Pocius / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 521

Įvykiai

2014-08-05 19:57
Ištrintas komentaras
Andras.Bandei protingai parašyt, bet parašei visišką briedą. Pats perskaityk ir sudėliok ką rašai


Perskaičiau, sudėliojau ir ką? Žinau kad rašau protingai ir moku tai daryti. Tokia strategija, kaip rašiau anksčiau, tikrai nelabai veiksminga. Jei tau akivaizdžiai matomi dalykai yra briedas, tai pats normaliu išsilavinimu nė iš tolo nekvepi. Nematęs kaip tie amerikiečiai žais Europoje, iš karto sakai kad jie puikūs, o tokius ir panašius epitetus reikia nusipelnyti. Dar kažkokį auklėjimą sugebama prikišti, bet ristis žemyn ir eiti prie asmeniškumų eiti net neketinu.
2013-12-05 21:14
Ištrintas komentaras
2013-12-04 20:18
Ištrintas komentaras
Temos autorius taip ''varydamas'', bando pasijaust kietu, nors jo mintys tikriausiai suprantamos jam vienam, o ir taip nieko kito neparodo, tik savo durnumą. Iki Milaknio temos autoriui ir daugumai čia rašančių kaip iki mėnulio, taigi negaiškit savo laiko bandydami sumenkint žaidėjus :)
2013-05-01 12:29
Uždrausta komentuoti
AnonimasNESUPRANTU KUR SIUKSLININKAI? BANINKIT SITA PADUGNE http://www.basketnews.lt/vartotojai/nama...


Jau užbanintas.
2013-05-01 12:26
Uždrausta komentuoti
AnonimasNESUPRANTU KUR SIUKSLININKAI? BANINKIT SITA PADUGNE http://www.basketnews.lt/vartotojai/nama...


Jau užbanintas.
2013-04-21 19:00
Ištrintas komentaras
2013-04-18 23:44
Ištrintas komentaras
ProtagonistasPociusProtagonistasTaip ir maniau kad tik atsidaręs straipsnį, pamatysiu komunistinį sarką :DD Žmogau, get a life, sporto komandos fanatiškas palaikymas tik laikina iliuzija apie socialinį bendrumą. Eik geriau nukreipk savo entuziazmą į kokią socialinę veiklą, gal draugų susirasi, o tai dabar gresia būti tėvų ilšaikytiniu iki 40ies. O klausimai tai griūk negyvas, nereikia būt Vainausku, kad į juos atsakyt:1. Nu ką jis gali pasakyti? Negi b*** džiaugsis. Apmaudu jam, buvo ambicingai nusiteikęs. Padarė ką galėjo, o jau prakišo tai pati komanda.2. Buvo gi ne taip ir seniai interviu su juo, jau sakė ką mano apie šiemetinę LR komplektaciją ir apskritai apie valdybos nuveiktą darbą per pastaruosius porą sezonų... Aišku kad nuomonė neigiama, juk jo nebuvo tai norėjo įgelt tėvui ir co./ Keis kur? Iš konteksto, kadangi klausimas sugretintas, tai kaip suprantu LR? Nėra jo LR, vaikeli, nėr nu.3. Nu nežino jis, gi nėr jo komandos valdyme. O jei ir žino, tai nesakys, nes neturi tam jokių įgaliojimų.4. Skaityti trečią punktą... Viešpatie...5. Gi jau sakė joptv***, kad viskas paaiškės tik gegužę po kažkurio ten posėdžio. Šiaip per paskutinį vykusį posėdį tai nekažinką tepešė, tai vilčių nedėk. Apskritai, tokio sumanymo įgyvendinimo ateitis miglota - Lietuva vos du grandus "išmaitina", tad apie trečią grandą kalbos man atrodo vaikiški nepamatuoti užmojai, juolab kad ir konkurencija didelė - tarptautinių ambicijų turi ir neptūnas, ir prienai, ir neabejoju kitų komandų vadovai.Pathetic...Tu jį asmeniškai pažįsti, kad tokią graudžią maldelę čia surašei? Ko prie kitų vartotojų nesikabinėji tik prie jo? Išsirinkai auką, ir ja prisidengdamas, bandei pasirodyti ''protingu''.. Svarbesnis už kitus jautiesi, tai gal imk ir savo konferenciją surenk juokdary.Prie ko čia graudi maldelė? :D Ant greitųjų čia epitetą sugalvojai? :D Tu b*** pasek jo komentarus feisbuke, ir šiaip užmesk akį į profilį, liūdnas reikalas. Kažkas turėjo jam tai pasakyti viešojoj erdvėj, atleiskit kad tai aš :D Ne nu tikrai. Paskaityk tu jo klausimus... (facepalm) :D


Koks jo facebook'as yra? Nerandu niekaip
2013-04-18 23:44
Ištrintas komentaras
ProtagonistasTaip ir maniau kad tik atsidaręs straipsnį, pamatysiu komunistinį sarką :DD Žmogau, get a life, sporto komandos fanatiškas palaikymas tik laikina iliuzija apie socialinį bendrumą. Eik geriau nukreipk savo entuziazmą į kokią socialinę veiklą, gal draugų susirasi, o tai dabar gresia būti tėvų ilšaikytiniu iki 40ies. O klausimai tai griūk negyvas, nereikia būt Vainausku, kad į juos atsakyt:1. Nu ką jis gali pasakyti? Negi b*** džiaugsis. Apmaudu jam, buvo ambicingai nusiteikęs. Padarė ką galėjo, o jau prakišo tai pati komanda.2. Buvo gi ne taip ir seniai interviu su juo, jau sakė ką mano apie šiemetinę LR komplektaciją ir apskritai apie valdybos nuveiktą darbą per pastaruosius porą sezonų... Aišku kad nuomonė neigiama, juk jo nebuvo tai norėjo įgelt tėvui ir co./ Keis kur? Iš konteksto, kadangi klausimas sugretintas, tai kaip suprantu LR? Nėra jo LR, vaikeli, nėr nu.3. Nu nežino jis, gi nėr jo komandos valdyme. O jei ir žino, tai nesakys, nes neturi tam jokių įgaliojimų.4. Skaityti trečią punktą... Viešpatie...5. Gi jau sakė joptv***, kad viskas paaiškės tik gegužę po kažkurio ten posėdžio. Šiaip per paskutinį vykusį posėdį tai nekažinką tepešė, tai vilčių nedėk. Apskritai, tokio sumanymo įgyvendinimo ateitis miglota - Lietuva vos du grandus "išmaitina", tad apie trečią grandą kalbos man atrodo vaikiški nepamatuoti užmojai, juolab kad ir konkurencija didelė - tarptautinių ambicijų turi ir neptūnas, ir prienai, ir neabejoju kitų komandų vadovai.Pathetic...


Tu jį asmeniškai pažįsti, kad tokią graudžią maldelę čia surašei? Ko prie kitų vartotojų nesikabinėji tik prie jo? Išsirinkai auką, ir ja prisidengdamas, bandei pasirodyti ''protingu''.. Svarbesnis už kitus jautiesi, tai gal imk ir savo konferenciją surenk juokdary.
2013-04-08 21:38
Ištrintas komentaras
2013-04-04 13:52
Profesionalus komentaras
1.Kokios Jūsų komentuotos varžybos buvo pačios įsimintiniausios?

2.Ar Jums yra tekę dirbti esant ne pačios geriausios būklės(sergant ir t.t.)? Jei taip, tai kaip tuo metu elgdavotės, prašydavote kad jus pakeistų kitas kolega, ar nepaisydamas to vis tiek sėsdavote ir komentuodavote?

3.Ar sunku komentuojant varžybas išlikti neutraliam komandų atžvilgiu?

4.Kas Jums yra sunkiausia dirbant komentatoriumi?

5.Ką manote apie kitus savo kolegas komentatorius Nerijų Kesminą, Saulių Nalivaiką, Robertą Petrauską?

Būčiau dėkingas jei atsakytumėte :)

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos