Andriusssas / Namai
Reitingas: +1,54
Parašė komentarų: 818

Įvykiai

2013-01-15 15:19
Ištrintas komentaras
"– Bet padaryti turbūt mažai ką galite?

– Galiu nuvažiuoti pas jo žmoną..." [IMG]http://forum.musicasacra.com/forum/uploa...[/IMG]
2012-10-05 13:27
Ištrintas komentaras
blin kai nemalonu, draugiskai driedzia ir prakaituoja :) tai gal sustiprins komandine dvasia :D
2012-08-23 19:48
Ištrintas komentaras
rytfanishesterKa rytfaniam laikas vazelino uzsipirkt, nes sezono metu vilnuj jo nebebusBUS BUS IR DAR KARTA BUS!!! BUS DAUG!!!


:D nu tai turbut pasiseke Vilniui, kad vazelino bus daug :))
2012-08-05 14:37
Profesionalus komentaras
Dangis


koks skirtumas kiek Valanciunui dabar metu? jis zaidzia dabar, tai tegul jam buna nors ir 10m ir dar mergaite, jokio skirtumo, turi zaist. Gazolis neprasys jo metriko, ir pamates amziu nesakys, oi sorry as taves nestumdysiu, ir nesityciosiu.. siuo metu jis atrodo silpniau tiek uz Kavaliauska tiek uz Songaila, todel ir gauna maziau minuciu.

Del to nemokejimo isnaudot... nu tai palei jus dar nera buve mokancio ji isnaudot, apart vienintelio Maksvycio visokiuose U19. Kur su vyrais zaidzia, ten rekiat, kad neivienas treneris nemoka isnaudot... ar nekeista?
2012-04-24 22:52
Ištrintas komentaras
edzillaPadarė, bet jis dar niekur nepralaimėjo ir niekur ištiesų nepasišiuklino, ko negaliu pasakyti apie Žalgirį. Sako Šiauliai lyg čia būtu antrarušė komanda, anaiptol, ji lygiavertė komanda.Pakilo LKL lygis? Ir ne ir taip, tiesiog "grandų" šį sezoną nėra, vienintelis "grandas" tai vis dar rytas, kodėl? Nes jis savo užduotis šį sezoną beveik išpildė. Žalgiris vos vos iš Rudupio išsikapstė, nereikia lysti žalgrybiam dabar į šią temą ir puotą ruošti, pralošėm, patys matom, nesam akli. Ego geriau? Džiaukites vieni, niekam neįdomu, bloga man jau nuo visos žalgirio fanų bazės, nuoširdžiai.


runkeliau tu, cia Zalgirio tema! asilas blin...
2012-02-06 13:33
Profesionalus komentaras
centurijonas


tavo supratimas labai silpnas tenka pripazint... Palyginciau pvz su futbolo federacijos pykciu ant krepsinio. Ne tai kad kovotu uz save ir t.t. bet baksnoja i krepsinio federacija ir pyksta ant jos. Del EL panasi situacija. Taigi duotos 2 vietos Lietuvai, jum tereikia ta antra kelialapi pasiimt, kas blogai as nesuprantu? visos galimybes sudarytos tik laimekit LKL arba reikejo atrankoje nugalet... Suprasciau latvius, jei jie pyktu sakydami, kad vietoje 2 vietu lietuvai, duotu viena mum kita Latvijos cempionam. O dabar jie tegali patekt tik kibiro taure laimeje. cia latvius kaip pavyzdi pateikiau. O jum, nematau jokio tikslo cia putotis del to, kad nepakliuvot, nes patys del to kalti. Dabar atrodot kaip pikti kaimynai, kurie nelaistydami vejos nervuojasi, kodel pas laistanti zole zalesne...


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas