Čanakas – jau Vilniuje (1)

Į Panevėžio „7bet-Lietkabelį“ grįžtantis Nenadas Čanakas penktadienį po vidurdienio atvyko į Vilnių.

Dviejų pratęsimų epas LKL: Žagaro trauma ir neįskaitytas pergalingas dėjimas

Europos taurėje rungtyniaujančių Lietuvos klubų tarpusavio akistatoje Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) dramatišką pergalę per antrą pratęsimą šventė Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4-1). Roberto Štelmaherio auklėtiniai namuose 108:105 (14:19, 30:26, 20:22, 20:17, 12:12, 12:9) palaužė Vilniaus „Wolves“ (4-1), kuriems tai buvo pirmasis pralaimėjimas LKL šiame sezone.

Rubštavičius – apie NBA naujokų biržos paraišką ir debiutą rinktinėje

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ žaidėjas Mantas Rubštavičius komandos podkaste papasakojo apie žaidimą gimto miesto komandoje, debiutus Eurolygoje ir Lietuvos rinktinėje, NBA naujokų biržą ir visą šį sezoną.

Orelikas: „Obradovičius norėjo mane pasiimti į „Fenerbahče“ (5)

Trečiajame „7bet-Lietkabelio“ podkaste apsilankė sezono eigoje į Panevėžį sugrįžęs Gediminas Orelikas, papasakojęs apie sunkią sezono pradžią, kietą charakterį, gaunamą kritiką, geriausius trenerius ir visus karjeros vingius.

Benefisą surengęs Paulius Murauskas tapo LKL turo MVP (2)

Prieš „Gargždus“ siautėjęs Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ puolėjas Paulius Murauskas tapo „Betsafe-LKL“ trečiojo turo MVP.

18-metis per 20 minučių surinko 24 taškus, 7 atkovotus kamuolius ir 29 naudingumo balus.

Pauliaus Murausko karjeros rungtynės su „Gargždais“

Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ ekipą į pergalę vedė geriausias karjeros „Betsafe-LKL“ rungtynes sužaidęs Paulius Murauskas. 18-metis per 20 minučių pelnė 24 taškus (7/8 dvit., 2/3 trit., 4/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius ir surinko 29 naudingumo balus.

Sugrįžęs Šakičius: „Ar Maldūnas vis dar Panevėžio karalius?“ (5)

Po dvejų metų pertraukos į Panevėžio „Lietkabelį“ sugrįžęs Željko Šakičius nestokojo geros nuotaikos.

„Ar Gabas (BasketNews past. Gabrielius Maldūnas) vis dar Panevėžio karalius?“ – kvatojosi kroatas.