13) klubui, tačiau ir be lietuvio pagalbos Kanados ekipai pavyko iškovoti 6-ąją pergalę per pastarąsias 7 rungtynes.

DeAndre Kane 5 AST 5 Pau Ribas

Siautėjanti „Maccabi“ traiškė „Barcą“ 38 taškų persvara (5)

Prieš 9 val.

Tritaškių lietų surengusios Tel Avivo „Maccabi“ (8-11) komandos krepšininkai bombardavo „Barcelonos“ (11-8) klubą.

Silverio siekis – kitą sezoną Paryžiuje suorganizuoti NBA rungtynes (1)

Prieš 8 val.

Kasmet reguliariai Londone vyksiančios NBA reguliariojo sezono rungtynės kitą sezoną persikels į Paryžių. Tokią žinią Europos žiniasklaidai atskleidė lygos komisaras Adamas Silveris prieš dvikovą Jungtinėje Karalystėje tarp Niujorko „Knicks“ ir Vašingtono „Wizards“.

Alberto Oliver 5 AST 6 Konstantinos Sloukas

Tolimiausiame Eurolygos taške „Fenerbahče“ į pergalę nužygiavo ketvirtame kėlinyje (2)

Stambulo „Fenerbahče“ (17-2) komanda iš Las Palmo išsiveža 17-ąją sezono pergalę per 19 Eurolygos turų. Pirmenybių vicečempionai 82:64 (24:19, 20:13, 12:19, 26:13) pranoko vietos „Herbalife Gran Canaria“ (6-13) ir pratęsė jos pralaimėjimų seriją.

Lekavičių gyręs Pitino: „Jis yra didžiausias mano komandos siurprizas“ (6)

Prieš 11 val.

Kai Kauno „Žalgirio“ besitęsianti keturių pralaimėjimų serija Eurolygoje prasidėjo pralaimėjimu Las Palme prieš vietos „Gran Canaria“ klubą, prie Atėnų „Panathinaikos“ klubo vairo stojo JAV krepšinio legenda Rickas Pitino.

Pitino pasitikėjimo nustebintas Lekavičius: „Galvojau, gal visai nežaisiu“ (1)

Luko Lekavičiaus rolė Atėnų „Panathinaikos“ klube, atvykus naujajam treneriui Rickui Pitino, stipriai išaugo. Lietuvis per pastarąsias ketverias rungtynes Eurolygoje žaidžia vidutiniškai po 18 minučių, pelno po 7,5 taško bei renka po 7,3 naudingumo balo.