fanatai / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 419

Įvykiai

2012-10-26 18:30
Profesionalus komentaras
Seniau Ketvirtadienio laukdavau ne tik aš bet 90% mano draugų, o apie ką penktadienio rytą kalbėsime nebūdavo nė dvejonių. viasat visiškai nusmugdino krepšinio populiarumą Lietuvoje. Gaila tų gerų dienų. Dabar ketvirtadienis tik eilinė savaitės diena.
2012-05-15 22:53
Profesionalus komentaras
Nesuprantų tų kurie stumia ant Sireikos, taip jis gal ir neauksas, bet ir tas Trifunovičius TIKRAI nieko daugiau nepasiektu su tokia sudėtim ir tokiais finansais, viena yra vadovauti puikiam kolektyvui ir pralaiminėti visokiems negirdėtiems rusams ir visai kas kitą yra iš nieko sukurti komandą, užauginti krepšininkus, kuriuos po sezono nuvilioja kiti klubai. Sireikai pagarba, kad jis nenuleidžia rankų ir ūgdo jaunus krepšininkus ir stengiasi toms rungtynėms prieš rytą ar Žalgirį ir ką įveikia juos ir nesakykit, kad Šiauliai mažai padarė, Ryto vos vos neišmetė iš finalų (ir nesakykit, kad ten viskas buvo aišku, nes taip nebuvo), ne šiaip sau 15 metų joks lkl klubas nebuvo įveikęs ryto atkrintamosios (kad ir vienos pergalės nepasiekė), nes tai yra visai kitas lygis ir visai kiti krepšininkai. Dabar apie trenerį. Kas pakeistų Sireiką. Kokioj mokykloj rasit tokio lygio trenerį, kuris įveiktų Žalgirį? Mano galva tą dieną kai iš Šiaulių išeis Sireika Šiauliai niekuo nebesiskirs nuo kitų LKL klubų ir kalbos apie bronzą bus tik svajonės.
2012-05-15 22:50
Profesionalus komentaras
Aš irgi manau, kad sezonas buvo net ir labai geras. Šiauliai šiemet buvo stiprūs, laimėjo prieš žalgirį ir prieš rytą, tai puikiausiai įrodo, kad komanda buvo gera - visą kitą tai įvairios detalės. Prieš Rūdupį pralošėm dėl psichologijos, perdegę krepšininkai buvo. Ant Sireikos irgi nereikia pulti. Prieš du metus Šiauliai buvo labai stiprūs kaip LKL, šiemet jie lygiai tokie pat, tik vat Rūdupis yra stipresnis. Reikia džiaugtis, kad LKL stiprėja, nesitikėkit, kad LKL stiprės, o prizininkai liks tie patys.
2012-03-01 11:54
Profesionalus komentaras
Bent man asmeniškai yra gėda, dėl tokio pasirodymo. Kol Žalgiris neturėjo biudžeto, neturėjo žvaigždių, žaidimas buvo paremtas jaunais Lietuviais kaip Mačiulis, Kalnietis, Jankūnas tada ir pikta nebuvo. Nu ko gali reikalauti iš 3 aštuoniolikmečių eurolygoje. Todėl buvo viskas suprantama. O dabar Javtokas gerausias centras Lietuvoje nesugeba pagauti kamuolio, tai man gėda žiūrėti. Arena pastatė puikią, rūbinė NBA lygio. Bet niekas nesikeičia. Žaidė senoje halėje nors galėjo verkti, kad prastos sąlygos. Dabar viskas kitaip, tačiau žaidimas dar prastesnis.

Kartais net pagalvoju, kad gal jau geriau Eurocup'e kokį sezoną pažaistų tai nors pergalių daugiau būtų.