Grynuolis15 / Namai
Reitingas: +1,65
Parašė komentarų: 1639

Įvykiai

2014-06-24 18:14
Ištrintas komentaras
Labai įdomus sprendimas, kad tiek pinigų atsisakė, mano nuomone didesnio negu veterano minimumo kontrakto jam niekas nesiūlys.
2012-07-25 13:53
Profesionalus komentaras
Šiuo metu, Timberwolves ir Nets atrodo vienos patraukliausių komandų, labai gerai valdybos pradėjo dirbti, atsinaujina sudėtys. Bet, manau, Kirilenka rinksis Nets, ypač dabar, kai komandą papildė žvaigždės, be to naujas miestas, arena, ir neabejoju,kad turėtų būti pritraukta daug sirgalių į rungtynes su geru palaikymu.

Na, o dėl pinigų , tai manau ne problema, juk gali pasirašyti sutartį , kokiems keturiems, pirmą sezoną minimumą mokės, o kituose atlaisvins algų kepurę ir sumokės kelis kart daugiau (:
2012-05-08 20:13
Profesionalus komentaras
Reikia Bobcats griežto trenerio, kad žaidėjus sustatytų į savo vietas ir rastų bendrą kalbą , ko Paul Silas nepavyko padaryti. Aišku , dauguma teigs , kad reikia keisti komandos komplektaciją, aš su tuo sutinku iš dalies, yra Bobcats perspektyvaus jaunimo, plius dar gaus aukštą šaukimą, kuris turėtų sustiprinti Sf poziciją.
2012-04-29 17:06
Profesionalus komentaras
Manau,kad bus labai atkakli kova tarp Memhis ir Clippers, gali prireikti net 7 rungtynių (: Clippers žaidimas labai pasikeitė , kai neteko Billups, o Grizzlies labai universali komanda, rungtynėse 7 žaidėjai gali pelnyti dviženklį taškų skaičių, į žaidimą puikiai įsijungė Caningham ir Speights, Allen gynyboje puikiai dirba, be to Six player O.J. Mayo demonstruoja puikią sportinę formą ir mano manymu žaidžia geriausią savo sezoną per visą karjerą. Ką jau kalbėti apie juodadarbį Zach Randolph, ir aišku Rudy Gay su Gasol,Conley, galima tikėtis ir Arenas nemažo indėlio atkrintamosiose (: Esmė tame, kad pas juos dirba visa komanda, visose aikštės pusėse (: O Clippers negalima nuvertinti, jeigu jiems puolimas nestrigs, o turint CP3, tai maža tikimybė, tada laukia žiauriai įdomi serija (:
2012-04-20 10:39
Profesionalus komentaras
Mums tokie dalykai gali pasirodyti labai keisti ir juokingi, bet kitose šalyse pasaulyje žmonės moka viskuo džiaugtis, vos ne kiekviena smulkmena. Pavyzdžiui dabar dar daugiau žmonių stos į Harvardo universitetą, nes ten studijavo Lin, daugiau žmonių pradės žaisti krepšinį, nes jį žaidžia Lin, daugiau jo tautybės žmonių pradės kirptis ir rengtis,kaip Lin, kad patiktų merginomis, manau todėl ir pateko jis į tą šimtuką (:
2012-01-28 18:28
Profesionalus komentaras
Manau jis gali grįžti į NBA , ten jam tikrai geriau sekėsi žaisti, nei Europoje, jis yra pripratęs prie NBA stiliaus, bet to kildamas nuo suolo jis turėjo gerą statistiką, pvz,kai New Orleane žaidė, o Sixers tiesiog neleisdavo jo į aikštę, tai ,kaip galima kažką ypatingo nuveikti, kai sėdi ant suolo 20 rungtynių iš eilės ir po to išbėgus į aikštę per kelias minutes kažko ypač naudingo nuveikti (:
2012-01-12 21:10
Ištrintas komentaras
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, ŽALGIRIS !!!