Gintarazas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 1510

Įvykiai

2012-12-06 15:51
Profesionalus komentaras
Beje, Lebron'as dar šį sezoną pagerins Bryant'o rekordą ir taps jauniausiu krepšininku pelniusiu 20000 taškų. Šį rekordą jis pagerins daugiau nei vieneriais metais.

P.S. Čia info tiems, kam įdomi statistika :-)
2012-11-21 08:48
Profesionalus komentaras
Na ką, eilinį kartą treneris Jono neleido į aikštę ketvirtame kėlinyje ir vėl komanda nusilošė. Trečiam kėlinyje pakeitus Joną, Torontas dar turėjo +10 persvarą, bet iki varžybų pabaigos ta persvara tapo -8. Ir taip jau ne pirmą kartą. Iš šono pažiūrėjus, tai atrodo, kad trenerio tikslas ne laimėti varžybas, bet kuo ilgiau aikštėje išlaikyti savanaudžius žaidėjus. Gal Torontas juos žada artimiausiu laiku išparduoti, tad nori pagerinti jų statistinius rodiklius, kad rasti pirkėją? :-)
2012-01-27 17:42
Profesionalus komentaras
Čia tai tikra teisybė, kad bus nuskriaustos kai kurios šalys, kurių himnai bus trumpinami. Tačiau tarp tų nuskriaustųjų tikrai nebus galingiausių pasaulio valstybių, nes kaip sutapimas :-), jų visų himnai įtelpa į tas 80 sekundžių.

Galiu pateikti pavyzdžius:

JAV himno trukmė - 78s.

Rusijos - 80s.

Vokietijos - 70s.

Prancūzijos - 79s.

Kinijos - 46s.

Japonijos - 59s.

Didžiosios Britanijos - 63s.

Australijos - 54s.

Beje, šių šalių himnai dažniausiai ir bus grojami, nes tos valstybės, kaip taisyklė, ir iškovoja daugiausiai aukso medalių (daugiau nei 60%).
2012-01-26 08:46
Profesionalus komentaras
Manau, kad ne vien Kalnietį reikia kaltinti. Tas pats Rakovičius lemiamu momentu nesugeba paprastai apsiginti (kam ten reikėjo taip grubiai prasižengi). Beje, kodėl kauniečiai įgiję 13 taškų persvarą, taip skubėjo užbaiginėti atakas tritaškiais? Paprasčiausiai reikėjo ilgiau palaikyti kamuolį ir pabandyti žaisti tokį žaidimą kaip žaidė iki 32minutės.

Tuoj treneriai būsimiems krepšininkams galės rodyti pastarojo dešimtmečio Žalgirio rungtynes, kaip negalima žaisti varžybų pabaigoje. Ar mes kada nors pasimokysime iš tokių rungtynių?


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos