Beveik nuo baudų įkrovęs Hezonja – dėjimų konkurso nugalėtojas (2)

VTB Vieningosios lygos dėjimų konkurse triumfavo Kazanės UNIKS puolėjas Mario Hezonja, kuris finale įveikė Alexą Poythressą.

Hezonja laimėjo 500 tūkst. rublių prizą (apie 5,7 tūkst. eurų).

Po rungtynių – Hezonjos replika kroato žaidimą komentavusiam Zdovcui (2)

„Mes bandėme, tačiau vėl praradome kontrolę puolime. Taip pat leidome Hezonjai įmesti tris tritaškius iš tokios pačios padėties, – po mačo kalbėjo Zdovcas. – Tai buvo esminis momentas. Vėliau negalėjome rasti ritmo puolime, kuomet jie keitėsi ginamaisiais. Turėjome problemų ir tai yra istorijos pabaiga.“

Zdovcui pasakius, kad Hezonja sumetė tris identiškus tritaškius, kažkur netoliese buvęs kroatas numetė repliką žalgiriečių treneriui.

„Jie nebuvo identiški!“ – sušuko UNIKS lyderis.

Po pertraukos nesulaikomai rungtyniavęs Hezonja pelnė 20 taškų (4/9 dvit., 4/6 trit.) atkovojo 6 bei perėmė 1 kamuolį, 2 sykius suklydo ir surinko 22 naudingumo balus.

Eurolygos savaitės MVP – prieš UNIKS siautėjęs Vezenkovas

13-ojo turo Eurolygos savaitės naudingiausiu žaidėju tapo Aleksandras Vezenkovas.

Bulgaras penktadienio mače tarp Pirėjo „Olympiakos“ ir Kazanės UNIKS per per 38 minutes surinko 22 taškus (3/3 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud.), 8 atkovotus bei 4 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas, 2 blokus ir 36 naudingumo balus, o „Oly“ iškovojo pergalę per pratęsimą 87:84.

Atėnuose nušvilptas Hezonja: „Aš to nusipelniau“

Mario Hezonja sugrįžo į Atėnus, o jo atstovaujama Kazanės UNIKS 74:72 palaužė vietos „Panathinaikos“.

Graikijos ekipos aistruoliai nesvetingai pasitiko praėjusį sezoną ekipai atstovavusį Hezonją ir jį nušvilpė.

Puolėjas per 27 minutes pelnė 9 taškus (1/2 dvit., 1/5 trit., 4/6 baudų) ir surinko 8 naudingumo balus.

„Aš to (aut. past. švilpimo) nusipelniau ir viską suprantu. Neatleidžiu sau dėl to, kas įvyko“, – NOVA transliacijoje sakė kroatas.