Young Blood / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 938

Įvykiai

2014-04-30 14:25
Profesionalus komentaras
kažin kodėl nieks apie kd choke'inima nekalba
2013-07-26 12:57
Ištrintas komentaras
O kaip jūm Tromoos? Man jis vienas geriausių komentatorių.:)
2013-06-24 00:00
Profesionalus komentaras
Įdomu įdomu. Bet hold on. Istorija tęsiasi, Heat ir Lakers panaudos sign and trade mainus, ir Dwight'as paseks Shaq'o keliu ir jo sekanti stotelė bus Majamis, Florida. Tik nesupraskit neteisingai...:D

O šiaip tai manau, jog gerai galvoja Heat bandydami iškeisti dar lygos žvaigžde galinčiu būti Bosh'a, dar 30 nėra, laisvai galėtų kitoje komandoje 20-10 rodiklius turėti. Vis dėlto ir alga nemaža - 17mln., o ir Majamyje nėra taip, kad jis pritaptų labai ir atsiskleistų. O Bosh'ą keisti būtų galima į.......dabar pafantazuokim.:D

Manau, kad komandos vadybai reikėtų mąstyti kitaip ir neužsinorėti 'žvaigždės' ir naujo didžiojo 3-to, o ieškoti 'neišhypinto' aukštaūgio, juodadarbio. Tokie žaidėjai kaip J.J. Hickson, Omer Ašik, Reggie Evans, Amir Johnson šie žaidėjai tikrai atitiktų mano apibūdinimui. Tačiau ties tuo viskas nesibaigtų, vis dėlto dar laukia laisvųjų agentų rinka. Heat laisvieji agentai: Rio (team option), Ray Ray (player option), Rashard Lewis (player option), Chris Andersen, James Jones (player option). Dėl Rio, tai tikrai Majamis turi jį pasilikti ir nepaleisti, puikus fit'as Heat'ams. Ray Ray tikriausiai išbandys laisvųjų agentų rinką ir bandys grįžti į Bostoną ir ten užbaigti karjerą, čia jo tikslas buvo įgyvendintas. Lewis'as buvo teigęs, kad nori pasilikti Majamyje, tad turbūt pratęs kontraktą. Andersen'as taip pat išreiškė norą likti Majamyje tad manau tikrai su juo bus deramasi dėl naujo kontrakto. James'as Jones'as taipogi tikriausiai pratęs kontraktą.

Didžiausi pretendentai nebežaisti Majamyje kitą sezoną yra Ray Allen'as ir Mike'as Miller'is. Jiem pamainos jau ieškoma, Majamis susidomėjęs Chauncey Billups'u, taipogi Billups'as taip pat pasakė, kad norėtų rungtyniauti Heat komandoje, tad Ray'ui pamaina lyg ir rasta. O kaip nekeista, Miller'is gali būti prijungtas prie Bosh'o trade'o (jeigu toks įvyktų), o į jo vietą pretenduoja, taip, tas žudikas pagerinęs Allen'o rekordą, Danny Green'as. Kad ir kaip bebūtų keista, James'as jau po finalo spėjo su juo pasikalbėti ir rašoma, kad jį jau bandoma privilioti į south beach'ą. Įdomu. Oi Puikiai pasistiprintu snaiperiai...

Tačiau vieno aukštaūgio neužtektų Majamio priekiniai linijai. O šis variantas pats realiausias iš visų galimų, tai yra Greg'o Oden'o prisijungimas. Tiek Heat tiek pats Oden'as išreiškė susidomėjimą, tiek pagarba vieni kitiems. Monstro Oden'o vertė bus kritusi, ir jo alga tikrai bus mažytė, tad Majamiui tai priimtina. O jis būtų nesveikas fit'as Heat'ams, bei kaip niekas geriau viską pakeistų baudos aikštelėje, tik aišku be traumų, neduok dieve.

Norint Heat'am kovoti vėl dėl to pačio tikslo žūtbūt reikia keisti sudėtį, nes vargana priekinė liniją atkrintamosiose būtų nunešta tokių komandų kaip Bulls ar Pacers. Kad vėl galėtume kelti taure į viršų reikia permainų. Tai tiek, tokia mano nuomonė.
2013-06-22 00:07
Profesionalus komentaras
Wow, tiesiog wow. Po rungtynių buvau apšalęs reginiu ir net menkiausio komentaro nebūčiau surezgęs apart pasveikinimo. 2 iš eilės laimėti čempionatai – pasaka fanams.

Serija buvo, viena iš geriausių, 7 rungtynės, maksimalus skaičius, daug bemiegių naktų, itin skaudžių pralaimėjimų ir sunkių momentų, bet galiausiai musiškiai vėl laiko titulą savo rankose. Kaip dauguma prognozavo lengva Heat pasivaikščiojimą atkrintamosiose, tai čia buvo viskas kitaip – viskas neįtikėtinai sunku. 7 rungtynės rytų konf.finale, 7 rungtynės didžiajame finale, daug aštrios kovos, susistumdymų ir kaip jau įprasta apkalbų. Tas kas buvo praeitais metais, buvo vaikų žaidimas palyginus kas vyko šiemet.

Toliau. Visur tas bereikalinis Hate'inimas, bet koks skirtumas, kaip James'as jau ir pasakė jam nesvarbu, jam tai suteikia daugiau motyvacijos žaisti geriausiame lygyje ir kilti aukštyn. Kalbant apie individualumą, Lebron'ius po šio laimėto finalo dar labiau priartėjo prie visų laikų geriausiojo, back-to-back championships, back-to-back MVP's, back-to-back FMVP's, vien tai jau parodo koks jis yra nesustabdomas bei dominuojantis. 25-11-7. Per pilnai išnaudotą seriją, įspūdingi skaičiai, bei per tas rungtynes pasiekti dveji trigubi dubliai, kurie pastūmėjo Lebroną į antrą vietą pagal juos finale, jis jų išviso atlikęs 3, o pirmoje vietoje Magic'as Johnson'as gerokai atitrūkęs su 8.

6-osios bei 7-osios finalo rungtynės tikriausiai padėjo galutini tašką, tarp James'o ir jo kritikų kurie teigė, kad pastarasis lemiamais momentais negali imtis iniciatyvos ir žaisti kaip įprastai, tačiau dabar aukščiausiame lygyje – Finale – lemiamose clinching rungtynėse jis viską paneigė ir įrodė esąs, kad pasikeitė, pasikeitė per kelis metus, pakeitė savo žaidimo stilių, žaidimo mąstymą ir to dėka jis aikštelėje gali viską, nesvarbu ar tai bus pirmo kėlinio pradžia ar paskutinės rungtynių sekundės. Vėl pasikartosiu lemiamame mače 37-12-4, Clutch J, dvi labai svarbios baudos, pavogtas kamuolys (dagger), kad ir kaip galima nemėgti šio žaidėjo, bet jį reikia gerbti. C'mon that's enough.

Tiems kurie sako, kad Majamis tik pirkinys, atsipūskit, neverta užgaulioti ir pavydėti. Vienokiu ar kitokių būdų komandos tai susilipdo į čempionišką, ar išugdydamos (labai sunkus, o kartais ir neveikiantis būdas) ar suburdamos. Lyg tai būtų kažkoks pirmas kartas kai tai nutinka ir didžiausia sensacija, ne. Galima kalbėti apie Lakers, už nieką gautą Pau Gasol'į, Bostono Celtics Big 3 susibūrimą, šiųmetinių Lakers susibūrimą, tai čia yra lygiai tas pats. Heat yra tikra komanda, žaidimas labai brandus ir susižaidimas per 3 metus, pasiekė viršūnę, čia jau nebe pirmas sezonas kai jie žaidė be jokių trenerio sprendimų bei taktikų, dabar komanda yra gerai sukomplektuota, tačiau, kad ir kaip sunku bet reikės kažko naujo norint ir kitais metais varžytis dėl to pačio tikslo.

Visumoje, esu be galo laimingas galėdamas stebėti tokius reginius, bei džiaugtis savo komandos pergale. O tuo labiau, kad tai jau darau 2 metus iš eilės. Spurs fanams noriu pasakyti, nenusivilkit, jūsų komandos ateitis šviesi, svarbu išlaikyti būsima lygos žvaigždę bei viena iš geriausių pasaulio žaidėjų ateityje Kawhi Leonard'ą. Šis vaikis daro stebuklus vos 22 metų.

Visus palaikančius Heat sveikinu su pergale! Heat for life!
2013-06-10 05:08
Profesionalus komentaras
Daugiau metikų ir greito žaidimo! Čia ir yra Majamio pagrindinis ginklas.
2013-06-10 03:38
Profesionalus komentaras
James'as gynyboje užmigęs, nelaksto pagal žaidėjus, to pasekoje prasileido Kawhi metimą iš po krepšio, bei pirmąji D.Green'o tritaškį. Dar galima pridėti kelis Leonard'o off.reb'us. Grynai stebėjau James'ą ginantis, tiesiog nestebėjo, tų lakstančių žaidėjų ir pamesdavo juos iš akių.

Spurs'am visas rungtynes taip neturėtų krist, 4-5 trajakai pirmam kėliny – tikra pasaka.
2013-06-05 03:39
Profesionalus komentaras
Kaip ir sakiau, arba James'as sužais labai ypatingas rungtynes arba sulauks komandos draugų pastiprinimo. Pagaliau sugrįžo tas D-Wade'as kuris užima Robino rolę komandoje ir kurio taip trūko visoje serijoje, jai Wade'as būtų perform'inęs visose rungtynėse, kaip šiose, serija jau būtų baigta. Bosh'as bandėsi imti iniciatyvos, bet sunkiai sekėsi, įšovė trajaką ir jump-shot'ą, įgavo pasitikėjimo ir gynyboj net žaist pradėjo.

Dvigubindami gynybą puikiai apramino Pacers priekį ir laimėjo kovą po lenta +7. Taipogi daugiau kamuolių atkovojo ir puolime 15-8. Heat krepšį atakavo vos 39,5%, tačiau rungtynes vistiek laimėjo 23 taškais ir dominavo jau nuo antro kėlinio. Puikiai provokuodami pražangas, metė beveik dvigubai daugiau baudos metimų negu varžovai 38-20. Ir iš 38 mestų realizavo 33. James (15-16).

Labiausiai nusipelnęs pagyrimų yra D-Wade'as kuris atkovojo 6 kamuolius puolime buvo užsidegęs ir matėsi kaip jis stengėsi padėti komandai, ir jis tai padarė.

Dar vienas vyrukas kaip ir tikėta sužaidė sau įprastas rungtynes tai – Lebronas. Pirmoje dalyje visiškai nesistengė rinkti taškų, bet jie savaime augo, dėl komandos susižaidimo. Visiškai buvo atsidavęs komandos draugams, ir skirstė kamuolį į visas puses, nors rezultatyvus perdavimai to neatspindi. 6-ose serijos rungtynėse P.George'as buvo dengiamas D.Wade'o ir per jį pasiekė tokius skaičius: 28-8-5-3. O va šiose rungtynėse jį dengė MVP, iš first defensive all team'o. Lemiame mače to rezultatas buvo 7 taškai (2-9fg) bei 3 klaidos per 34 žaidimo minutes, beje James'as prieš jį išprovokavo kelias pražangas, to pasekoje George'as nebaigė rungtynių, dėl išnaudoto pražangų limito.

Visų žaidėjų nevardinsiu, nes tikrai prisidėjo puikiai prie pergalės, tiek Cole'as, tiek Rio, Ray, Andersen.

P.S. nepamirškime kas šioje serijoje nebuvo išnaudotas, ir tikrai atsiskleis finale.:) Shane Battier!
2013-05-14 01:18
Profesionalus komentaras
Kaip ir šiuometinis DPOY Marc'as nepateko į pirmąją komandą taip ir praeitame sezone besiginančiu žaidėju išrinktas Tyson'as Chandler'is nepateko į NBA all defensive 1st team'ą. Antrus metus iš eilės šposina.
2013-04-29 16:26
Profesionalus komentaras
Serija buvo aiški. Dar taip lengvai šias rungtynes laimėjo, ir kas svarbiausia be D-Wade. Matosi, koks James'as yra, laisvai būtų galėjęs sumesti ~40pts ir parodyt koks jis lyderis gali būti kai to reikia (clinching game ir dar nėr Wade'o.) bet jis nebetoks žaidėjas. Žaidžia dėl komandos, ir kiek pasų buvo gavę žaidėjai tai net sunku patikėti, nei viena tokio kalibro žvaigždė taip nežaidžia ir nedaro savo komandos draugų geresniais, kaip daro LeBron'as.

Pirmas sweep'as nuo Big 3 eros...Tikiuosi ir nepaskutinis :D