arns / Namai
Reitingas: +1,06
Parašė komentarų: 1208

Įvykiai

2014-01-11 23:24
Profesionalus komentaras
taip ir tikėjausi jog po D-MO "solidus" žaidimas, slepiasi kokie 4 tšk :D
2013-10-17 11:51
Ištrintas komentaras
xz756arba "Musu komandoje zaidzia Markooo Popovicius"


Aha, tik pastarasis garbingai iškovotų titulų turi daugiau nei kurtis. Gi jo kolekcija su Baku Gala (kur per treniruotes užskaitomas žaidimas vietiniame čempionate) vertesnė nei kokiu Eurocup ar Eurolygos titulai :D
2013-10-02 18:28
Ištrintas komentaras
Na ką, paskutinis mano komentaras šiame porte. Viso :)
2013-09-09 11:49
Profesionalus komentaras
Darknemo2000 Pociu galetu pabandyti. Aisku pocius neformoje bet kad ir seuibutis siaip sau losia. O kas liecia Donata tai jis geriau nei Kleiza ziurisi siuo metu bet Kleiza yra Kleiza - gali bet kada issauti.


reik skirt kelis dalykus, 1) Pocius dažniau lipą į medį nei Seibutis. Ir jei Seibutis prameta (o tą dažniausiai ir daro), bent jau galima kovoti dėl kamuolio. O Pocius, gaila, bet įlipa taip, kad tik varžovams atiduotas kamuolys. Plius jei Seibutis dar pavadovauja kamuoliui, Pocius jau užsiima tik progų paieškoms. Kiek bandė, tiek kartų per Pocių ir griuvo žaidimas. Manau pažiūrėjimas iš šalies jam bus naudingas

2) Tiek Donatas tiek Kleiza turi savo pliusų ir minusų. Bet Kleiza kur kas geresnis šiuo momentu, nes jis gali ir užpulti ir apsiginti bet kokioje situacijoje. O Motiejūnas jau nuo dienos priklausomas. Ir ne kartą matėme, tik pagreitėjimas, ir jis nesugeba nei teisingai kamuolio numesti nei juo labiau grįžtant prie savo krepšio įsivertinti kokią poziciją užimti. Per visas greitas atakas, kurias surengė varžovai, jis pasiimdavo blogiausius sprendimus kaip absoliučiai netrukdyti pelnyti taškus. Prie Kleizos bent minimalus trukdymas atsiranda.
2013-05-17 12:29
Profesionalus komentaras
Ir vėl bulvokas išlindo su savo terlionėm :D Kai rytas VTB aukščiau už Žalgirį pasiekia, tai čia matai lygis. Kai LKL 4-0 pasibaigia serija ryto nenaudai, tada mat LKL nelygis... :D

Visumoje faktas, VTB visų klubų prioritetas turi būti. LKL antroje ar trečioje vietoje iki kol nepradės pati kažką dirbti. Perdaug klubų su skolomis, per daug klubų neturinčių krepšinio mokyklų, per daug klubų nė nesįsivaizduojančių kas yra krepšinis (nes įžaidėja, ir centrą per PS3 tėra turėję).

Šiuo metu didžiausias faktas, LKL nesugeba net grandams 11-12 žaidėjo paruošti (kalbama net apie legionierius). Jau nekalbant pie rinktinę. Tad kuo daugiau Lietuvos klubų turės galimybę žaisti pajėgiame VTB čempionate, tuo bus daugiau supažindinta žaidėjų su aukšto lygio krepšiniu. Pvz kokia nauda ne į eurocup patekusiom komandom žaisti kitur europoje? Kad nebent finale susitiktum su kokiu Rusijos klubu, VTB antroj pusėj besivelkančiu, bet prieš tai nugalėjus visokius belgus, estus ar paskutines Vokietijos komandas?
2013-04-22 08:47
Profesionalus komentaras
Na kad bėda su stabilumu, apart CSKA visos kitos ekipos šiandien yra, rytoj gali ir nebebūti. Gana nemažai buvo investuota į "milicininkus" iš Dinamo, kalbant apie ryšius su valdžia ir duodamus pinigus. Išnyko... Garsioji Permės "Ural great" komanda, sukurta entuziastų ir kaip niekad Rusijoje palaikoma, daugybę metų kovojusi įvairiuose tarptautiniuose turnyruose ir be milijonierių už nugarų. Neliko... O kiek dar kitų klubų iškilusių, nes kažkas numetė kelis milijonus?

Taip, kad kada ne ispanams, o dar vokiečių ar anglus paims, tada ir reiks pradėt kalbėt apie nesąmones. Dabar sportiniu principu ispanai galėtu deleguoti ir daugiau komandų, pakeisdami amžinai silpnus prancūzus ar bankrutojančius slovėnus/kroatus...
2013-04-16 10:25
Profesionalus komentaras
Treneris gal ir nenorėjo, bet ko norėjo komanda, va čia jau geras klausimas. Taip, ji kovojo, bet kažkodėl neaišku prieš ką. Kad ir baudos, matėte kokiu greičiu buvo mėtomos "brolių"? Net kai krenta, jie neskubėdavo taip mėtyti, o čia jiems juodai nekrenta, bet vis vien skuba sumesti kuo greičiau. O Laffayete jau nuo pat pirmos sužaistos jo minutės ėmė vilkinti laiką ir kamuolį žaisti aplink vidurio liniją... Kur dar kiti abejotini sprendimai, kad pvz Javtokas daugiau dvitaškių metė nuo beveik tritaškio nei iš po krepšio? Arba kaip trečiame kėlinyje Žalgiris tiesiog nenusiiminėjo kamuolio?

Nepalaikau idėjos ,kad kažkas pirko. Bet sakyčiau jog tikrai kažkas buvo daroma. Gal ir lažybos, gal skaičiavimas, o gal žaidėjų pabandymas parodyti jog negaunant pinigų nežais. Bet faktas, jog taip prastai žaidžiančio Žalgirio bet principines kovas nematėme ko gero niekada. Visais laikais, kiek bebūtu sunku, visi kabinosi į principines rungtynes. Šiose tebuvo paskutinės kelios minutės, kad rezultatas atrodytu kovingas.
2012-09-23 18:11
Profesionalus komentaras
pasiskaitai tokių komentarų kaip grustnyj mintis ir supranti anekdoto "į Žalgirį!" prasmę. Užuot galvojus kaip su esama sudėtimi kažką nuveikti, visados lengviau pasvarstyti kaip vienadienę sužibėjusią žvaigždę įkorporuoti vietoj ko nors. Na nesvarbu kad niekaip netinka, bet mat geriau. Gi negali būti kad kažkam tiesiog nesisekė. Nesiseka tik blogiems (kam kiaušiniai žaist trukdo).

Kokia nauda iš Kiežos? Bent kas nors matėt kaip tas veikėjas žaidė su rimtomis komandomis, o ne su vaikais ar žaidėjais nedaaugusiais eurolygos? Klimavičius žaidė ir tikrai neblogai atrodė. Tad kodėl vieną silpnesnį mainyti į kitą, kuris net neturi jokios patirties? Ką tas Orelik'as padarė geriau nei Kuzminskas? Mėtė bet kaip ir jam kelis kartus krito? (neskaitant kad tame pačiame Uleb'e jis visiškai statistas buvo, o ne vienas Rūdupio lyderių). Apie tokius kaip Gailius gal patylim, jis net LKL lygiu nėra kažkuo išsiskiriantis žaidėjas... Visa laimė kad kokių "Pieno žvaigždžių" ar "Sakalų" lyderių nesiūloma apsvarstyti...

Taip, esamai sudėčiai reikia susižaisti. Man ir kliūva toks pernelyg serbiško stiliaus asmeninis spaudimas vardan spaudimo, daug tokių bumbsėjimų lyg futblole ispanai. Visko statymas ant gynėjų neįtikėtino taiklumo. Sakykim tai dar išsispręs. Nors norėtusi kad ir tokiose rungtynėse jau pradėtu treneris spjauti ant žaidėjų apšlinėjimo, o bandytu kurti ryšius tarp žaidėjų.
2012-08-12 10:59
Profesionalus komentaras
Keisit dėl keitimo? Tiesa sakant jei imsim kitą trenerį lietuvį,tai ne kažką turim pasirinkimo. Taip, Kazlauskas geri, bet ar nereiktu jo pirmiau atsiklausti, prieš keliant Kęsto galvą? Pastarasis vis dar mena LKF pridarytas nuoskaudas, o šioji per tą laiką menkai pasikeitė. Pats yra minėjęs kad kol tam tikri asmenys bus,jis prie rinktinių nė per kilometrą neis. Kurtis? Kol kas nieko įtikinančio kad jis gali neparodė, net kaip tik, su galingom sudėtim ne kartą švaistė progas, o aštriu liežuviu tik kurstys ugnis aplinkui. Jei nebus rezultato, ar tikrai mums visiems reikia žaizdro, kalbančio apie nevykusius žaidėjus iš nevykusių komandų, apie provokacijas ir visa kitą? O visų minimas Pačėsas tiesa sakant irgi turi tikrai itin menkai patirties. Aišku Eurolyga gerai, bet kad jo vadovauta komanda rėmėsi vien individualiais amerikiečių veiksmais, bet ir tai nepasiekė rezultatų. Ar tai rimčiausia paraiška perimti rinktinės vairą, kai akivaizdžiai joje neturime lyderių, prisiimančių atsakomybę traukti iki paskutinio atodusio?

Asmeniškai manau kad mūsų bėda - alkio trūkumas. Vis dažniau patys žaidėjai neberanda motyvacijos žaisti. Suprantu kada toks pasiaiškinimas po islandijos ar net tebunie olimpiadoje Tuniso. Bet kai tave daužo Argentina, Rusija, Prancūzija ar net Ispanija, o krepšininkai kalba apie mistišką nesusikaupimą, nežinia kur dingusį norą įrodyti kad mes ne prastesni... Pridedam tikrų lyderių neturėjimą (pripažinkim, Kleiza nevertas nė nago juodimo kai pradedi lyginti su Saboniu, Marčiulioniu, jaunu Jasikevičiumi ir Macijausku, dar žaidusiu Šiškausku..) ir gauname atitinkamus rezultatus. Su lyderiais kovojam bet nepatraukiam, su vidutiniokais manom pavardėm užmėtysim.
2012-07-30 12:42
Profesionalus komentaras
Na ką, lietuviai nežaidė. Kemzūros nekentėjai gali sau patys paploti, išpranašavo teisingai. Tik bėda tame, jog klysta absoliučiai visi Lietuvos krepšininkai taip vaikiškai, kad vien trenerių rokiruotės nepadės.

Ko gero reikia pripažinti, šiandien Argentina žaidė su fortūnos pagalba, tad net mūsų geras žaidimas kažin ar būtų leidęs laimėti, tačiau išvadas reikia daryti. Visų pirma nulis agresijos. Beveik bet koks stipresnis pajudėjimas leido provokuoti pražangas, tačiau mūsiškiai aklai tą ignoravo. Vėl kažkokie perdavimai, kurių geriau nė neatlikinėti, jei jis tik tam kad 1 s liktumei be kamuolio, o paskui jį atgautum ir toliau nežinotumei kur dėti... Gynyba irgi kiaura, ypač žinant jog Scola ne monstras, o Ginobili, su 10 atkovotų kamuolių, ne 220 cm... Taigi, metas krepšininkams susiimti ir žaisti, o ne olimpinį kaimelį apžiūrinėti.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas