Prastos žinios „Pelicans“: pirštą susižeidęs Davisas iškrito iš rikiuotės

Prieš 10 val.

Naujojo Orleano „Pelicans“ sulaukė nemalonių žinių – paaiškėjo, jog komandos lyderis Anthony Davisas bus priverstas kurį laiką praleisti be krepšinio.

Šeškus: „Būtinai reikia papildymo“ (1)

Prieš 11 val.

Prienų „Skycop“ šį vakarą Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) patyrė skaudų pralaimėjimą Klaipėdoje, kur vietos „Neptūnui“ nusileido 68:85.

Prieš 12 val.

Be dviejų legionierių žaidęs Klaipėdos „Neptūnas“ (15-4) namuose 85:68 (16:13, 18:16, 30:19, 21:20) įveikė Prienų „Skycop“ (7-12) krepšininkus.

Jay Threatt 7 AST 12 Dominykas Domarkas

Skučo rekordu pažymėtame mače – triuškinamą deficitą panaikinusių „Pieno žvaigždžių“ triumfas per pratęsimą (3)

Pasvalio „Pieno žvaigždės“ (10-9) trečiojo kėlinio pradžioje turėjo 17 taškų deficitą, tačiau karjeros rezultatyvumo rekordą pagerinusio Žygimanto Skučo vedami pasvaliečiai namuose per pratęsimą 110:107 (19:24, 21:27, 36:21, 14:18, 20:17) patiesė Alytaus „Dzūkiją“ (6-13).

Kovingumo pavyzdžiai: savojo šanso išlaukęs Waltonas ir „blokadą“ gavęs Woltersas (4)

Prieš 20 val.

Derrickas Waltonas buvo pasiruošęs. Net tada, kai komandos įžaidėjų hierarchijoje jis užleido vietą aštuoniolikmečiui naujokui ir tapo paskutiniuoju Šarūno Jasikevičiaus pasirinkimu, amerikietis nenukabino nosies.

Įvertinimai „Žalgirio“ žaidėjams: aštrus Grigonis ir gražiausią ataką sukūręs tandemas (8)

2019-01-19

Kauno „Žalgiris“ (8-11) iškovojo pirmąją pergalę Eurolygoje 2019-aisiais metais bei nutraukė keturių pralaimėjimų seriją. Kauniečiai savo aikštėje 82:69 palaužė Atėnų „Panathinaikos“ (8-11) ekipą.

Įspūdingos NKL rungtynės: „Vytis“ užfiksavo naują tritaškių rekordą

Prieš 13 val.

20 tritaškių pataikęs Šakių „Vytis“ (21-7) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pasiekė lengvą pergalę ir svečiuose 112:97 (32:19, 34:25, 24:25, 22:28) pranoko Kauno KTU (5-22).

„Žalgirio“ dublerių vedlys – 30 naudingumo balų surinkęs Kozys

Kauno „Žalgiris-2“ (13-15) Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) pergale džiaugėsi po itin atkaklios kovos. Manto Šerniaus auklėtiniai išvykoje 79:77 (25:12, 15:18, 18:23, 21:24) patiesė Gargždų SC (13-15).