Neįtikėtino Kuzminsko mačo epizodai

Čempionų lygos mače Mindaugas Kuzminskas suvertė 40 taškų (11/19 dvit., 3/9 trit., 9/11 baud.) ir pagerino asmeninį karjeros rezultatą (30).

Kuzminskas teniso korte susitiko su 10-ta pasaulio rakete

Po lūžusios rankos pasveikti baigiantis Mindaugas Kuzminskas teniso korte sutiko dabartinę 10-tą ir buvusią 3-ią pasaulio raketę Stefanos Tsitsipas.

Toks pasirodymas surengtas, siekiant pareklamuoti laukiantį Daviso taurės susitikimą tarp šeimininkės Graikijos ir Rumunijos.

Kuzminskui atlikta operacija

Rankos lūžį patyrusiam Atėnų AEK puolėjui Mindaugui Kuzminskui buvo atlikta operacija.

Krepšininkai influenceriai, Malinausko iššūkis ir laisvumas rinktinėje (BN vlogas su Kuzminsku)

BasketNews apsilankė pas Mindaugą Kuzminską Graikijoje, kur žurnalistas Lukas Malinauskas kalbėjosi apie influencinimą instagrame, gyvenimą Atėnuose, laisvumą Lietuvos rinktinėje ir bandė mesti iššūkį atliekant metimus iš vidurio.

Kaip Atėnuose gyvena Grigonis, Kuzminskas ir Brazdeikis? (3)

BasketNews komanda Lukas Malinauskas ir Karolis Liakas apsilankė pas Atėnuose rungtyniaujančius Marių Grigonį (Atėnų „Panathinaikos“), Mindaugą Kuzminską (Atėnų AEK) ir Igną Brazdeikį (Pirėjo „Olympiakos“) bei trejose Eurolygos rungtynėse per tris dienas.

Kuzminskas skelbia aukcioną su kilniu tikslu

Lietuvos rinktinės krepšininkas Mindaugas Kuzminskas skelbia aukcioną – daugiausiai pasiūliusiam žmogui atiteks kamuolys iš pasaulio čempionato su visų rinktinės žaidėjų parašais, o gauti pinigai keliaus į pagalbą Ukrainai.

Tobulas Kuzminsko pasirodymas Turkijoje (1)

Šeštadienį vykusiose pergalingose rungtynėse Mindaugas Kuzminskas tobulai atakavo krepšį. Lietuvis pataikė 4 dvitaškius iš 4 ir 5 tritaškius iš 5 bei pelnė 25 taškus.

Fantastišką „Lokomotiv“ atkarpą vainikavo pratęsimą įtvirtinęs Kuzminsko blokas

Krasnodaro „Lokomotiv“ ketvirtajame kėlinyje spurtavo 13:0 ir išlygino rezultatą dvikovoje su Kazanės UNIKS (79:79), o Mindaugo Kuzminsko blokas Isaiah Canaanui pasiuntė komandas į pratęsimą.

Gudaitis ir Kuzminskas – tarp penkių geriausių Vieningosios lygos savaitės žaidėjų

Artūras Gudaitis prie Sankt Peterburgo „Zenit“ pergalės prieš Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ per 18,5 minutės pridėjo 14 taškų (5/6 dvit., 4/5 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 1 bloką ir 17 naudingumo balų.

Mindaugo Kuzminsko vedama Krasnodaro „Lokomotiv“ įveikė Maskvos CSKA, o lietuvis pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 7 pražangas, sykį suklydo bei surinko 27 naudingumo balus.

Mindaugo Kuzminsko galingas pasirodymas mače su CSKA

Pergalingoje dvikovoje prieš Maskvos CSKA rezultatyviausiai žaidęs Mindaugas Kuzminskas pelnė 25 taškus (5/6 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud.).