grustnyj / Namai
Reitingas: +6,43
Parašė komentarų: 2007

Įvykiai

2013-04-21 14:18
Ištrintas komentaras
Tik nepradėkite sakyti, kad X papirko basketnews.lt, kad šie neparodytų Jums Y ;)
2012-12-30 21:09
Uždrausta komentuoti
2012-09-08 20:15
Profesionalus komentaras
Šiais metais Rytui daug kas priklausys nuo Katelyno ir (kaip bebūtų keista) Predrago žaidimo po krepšių. Nei Leon'as, nei Dejan'as neįsilieja į žaidimą (Leon'as išvis tragedija kol kas). Dejan'as renka tuos taškus, tačiau nieko pats nemoka sukūrti, priklauso nuo mažiukų - įkiš jam kamuolį, bus taškai. Nors jis net ir patogių perdavimų nesugraibo. Kažkoks jis nekoordinuotas, lėtas... Galbūt kaltas fizinis pasirengimas, galbūt į Lietuvą atostogauti atvyko...

Iš mažiukų vėl nuvylė Stepas - taip, taškus renka, pataikyti moka, bet tos jo niekam nereikalingos pražangos jau užknisa. Geriau jau du taškai nei nesportinė. Taip pat labai mėgsta praleisti savo varžovą po krepšiu ir tada iš nugaros stabdyti jį, ko pasekoje 2+1.

Dulkys žaidžia nedaug, bet ir per tą laiką nėra jis snaiperis (kaip spauda jį išgyrė). Patiko, kad šiandien dar nusprendė porą kartų mesti iš vidutinio nuotolio.

Redikas labai neblogai jaučiasi aikštėje net PG pozicijoje. Iš jo tikrai užaugs bent jau Gecevičius (Martynas manau vienas iš nedaugelio SG lietuvių, kuris puikiai žaidžia 2x2 ir moka prakišti kamuolį), tik jam reikia patobulinti metymą.

Jomantas žaidžia nedaug, bet ir per tą laiką atrodo solidžiai - gali assist'uoti, gali priversti varžovą suklysti. Tikrai šiemet jo naudingumas nebus minusinis.

Buterlevičių Džkič stato kaip gynėją, nors jis turi taiklią ranką. Tačiau nėra jokių progų jam išmesti kamuolį į krepšį.

Bendžius man primena jauną, nepatyrusią, truputį žemesnę Kevino Duranto kopiją :D Taip, būtent Duranto :D Žmogus turi viską, kad būti geru krepšininkų. Tik, manyčiau, pataikė ne į tą komandą. Nei Rytas, nei Žalgiris nemoka dirbti su jaunimų. Žalgiris prisiperka visus talentus ir marinuoja, Rytas gauna kas lieka po Žalgirio ir daro tą patį - arba marinuoja Ryte, arba siunčia po Lietuvą. Grįžtant prie Eimanto, tai žmogui trūksta pasitikėjimo ir derinių jam. Per didelė prabanga Rytui turėti tokį žaidėją ant suoliuko ir jo neišnaudoti.

Dar vienas pastebėjimas, kol kas Rytas nemoka išsisukti iš "dežučių". Iškart pasipila klaidos, pražangos puolime, žingsniai.

Beje, ačiū Džikičiui, kad net ir lemiamose akimirkose šiandien laikė Rediką kaip pagrindinį PG aikštėje. Gal įgaus reikalingos patirties vaikinas.

Tai tiek pastebėjimų kol kas. :)

P.S. Tikiuosi nieko rimto nei Katelynui, nei Simui nenutiko...
2012-09-07 19:13
Profesionalus komentaras
sharmasbuvo 34-44 is oro +1 dbr 45


Taškai ne iš oro pridedami, tiesiog paveluotai priskaičiuojami ekrano apačioje, pats jau tai pastėbėjau :)

Dėl Stepo: pasenęs lėtas ir nepavojingas klaidų maišas, kuris valgo vertesnių žaidėjų minutes. Tikrai jau Gailiaus norėčiau Ryte, vietoje Stepo. Kas dėl jo užimamu kapitono pareigu - kapitonas išrenkamas pagal žaidėjo charakterį ir savybes. Tikrai jis nerenkamas, nes labai gerai žaidžia. Tie kas gerai žaidžia vadinami tiesiog lyderiais. Jei žaidėjas lyderis, bet yra užsidaręs savyje, nemoka bendrauti - jis nebus kapitonu.

Žiūrint ką per 20 min padarė Rytas - sudėtis atrodo ne tokia jau ir bloga. Vienintelis minusas - trenerio nebuvimas. 15 sek per ataką begiojama palei tritaškio liniją, vėliau kažką bandoma sukūrti prie krepšio. Makedonas ūgiu lenkia Neptūno centrus, tai kodėl treneris neakcentuoja jam laisvės puolime po krepšiu? Klaustukas. Katelynas yra greitas PF, bet neturi laisvės maudyti Neptūno PF'us. Kodėl - irgi klaustukas.

Beje, kodėl neleidžiami Simas ir Eimantas? Dar didesnis klaustukas. Juk toks draugiškas turnyras kaip tik būtų jiems apsišaudymas. Juk iš jų tikrai gali išaugti pvz. Jasaičiai ar bent jau Lukauskiai.
2012-05-04 19:47
Profesionalus komentaras
Krepšinio padangėje nieko naujo. Kažkas vėl negavo porcijos raminamųjų. Dieve tu mano, na kiek dar galima įžeidinėti visus ir būti nenubaustam? Išvada viena: už pinigus galima nusipirkti ir teisėsaugą.
2012-04-29 19:04
Profesionalus komentaras
Nesu konfliktinis asmuo, bet išsakysiu savo nuomonę. Daug kas džiaugiasi, kad visur Lietuvoje palaikomas Žalgiris. Man nusispjauti į tai. Ir taip visą Europą juokinam su savo išgalvotais kultais ir nebutais dalykais. Jei šalis nori matyti tik Žalgirį Lietuvoje - tebūnie. Tik nemanau, kad kam nors pasaulyje dar patiktų komanda, kuri per paskutinius metus vien tik pralaimi. Bet kaip sakoma, čia ne mano reikalas, aš palaikau abi ekipas, pirminybę teikdamas Rytui. O ką jau mąsto kiti miestai, jau man nerūpi. Tik pastebėjimas - jei jau taip visa Lietuva garbina Žalgirį, tai kodėl nekovoja su Romanovo cirku? ;) Na, lietuviai pakantūs žmonės, muša - gerai, Seimas vagia - gerai. Viskas mums gerai, tik po to klausiam vieni kitų - kodėl mes vis pralaimim. :) Tik tiek.

Kas dėl žaidimo: pagirtina, kad Ryte žaidžia jaunimas. O va kodėl Seibučio nėra - neramina, gal trauma vis tik kokia nors.
2012-04-21 21:37
Ištrintas komentaras
Kaip užknisa tokie debilai kaip krepšinio dievas... Net pasidžiaugti pergale neduoda...
2012-04-21 21:36
Ištrintas komentaras
BlazersFangrustnyjKaip užknisa tokie debilai kaip krepšinio dievas... Net pasidžiaugti pergale neduoda...Nekreipk dėmesio į provokacijas ir viskas, juk yra ir normalių fanų sveikinančių su pergale.


Yra, bet vis tiek visada atsiras debilų iš abiejų pusių, kurie neduos džiaugtis.
2012-04-21 21:36
Ištrintas komentaras
alytaus_fanasgrustnyjKaip užknisa tokie debilai kaip krepšinio dievas... Net pasidžiaugti pergale neduoda...Nu tokių gyvenimo nuskriaustų žmonių reikia ir pagailėt, gal jis sunkią vaikystę apturi :)


Nors esu ramus žmogus, bet norisi į snukį tokiam duoti :) Be abejo, jei jis ne boksininkas koks :D
2012-04-08 17:56
Profesionalus komentaras
Trifunovič nėra blogas. Su Rytu EL grupėje atrodo pirmi ar antri buvom. Sudėtis nebuvo stipresnė už dabartinę Žalgirio.

Kas dėl rungtynių - kad Žalgiris pralaimėjo - nestebina, bet kad liko sutriuškinti - nustebau. 11 profesionalų, gaunančių atlyginimą per 40 min surinko 44 taškus, kai kieme paaugliai 1x1 žaisdami per 60 min surenka 100 taškų (kiekvienas po 100). Taip, nepakrito, bet čia ne taiklumas kaltas, o vėl nusiteikimo stoka. Vienu žodžiu, visada tas pats...


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos