BlackAcid / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 480

Įvykiai

2014-02-02 22:53
Ištrintas komentaras
Padėkit išsiaiškinti..
2014-02-02 22:53
Uždrausta komentuoti
Padėkit išsiaiškinti..
2013-02-11 00:35
Profesionalus komentaras
Na... 5 rungtynės iš eilės Jameso ne šiaip superinės, bet super fantastiškos. Neįmanoma nesižavėti. Niekas nesustabdo. Taiklumas pavydėtinas. :)
2013-01-17 23:52
Profesionalus komentaras
Anonimaslebronas jum uz jordana geresnis? ziuriu cia vien vaikai ir bandwaggoneriai susirinke


Man tai vaikiški atrodo tokie kaip tu. :) Kažkokių neaiškių frazių kaip bandwaggoneriai prisirinkęs iš interneto ir vyrą vaidina. Deja, nori būti ne vaikas,tai atsikratyk debiliškų frazių. Užtenka jau tokio kaip TDaY, kuris pastoviai pusiau lietuviškai, pusiau angliškai rašo. "Kobe yra top 5 forever and ever, and ever, and forever scoreris,". Tu irgi matau toks pat atsilupęs esi. :)
2012-12-30 09:51
Uždrausta komentuoti
TDaYzxvvxexReikia ir man pagaliau prisijungti, nebeiškenčiau. Pilnas puslapis klausimų, kurių tu TDaY, nesiruoši atsakyti. Jeigu tu toks teisus, kodėl 80+% serverio žmonių tavęs nemėgsta, bando su tavim diskutuot, bet tu taigi dievas, tu viską žinai. Beje, pats esi sakęs jog nuomonė negali būti neteisinga, bet kažkodėl kitiems tai galioja, tau ne.aš dievasTGayZPirma karta sioje temoje rasau ir man nelabai idomu, kas kiek painte pelno. O siaip, kodel pats is keliu nicku rasai ? Tai Tday, tai tdayz. Dar cesarmiles panasiai kaip tu trolina. Vis dar laukiu tavo atsakymo ir linko, kur su amerikieciais diskutuoji.taip, cesarmiles ir aš tas pats žmogus esam


Tu esi dūchas. Ignoruoji klausimus į kuriuos negali atsakyti. Tau yra 15-16 metų. Kai tavęs prašė paneigti, tu nepaneigei. Klausė ar Lebronas mėto paskutinėmis sekundėmis? Tu teigei,kad nemėto. Aš klausiau ar turi draugų, taip ir neatsakei. Suprantu,kad čia yra tokie klausimai į kuriuos visi atsakymus žino, tik laukia tavo patvirtinimo, o tu negali to patvirtinti.
2012-12-30 09:51
Uždrausta komentuoti
TDaYzTGayZNera ko atsakyt - faktai aiskus. Tik va jei butum vyras, o ne uzsispyres paauglys, ir pripazintum klydes, daugiau pagarbos sulauktum is visu.Ė ereli, kartais ne tu vakar šokinėjai, kad lebronas pagal taškus pirmas painte ir kai sužinojai, kad ne bandei išsivartyt šaipydamasis iš manęs? Smagu po anonimo etikete slėptis, dabar galėsi sakyt, kad nieko nesakei, švari sąžinė. Apgailėtinas vaikas.


Tai meta lebronas paskutinėm sekundėm ar ne? Sakei,kad nemeta, bet kažkas įrodė,kad meta, o tu jau nebegali to pripažinti,kad klydai? :)
2012-10-28 16:03
Ištrintas komentaras
komentatorius,tai dūchas. Negaliu klausyti. :D
2012-10-28 16:03
Uždrausta komentuoti
komentatorius,tai dūchas. Negaliu klausyti. :D
2012-10-06 17:49
Ištrintas komentaras
Dzonedweeck2012-10-06 15:43Dzoned (0)nu turetu vel nusluoti zalgiri ant kokiu 30 tasku jei nebus stebuklu2012-10-06 15:44usas (-0.36)Kas laimes manau niekam nekelia abejoniu. Tikiuosi bus grazus vieni vartai!2012-10-06 15:58Vilnius_Fanas (0)Nu ką žalgerio fanatikai, stiprybės jums! Suprantu, kad bus skaudu žiūrėt, kaip poeto projektėlį traiškys Kubanės kazokai, bet pripažinkit, kad nepajėgūs jūs pasipriešint jiems!kaunas_albanija (-1.51)turetu islaikyti tradicija ir gauti i kaulus kauneckaismagu ziauriai smagu :D ka jus klounai? sedekit pabruke uodegas ir tylekit,pasikrauna nuo kazachu ir rekaloja po to dar,apgailetina.zalgri isvis sudraske tie kazachai :D lr bent jau turejo pergale kisenej bet isleido.. o zk isvis kaip visad aben sanus


Sakei baigei univera? Tai kodėl toks durnas esi? :) Kodėl neatsakei į klausimus: Kokia specialybė? Kokia laida? Kuri grupė? Kokiam univere?
2012-10-05 11:55
Profesionalus komentaras
Nu.. Negaliu skaityti jūsų nesąmonių.. Paskutinius 2 sezonus rėkė,kad Kalnietį pakeistų normaliu įžaidėju,o dabar kaip kažkas sakė, Kalnietis per vieną naktį tapo super žvaigždė. Aš tikiuosi,kad paims Quinną ir pamatysit,kad jis nieko nenuvils. :) Vienintelis jo minusas bus pakeičiant Kalnietį,tai kad jis ne lietuvis. O visais kitais aspektais jis geresnis už Kalnietį. Varymosi, metimo technika geresnė už Kalniečio. Prasiveržimai maždaug vienodo gerumo. Kalnietis nėra įžaidėja, labai negražiai jis valdo kamuolį, kaip sumedėjęs. Ačiū Kalniečiui už visus praleistus metus Žalgiryje, buvo tikrai gerų momentų ir emocijų suteikęs fanams,bet laikas judėti į priekį. Anksčiau žinojo jis,kad Žalgiris jį laikys vos ne iki karjeros pabaigos,kad ir kaip žaistų. Jautėsi saugus, bet dabar norit žaisti aukščiausioje lygoje ir geriausioje komandoje Mantas žinos,kad turi patobulėti ir stengtis atiduoti visas jėgas. Jam tai išeis į naudą ir gal kada vėl matysime jį Žalgiryje. :)


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas