Žurnalistą nutraukęs Pozzecco išėjo iš eterio (2)

Vilerbano ASVEL namuose 81:89 nusileido Atėnų „Panathinaikos“, kuriai Marius Grigonis surinko 19 taškų.

Po dviejų pratęsimų dramos Pozzecco puolė aiškintis su teisėjais

Gianmarco Pozzecco vadovaujama Vilerbano ASVEL (2-8) po dviejų pratęsimų naujoje namų arenoje 100:101 nusileido Miuncheno „Bayern“ (4-6).

Gianmarco Pozzecco reaguoja į savo karjeros epizodus

Rožinės spalvos plaukai, tritaškiai, begalė istorijų ir emocijų. Taip trumpai galima būtų apibūdinti Gianmarco Pozzecco ir jo pokalbį Kaune apie savo karjeros epizodus su BasketNews žurnalistu Donatu Urbonu.

Šampanas liejasi laisvai: Vilerbano ekipos triumfo akimirkos rūbinėje

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ lemiamose finalo rungtynėse per pratęsimą 82:84 nusileido Vilerbano ASVEL krepšininkams ir pralaimėjo seriją 2-3.

Kaune karaliavusio 18-mečio dėjimas – turo epizodų dešimtuke

Eurolygos turo epizodų dešimtuke atsidūrė Kauno „Žalgirį“ baudęs 18-metis Victoras Wembanyama. Jo dėjimas užėmė aštuntąją vietą.

Kosminį pergalingą metimą iš vidurio aikštės pataikęs Howardas – Eurolygos turo MVP

Dvyliktojo Eurolygos turo MVP tapo Vilerbano ASVEL puolėjas Williamas Howardas, kuris į „Monaco“ krepšį per 37 minutes įmetė 23 taškus (3/5 dvit., 5/5 trit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 33 naudingumo balus.

Prancūzas taip pat pasižymėjo fantasmagorišku tritaškiu iš vidurio aikštės, lėmusiu ASVEL pergalę (85:84).