ArM / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 210

Įvykiai

2016-01-22 10:33
Profesionalus komentaras
Tiesą pasakius netgi pasirašyčiau už sezono laidojimą.

Aišku, galima dabar pasiimti centrą, įžaidėją... Bet akivaizdu, kad šitoj grupėj vis tiek šansų yra lygiai 0. LKL krūva metų jau nebeįdomus, tegu lr nors kartą pasidžiaugia.

Mano galva sekantys logiški žingsniai tokie:

Motumas bet kur... Iš viso legiono nuvylė labiausiai ir akivaizdu, kad jo psichologinės problemos daro per daug žalos. Jį galima keisti arba Hartenstein'u arba pasiimti pigų c/pf žaidėją. O norint pataupyti net tas pats Miniotas iš NKL sueis.

Pociaus iškišti niekur nepavyks, bet Varną galima atsigabenti. Tegu žaidžia, bus pasiruošimas kitam sezonui.

Įžaidėjais tegu lieka kas lieka. Aš irgi dar turiu vilčių, kad Lekavičius su Šaro pagalba sugebės susitvarkyti psichologiją ir pradės žaisti kaip pernai. Neįtikima kaip žaidėjas su turbūt vienu stabiliausių metimų nepataiko visiškai laisvas.

Bendrai, kažkas iš NKL vis tiek turi ateiti. Lipkevičiaus nebus iki pavasario, Pocius, Vene, Vencvagaras nėra patikimiausi sveiktos atžvilgiu. Dabar yra 11 sveikų žaidėjų.

Logiškas variantas būtų Miniotas, nes sf pozicijoj Ulanovas aria po 30+ minučių. Optimistinis Varnas. Galima tą patį Veličką pasiimti apšaudymams.

O kas dėl to paties LKL. Serija nėra vienos rungtynės. Net ir taip susilpnėjus galima ją laimėti.

Taip šitam sezone susitaupom kokius 400k, kas gaunasi padorus žaidėjas į priekinę liniją arba pg poziciją kitam sezone. Pagrindinis sezono tikslas žlugo, bet galima padėti pamatus kitam sezonui.
2013-01-04 23:08
Profesionalus komentaras
Labai įtemptos rungtynės. Tai jautėsi ir žaidėjų veiksmuose ir pačioje arenoje.

Gal komanda ir jautėsi stipresnė, bet niekaip negalėjo pagauti savo žaidimo. Visus spurtus pirmam, antram kėliniuose varžovai smaugdavo. Apskritai jie atliko namų darbus beveik idealiai. Iš tikro Žalgiris paragavo savų vaistų: varžovai daugiau koncentravosi po krepšiu, spaudė, dvigubino gynybą prieš Popovičių, kuriam iš ties buvo sunku - varžovai nustumdavo jį iki vidurio linijos, o visus kelius perdavimui uždarydavo.

Trečiam jau atrodė, kad jau pasmaugsim, bet kaip ir visose rungtynėse pritrūkdavo to vieno žudikiško metimo ir viskas būtų, manau, pasibaigę +20 be didesnių ceremonijų.

Na, ketvirtam gale Jankūnas pagaliau užbaigė visą reikalą.

Apie Kuzminską daug nerašysiu. Jei šiandien jis ir Lafayette būtų turėjęs vienas iš prastų rungtynių pergalės, manau, nebūtų buvę. Pagaliau vienas sulošė kaip normalus žaidėjas, net gynyboje po Kapono pamokų spėdavo visur, kitas gynyboje atidirbo dar ir už Jaberą, kuriam šiandien buvo viena prastesnių mačų.

Kas Žalgiriui sudėjo tvarkaraštį aiškiai nemylėjo jo... Realas, CSKA... Reiktų nors vienas iš jų laimėt, o lengviau nebus.
2012-12-30 19:24
Profesionalus komentaras
Sveikos akademine prasme rungtynės Žalgirio jaunimui. Patiko, kad Plaza antram išleido pagrindinius tik kelioms minutėms ir po to vėl grąžino atsarginius tarsi sakydamas "išsikuopkit ką pridirbot patys". Gaila, bet išsikuopti nepavyko ir teko kviesti pagrindinę armiją, kad damuštų.

Tokios situacijos duoda kur kas daugiau naudos negu, kad būtų pvz antram kėliny paspaudę ir pasidarę +15 ir leidę jaunimui susirinkti statistiką. Dabar gi teko patiems gintis, patiems ieškoti žmonių, kad galėtų traukt vežimą. Atrodė įdomiai. Iš pradžių buvo Delašas, bet jis švelniai tariant tai darė nesėkmingai. Kuzminskas kiekvieną kartą apsidžiaugęs gautu kamuoliu verčiau lipdavo į medį negu tą kamuolį duodavo toliau (perdavimas Footui buvo išimtis patvirtinanti taisyklę). Adas reikalą darę geriausiai, bet atrodo jis per daug save spaudžia kaip įžaidėją. Lipkevičius kada nori tai padaro viską neblogai, problema, kad retai jis to nori...

Susumavus, galutinai išmoktai pamokai būtų reikėję, kad tas penketas būtų ir pabaigęs rungtynes, gal net ir be pergalės. Šiltnamio sąlygos turi pamažu trauktis ir jie privalo pajusti savo šiknom, kad ir nuo jų priklauso komandos rezultatai. Deja, šituo atveju Plaza tokios prabangos neturėjo.
2012-12-20 23:16
Profesionalus komentaras
Dar prieš prasidedant sezonui sakiau, kad kol Lietkabelyje pagr. įžaidėjas bus Ginevičius - nieko gero nebus. Kai komandai reikia užtikrintumo - jis daro klaidas, kliūva už linijų ir t.t.

Todėl Lietkabelyje kamuolį priversti įžaidinėti Jogėla, Butkevičius, spėju ir Ulanovas tai darys, nes kiti tiesiog neturi tam sugebėjimų.

Atsisėdo Jogėla ir sugriuvo komanda. Treneris truputį šitoj vietoj perlaikė jį ant suolo.

Kupšui dar daug art reikia, bet poslinkis matosi. Gal kaip nors...

Na, o ryto svarbiausios rungtynės šeštadienį. Pralaimėjus - galima iki 2 vietos ir nebeprisikast, o netekus Leono, kuris yra gerokai už makedoną naudingesnis kyla natūralus klausimas kaip būtų netekus ryškaus pranašumo priekyje.
2012-11-25 23:57
Profesionalus komentaras
Tai buvo savotiškai įspūdinga. Rimtai, tai buvo tiesiog nesuvokiamai įspūdinga.

Gal Einšteinas buvo teisus: yra 2 begaliniai dalykai: visata ir kvailumas.

Žinau, kad pareis po sekančio sakinio daug "puse tiek pasiek" žinučių, bet come on. Aš geriau būčiau suvadovavęs per pratęsimus negu Craptors treneris. Žaidėjui neina totaliai, bet jis žaidžia, o tas, kuris per 22 minutes sugebėjo nusiimti 9(!!!) kamuolius puolime sėdi ant suolo ir marinuoja kiaušinius. WTF?

Žiūrint į craptors žaidimą kartais nežinai čia juoktis, o gal jau nebejuokinga?

Derozan sutraukė 2 žaidėjus, Jonas eina palei galinę liniją. Sakau bus aley-op. NE įlipo į medį geriau... Bargnani atidavė Jonui šiandien net vieną pasą, kuris geriau pažiūrėjus buvo toks turbūt netyčinis. Evoliucija?

Įdomi forumuose diskusija: ką galima gauti už makaroną? Kažkas teisingai parašė: pakelį čipsų. Raptors įlipę į tokį gilų crap, jog ir tikrai yra craptors...

Bet reikia pagirti komandą. 4v6 žaidžiant prieš Spurs 2 pratęsimus.Gal ir šaunuoliai?..
2012-10-23 21:55
Profesionalus komentaras
Na ką. Galit stumt ant Neptūno, bet žiūrėkit faktus. Komanda surinkta šiemet. Žaidėjai gal ir yra pakankamai individualiai stiprūs, bet faktas, jog komanda per mėnesį netampama.

Labai krenta į akis nepamatuoti individualūs veiksmai. Derinys dažnai stabdomas viduryje ir žaidėjas žaidžia 1v1. Negalima, ypač prieš Prienus, kurie nemąstydami keičiasi dengiamaisiais. Tai reiškia, kad net ir apėjęs vieną varžovą žaidėjas atsiduria prieš dar 2. Kamuolį kur dėt irgi nebėra, nes Prienai labai gerai juda aikštėje ir visada uždaro koridorius. Komandinio žaidimo trūkumas ypač matėsi kai 4 kart atkovoję kamuolį vietoj perdavimo rinkosi metimą per rankas.

Teoriškai Neptūnas turėjo turėti geresnę priekinę liniją. Problema, jog absoliučiai jokio žaidimo per ten nebuvo. 2x2 nemačiau nė karto išpildyto normaliai.

Galiausiai gynyba... Negalima nurašyti įspūdingam Prienų žaidimui tokių epizodų, kai Milaknis visiškai laisvas meta. Kažkaip pasigedau zonos.

Apie Prienus jau daug išsakyta. Žaidžia kaip žaidė visą sezono pradžią. Jokios arogancijos, jokio savanaudiškumo. Orelikas geroj formoj, jam eina kamuoliai. Kris Orelikas, gal įsišaudys Milaknis. Vene toliau stebina savo juodu darbu. Kiek jis skylių užkamšo... Janavičius apskritai išgyvena renesansą. Tinka jam toks žaidimas. Tiesa, vis tiek reiktų centro. Šiandien Valeikos baudos nedarė didelės žalos, bet ULEB tai gali būti problema jeigu Šležas nepradės demonstruoti geresnio žaidimo. Urbutis smagus pastiprinimas, bet manau jis pf būtų geriau.

Kaip bebūtų Prienai ir toliau nepralaimi.
2012-10-18 22:03
Profesionalus komentaras
Pradėkim nuo populistinio galo. Taip, aš irgi manau, kad prisidėjo teisėjų sprendimai. Ar rytas būtų laimėjęs kitu atveju? Ne.Tiesiog ta techninė pražanga paspartino neišvengiamą.

Pirmiausia išėjo visi kaip zombiai. Barca irgi buvo zombių stadijoje. Taip pirmas kėlinys ir prasizombiavo. Tada atėjo antras kėlinys vėl vyko tas pats. Trečiam rytas galvojo irgi tas pats vyks, deja Barca imetė 3 bėgį ir nuvažiavo. Ketvirtas buvo formalumas.

Nuo ko pradedam? Gal pirmiausia fakto, kad visgi žaidžiama buvo namuose. Savi sirgaliai, savos sienos tereikia naudotis. Pradėti stipriai, greitai ir veržliai. To nebuvo. Sirgaliai užsikrėtė ta pačia zombių liga ir palaikymas atrodė kaip "rytas rytas - parduotuvės pachmielui bus atidarytos"... O ir tas paskutinių aukštų uždengimas duoda tokią tamsią atmosferą.

Galima ginčytis, kad pradėjus greitai, greitai ir pavargsi, bet tam reikia rizikuoti: mesti į žaidimą viską ką turi, tikėtis, kad suveiks. Varžovai aiškiai stipresni ir be nestandartinių sprendimų pergalės neįmanoma tikėtis.

Šiandien matėm kaip sugriuvo žaidimas neesant Seibučiui. Tą matė visų varžovų treneriai. Spėkit kas bus labiausiai atkirtinėjamas nuo komandos kitose rungtynėse? Reikia daugiau laiko laiko duoti Nedovičiui ir stumti Blumą i antra poziciją. Ivanovo laiką reikia atiduoti Dyliui, nes anas yra turbūt NKL'ui tik tinkamas. Urbutis laisvas - paimkit nors jį po velnių.

Sekantis - Partizanas. Pralaimėjus bus galima sakyti labanakt visoms viltims į top 16, nes turkai žaidžia labai stipriai, o Vokiečius aplenkt neužteks...
2012-09-23 19:23
Profesionalus komentaras
Va čia tai palyginimas. Kuzminskas ir Orelikas... Kaip yra pasakymas apie melą: yra geras, blogas ir yra statistika. Čia lygiai tas pats. Pirmiausia reiktų pažiūrėt kokius jie vaidmenis atlieka. Minučių skaičius skiriasi per kiek? Orelikas komandoje 2-3 asmuo puolime. Kuzminskas pernai gavo tiek kiek nuo kitų likdavo. Gaudavo kokius 4 metimus išmest ir sėsdavo. Šiemet gauna normaliai laiko ir žaidžia kur kas tvirčiau.

Lipkevičius per vasarą priaugo raumenų, bet už tai sumokėjo greičio sąskaita. Realiai jis eurolygoje nežais žvelgiant į Ado žaidimą. Lipkevičiaus gynyba neatsispindi statuose, M.Žukausko irgi vargiai atsispindėdavo. Tokie žaidėjai yra juodadarbiai. Jam tereikia pagaliau galvoje suprasti, kad jis taip pat turi dalyvauti puolime. Taigi, jo visas žaidimas bus VTB ir LKL.

Velniam tada tas Gailius? Stabiliai rinkti taškus sf pozicijoje? Kurioje lygoje? Eurolygoje jis negaus žaisti. VTB ir LKL'e gali žaist ir kiti.

Kieža vietoj Klimavičiaus. Klimavičiaus vienas pliusas yra kad jis gali išsikeisti ir gintis prieš centrus. O toliau abu labu vienodi. Abu daug laiko negaus.

Vietoj Delašo suprasčiau tik 2 žmones: Drungilą, kuris sužavėjo paskutinėse rungtynėse ir Skučą, dėl charakterio. Daugiau bent kažkiek normalesnių jaunų 4 numerių aš bent nematau.

Kol kas žaidimas yra vientisas chaosas. Statyti sezoną ant to, kiek varžovų į tą chaosą velsis yra kvaila. Realiai viskas statosi kiek greitai Plaza šitą chaosą sutvarkys. Sudėties nepakeisi - teks verstis su kuo turim.
2012-09-14 00:30
Profesionalus komentaras
Pasikartosiu. Nuo šitos sasyskos priklauso Neptūno sezonas. Jeigu Martynas žais kaip Ispanijoje - tada labai realu perlipti per rytą ir VTB praeiti kaip 4 komandai jeigu pavyktų viską namie laimėti prieš kaimynus.

Kuo rytas pranašesnis? Kol kas nemačius Nedovičiaus sunku vertinti įžaidėjus, bet vis tiek manau šita pozicija pas Neptūną yra nedaug stipresnė. Centruose, kaip sakau viskas priklausys nuo Andriuškevičiaus formos. Taigi, svarbiausiose pozicijose padėkime lygybę. Vedantys žaidėjai: Seibutis ir Gailius irgi daugiau, mažiau lygūs, gal kiek Seibutis aukštesniam lygyje žaidęs, bet jis neturi žaidėjo, kuris tą naštą galėtų retkarčiais nuimti, koks buvo Rice. Gailius prie savęs turi Broadus, McClure, Dainį, Mažeiką, Šarakauską prie progos... Ryte Dulkys kuo toliau tuo labiau bliūkšta, o toliau abu Babrauskas ir Jomantas dažnai mėgsta savo komandą skandinti. Vienintelė ryto persvara pf pozicijoje Katelynas, kuriam nėra normalaus pakeitimo, nes Ivanovas atrodo ne sportavo, gerai pavalgė per vasarą.

Kodėl trenerius ryto vadinat geresniais nesuprantu. Maksvytis Džikičių su silpnesne sudėtimi EČ pusfinalyje sutvarkė, nematau problemų tą pakartoti.

O jei dar Delnas pasijungtų nors porai mėnesių...
2012-08-19 14:45
Profesionalus komentaras
Manau, rusai parodė - tinkamesnis kelias yra išjungti kitus žaidėjus. Praktiškai kol visa likusi komanda nieko nerodė, kad ir kiek Šaričius draskėsi - nieko gero nebuvo. Užteko įsijungti kitiems žmonėms rusų persvaros kaip nebūta.

Pas kroatus gal net svarbesnis įžaidėjas Brzoja. Jis antras pagal taškus ir apskritai su juo žaidimas statosi gerokai geriau. Jį atjungus nuo komandos, likę žaidėjai (bent vakar) pradeda blaškytis arba žaidžia po vieną.

Reikia tikėtis, kad Krestinin po vakar pasėdėjimo ant suolo, šiandien bus senasis Krestinin, nes praktiškai jis vienintelis ūgio, greičio, jėgos ir atletiškumo junginiu yra arčiausiai žmogaus, kuris galėtų bent pristabdyti Šaričių. Raupys vargu ar kažkiek padės šiandien.

Kad laimėti šiandien teks sužaist turbūt dar geresnes rungtynes nei su ispanais ir daug geresnes nei vakar su serbais.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos