Benas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 2556

Įvykiai

2015-10-11 20:09
Ištrintas komentaras
EL CrapikoNa kur jau cia man 10 eur uzdirbti. Cia gi toks kosmosas:DDD


Pvz normalus tiek išleidžia per puse dienos, bet pvz tu niekada nematysi tokiu pinigų. Tau kosmosas, normaliam žmogui eiliniai pinigai.
2015-10-11 19:10
Ištrintas komentaras
EL CrapikoNet apsiverkiau:(((


nes bomzas esi?
2014-09-25 01:56
Profesionalus komentaras
pagoJau geriau kalnieti pgriebtu uz 1mln ir butu zymiai didesne nauda abiem pusem. o sis zaidejas ryskiai pervertinamas...


kalnieciui iki tokio lygio kaip Rubio ant įžaidinėjimo kaip tau iki eksperto.
2013-12-20 01:40
Profesionalus komentaras
TDaYzBenasTDaYzBenasVadinasi vėl grįš prie pergaliu LAL.Distasteful, ignorant, blasphemous, idiotic.Paverk.Ta prasme tu džiaugiesi vienos didžiausių žvaigždžių istorijoj trauma.Net kai esi visiškas hateris, yra riba, kurios nereik peržengt, traumos neturi nieko bendro su jo charakteriu, metimų pasirinkimų, nepasavimų, ar dar kuo nors dėl ko jis tau nepatinka.Tiesiog yra riba, kurios kaip sporto fanas neperžengi niekada. O tu tiesiog dugne dar skylę išsigriaužt sugebėjai


Visiškai vienodai man ta Kobes trauma. Žaidėjas kaip ir PP, KG kurie jau išgyvena savo karjėros saulėlydi ir nieko čia nepadarysi. O ir žiūrint į LAL su Kobe ir be Kobes, kyla mintis ar neverta Kobei baigti karjera(alga nesusimažins, arogancija neleidžia).

Nusivalyk ašaras, nieko baisaus nepasakiau.
2013-12-10 21:19
Uždrausta komentuoti
Irgi iškilo tas klausimas. Atsakė vienas čia dėl LKF finalo kur buvo Alytuje, kai Alytiškiai nušvilpė Rytą ir ėjo už Žalgiri, tai kaip Žalgirio fanai Neptūno fanus įžeidinėjo tai Ultros Alytiškius taip pat.
2013-06-24 00:01
Ištrintas komentaras
TDaYKazka sakei?https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/h...


http://www.lolception.com/lollibs/memeim...
2013-06-19 23:13
Profesionalus komentaras
2013-06-06 08:55
Uždrausta komentuoti
Chicago BullsBenasnesugadintasDzukasTik jau nejuokykit su tuo jordonu. zaide jis senais laikais, kai dar krepsinis buvo letas neisivystes.dabar krepsinis daug sudetingesnis, pamirskit ta senuka.1. kobe2. carmelo anthony3. lebron jamesvaikas tu vaikas,neveltui dzukas ,dabar cirkas ne krepsinis,tada bet buvo i ka ziuretCirkas todėl, kad žaidėjai tapo fiziškai tvirtesni, šoklesni ir greitesni? Atrodo logiška..is ko sprendi kad dabar geresni? Fiziskai abejoju, kad stipresni dabar yra, tokiu kaip Malone jau nera, na nebent Howardas, MJ laikais net toki gynejai keip Drexleris buvo stipresnis nei daugelis dabartiniu gyneju. soklesni gal, bet ir tai nuo 90 nelabai kaska esu mates yspudingo, kad susidarytu yspudis, kad soklesni nei anais laikais. Vienintelis pranasumas tai tik greitesni pasidare ir turbut atletitskesni zaidejai.


Kai senoji karta šneka, kad Ruselio laikais buvo geriau, nėra taip graudu, kaip vaikai šneka ankščiau kad buvo geriau. Tikrai taip. Ankščiau žaidėjai buvo geresni, treneriai buvo geresni, teisėjai buvo geresni, taisyklės buvo geresnės, gerėjant treniruotėmis, technika ir t.t.. Krepšinio lygos smarkiai krenta. Anea?

Jordanas fantastiškas žaidėjas, bet tikrai nieko nelenkia Magico ar Bird'o. Iš jo padaryta fantastiška komercija ir dabar vaikėzai mate vos kelias rungtynes atpasakoja koks ankščiau buvo jis nerealus ir gyvenime tokiu nebebus. Nors visa karjera su jo praleidę Phil Jackson'as ir Scottie Pippen'as ar kitos legendos Jordano per daugiausia nesureikšmina. Smagu žiūrėti, kaip Amerikoniška reklama taip suveikė.
2013-06-06 01:16
Profesionalus komentaras
„Danas Patrickas (laidos vedėjas – red.) viso interviu metu idealizavo Michealą, todėl aš jį tiesiog erzinau. MJ yra mano startiniame penkete. Nusiraminkite, mažieji žiogeliai“, – linksmai nusiteikęs buvo K.Malone‘as.

Oj koks chaosas kilo, kai vienas žaidėjai nuvertino Jordana :D
2013-04-05 10:42
Ištrintas komentaras
Shaq užtat turi nba final mvp daugiau.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas