Universaliai žaidęs Lonzo Ballas atvedė „Lakers“ į pergalę (2)

2019-01-16

Los Andželo „Lakers“ komanda (24-21) po atkaklios kovos 107:100 (19:18, 25:25, 32:25, 31:32) palaužė Čikagos „Bulls“ klubą (10-34).

Šiaulių Šiauliai
Serija 0-2

61     104
Benas Griciūnas 19 PTS 16 Deon Thompson
Antanas Udras 4 REB 8 Deon Thompson
Ignas Vaitkus 4 AST 10 Rokas Jokubaitis

KMT rekordus gerinęs ir „Šiaulių“ nesigailėjęs „Žalgiris“ – viena koja finaliniame ketverte (38)

2019-01-15

Deonas Thompsonas buvo Kauno „Žalgirio“ puolimo lyderiu, o jo vedami kauniečiai žengė daugiau nei užtikrintą žingsnį Karaliaus Mindaugo taurės finalinio ketverto link.

Jasikevičius: „Po labai sunkaus laiko mums reikėjo tokių rungtynių“ (3)

2019-01-15

Šarūną Jasikevičių nudžiugino tai, ką jis pamatė antradienio Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) ketvirtfinalio mače Šiauliuose. Jo auklėtiniai 104:61 įveikė „Šiaulių“ ekipą ir praktiškai užsitikrino vietą pusfinalyje.

Michael Green 7 AST 4 Paulius Dambrauskas

Gailiaus sugrįžime – išsaugoti „Neptūno“ šansai patekti į kitą etapą (21)

2019-01-15

Deivido Gailiaus sugrįžimo rungtynėse trys tritaškiai ketvirtojo kėlinio pabaigoje įkvėpė Klaipėdos „Neptūną“ (5-6) FIBA Čempionų lygos išvykos rungtynėse.

• Joelis Embiidas rungtynes baigė su 31 pelnytu tašku ir 13 atkovotų kamuolių

Praradimai kamuoja ir „Panathinaikos“ – Kaune nežais Langfordas (8)

2019-01-15

Atėnų „Panathinaikos“ į Kauną atvyks ne stipriausios sudėties. Penktadienį Eurolygos mačą su „Žalgiriu“ praleis gynėjas Keithas Langfordas ir nežinoma, ar galės rungtyniauti ekipos naujokas Adreianas Payne’as.

Tituluotojo Reneseso iššūkį pasitinkantis Adomaitis: „Jo pavardė pasako viską“ (11)

2019-01-15 | Laura Ivaškaitė

Kai antradienio pavakarę Rokas Giedraitis ir Berlyno ALBA krepšininkai iš Vilniaus oro uosto keliavo viešbučio link, „Ryto“ komanda „Siemens“ arenoje  rengė vieną paskutiniųjų treniruočių prieš svarbią Europos taurės dvikovą.

Sėkmingas Dončičiaus žaidimas gali kainuoti vietą jo komandos draugui „Mavericks“ sudėtyje

2019-01-15

Įspūdingą debiutinį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NBA) žaidžiantis Dalaso „Mavericks“ naujokas Luka Dončičius savo žaidimu verčia komandos vadovus imtis atitinkamų veiksmų žaidėjų rinkoje.

Vilniuje nusileidęs Giedraitis: apie geriausią karjeros sezoną, rytojaus dvikovą ir pagyras Grigoniui (16)

2019-01-15 | Jonas Miklovas

Rokas Giedraitis kartu su Berlyno ALBA nusileido Vilniaus oro uoste prieš artėjantį Europos taurės „Top 16“ etapo mačą su Vilniaus „Rytu“.

LKL klubų administracijos: kas užkulisiuose atlieka nematomą darbą? (4)

NBA organizacijoms visiškai įprasta turėti pusšimtį ar dar daugiau administracijos darbuotojų. Didžiausiuose Europos klubuose šis skaičius įprastai siekia apie dvi dešimtis. O kaip yra Lietuvoje?

Lukauskis – apie atsaką 16 metų jaunesniam varžovui ir kaip gimė venų gestas

2024-03-28 | Dominykas Meškauskas

Mindaugas Lukauskis profesionalaus krepšininko karjerą pradėjo prieš 28 metus, o už mažiau nei dviejų mėnesių minės 45-ąjį gimtadienį. Visgi tai visiškai netrukdo panevėžiečiui sėkmingai tęsti karjeros, mėgautis krepšiniu ir tai daryti gerame lygyje.

Paaiškėjo LKL „Snaiperio“ konkurso dalyviai (9)

2019-01-15

Marius Runkauskas sieks ketvirtą kartą laimėti LKL „Snaiperio“ konkursą, o iš viso šių metų konkurse varžysis net trys ankstesni laimėtojai.

Kinijoje – Donato Motiejūno pelnytų taškų rekordas (16)

2019-01-15

Donatas Motiejūnas pasiekė asmeninį pelnytų taškų rekordą Kinijos lygoje, o jo traukiama Šandongo „Golden Stars“ (15-16) savo aikštėje 126:109 (31:24, 37:36, 38:17, 20:32) nugalėjo Sindziango „Flying Tigers“ (20-8).

Merdintis Azerbaidžano krepšinis: norą nuversti federacijos prezidentą vainikavo žaidėjų boikotas (3)

2019-01-15

Praėjusį savaitgalį turėjo įvykti antrasis Azerbaidžano krepšinio lygos turas, tačiau jį nutraukė visų čempionato komandų boikotas.