Cthulhu / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 1108

Įvykiai

2018-06-04 09:55
Ištrintas komentaras
FFS, pasižiūrėkit žodyne ką reiškia "helpless" prieš apversdami visą sakinio esmę.
2014-01-31 11:18
Profesionalus komentaras
Paskaičius komentarus, tai truputį juokas ima.

Hibbert yra vienas geriausių centrų visoj NBA ir neabejotinai pats geriausias Rytuose.

Pats keisčiausias išrinktas žaidėjas yra Johnson. Nes nei jis gerai žaidžia šį sezoną, nei jis yra populiarus kaip kiti išrinkti veternai.
2013-10-18 00:04
Profesionalus komentaras
Man tai žiauriai patiko Songailos žaidimas. Dar trūksta truputį iki geros formos, bet aukštas žmogus, kuris gerai mėto iš toli ir gali apžaist savo žmogų yra labai gerai.

Cookas iš pradžių labai patiko, po to pradėjo kiek nepatikt su savo netaikliais metimais. Ir dauguma jų buvo iš tikrai neblogų pozicijų. Komandai lyg ir nereikia tokio scorerio kaip kad buvo koks Rice ar El-Amin, bet laisvus metimus reikia pataikyt, nes visi pradės atitraukt gynybą nuo jo ir 2x2 pasidarys žymiai sunkesnis.

Ir kažką reikia daryt su centrais. Songaila su Palaciosu tikrai žais bent 20 min centro pozicijose, Lydeka su Glyniadakiu žaidė epizodiškai. Tikrai nemanau, kad jie abu yra reikalingi ant suolo galo. Nebent reikia tikėtis, kad bent Glyniadakiui geriau seksis prieš ne tokius atletiškus žaidėjus.
2013-09-05 13:07
Profesionalus komentaras
AutoriusMes neturime aiškaus lyderio, todėl pats laikas pamiršti ego ir pradėti elgtis taip, kaip visada elgdavosi Lietuvos rinktinės.


Kleiza yra aiškus lyderis. Taip jam ne visada eina žaidimas, bet tai nekeičia fakto, kad jis yra stipriausias psichologiškai(kol nepradeda visų daužyt) ir geriausiai individualiai žaidžiantis žaidėjas. Beje paskutinė sakinio dalis visgi yra teisinga: visose rinktinėse su Kleiza jis imdavosi lyderio vaidmens, todėl pats laikas pamiršti šį straipsnį ir pradėti elgtis taip, kaip visada elgdavosi Lietuvos rinktinės.

Beje grįžtant prie Valančiūno temos, tai labai dažnai viskas yra forsuojama, atliekami perdavimai net jei Valančiūnas nėra atsidengęs, arba jis kamuolį gauna ten iš kur jis yra labai mažai efektyvus.

Beje tokiems veikėjams kaip Delininkaičiui ar Kuzminskui vakar kaip tik reikėjo labai daug ego. Nes abu išėjo visiškai nepasiruošę ir išsigandę.
2013-09-05 10:10
Profesionalus komentaras
Kalbant apie startinį penketą, man jis buvo tiesiog apgailėtinas. Jei užduotis buvo gerai gintis po krepšiu, tai reikėjo leist aukštą penketą, Javtoką su kuriuo nors broliu ar Valančiūnu, nes Kleiza nelabai gali padėt gynyboje. Toliau jei penkete yra Javtokas, jokių būdu negalima leisti Mačiulio, nes tada puolimas tampa visiškai pamirštas, nes Mačiulis labai dažnai net nežiūri į krepšį, na nebent jau tada kai nelabai yra ką daugiau daryt.

Jei dar treneriai nepastebėjo, tai jokiu būdų negalima duoti Valančiūnui kamuolio esant dešinėje pusėje, nes kol jis neišmoks atkartot puskablio kaire ranka, nes jis bus tai pat uždarytas einant iš dešinės, kaip ir šiose rungtynėse, na nebent kas nors pakibtų ant jo fake'ų, bet kažkaip Europoj tokių idiotų dar neteko matyt, plius Valančiūnas visiškai nebemeta iš vidutinio nuotolio, tai tais fake'ais nelabai ką ir išgąsdinsi.
2013-07-20 02:26
Profesionalus komentaras
Beje mano manymu iš šitos rinktinės turbūt didžiausią potencialą turi Chatkevičius. Jis nėra labai geras žaidėjas dabar, bet iš tikrųjų labai mažai centrų sugeba gerai žaisti jaunimo rinktinėse. O fizinius duomenis jis turi: yra pakankamai atletiškas, gali blokuot metimus, nebijo dėt į krepšį. Jei su juo kas nors rimtai užsiimtų ir duotų normaliai žaidimo laiko, kad ir kokiam LKL, tikrai išaugtų geresnis krepšininkas nei koks Lydeka. Gal jis ir netemps iki vyrų rinktinės, bet tikrai manau būtų pajėgus kada nors žaist Eurolygoj.
2013-07-11 22:34
Profesionalus komentaras
VytskaMDLC D-MO. O tie kurie stumia tegul biski pasiziuri ko patys pasieke. Kada zmones supras kad norint buti geru treneriu reikia buti geru zaideju. Mano nuomone jis dbr yra geriausias zaidejas lietuvos rinktineje tik jo isnaudoti nemoka. Tas pats ir nba. Paziurekit jo judesiu arsenala jis puikiai zaidzia turi metima dauk judesiu, ugi. Kiti zaidejai jam gali tik pavydet. Jam reikia tik protingo trenerio ir viskas bus puiku.


Tu jį bent žaidžiantį matei? Taip turi jis judesių arsenalą, turi metimą, bet metimas yra labai nestabilus, jo baudų metimai NBA tik 63%, tritaškiai 29%. O jo gynyba, reikia pripažint, yra tikrai bloga.

Aš labai tikiuosi, kad su metais jis įgaus stabilumo, nes judesiai jo tikrai labai geri, reikia tik pastoviai įmest ir apsigint.
2013-05-10 09:32
Profesionalus komentaras
Būtų rimtai žaidę, turbūt būtų fanai laimėję.
2013-04-24 23:49
Profesionalus komentaras
SvetimasKazin, kaip butu su Jono zaidimu jei ne jusu taip is komandos ujamas Casey. Siaip kaip zmogus tikrai neblgoas ir reikia gerbt vien tik uz tai, kad leidzia tobulet Valanciunui. Tikiuosi liks Casey komandoj ir Valanciunas toliau sekmingai zais bent po 20 minuciu, kas jam tikrai atvers kelia i didelio tobulejimo galimybes.


Tai, kad Raptors vistiek neturėjo ką leist į aikštę vietoj Valančiūno, tai susirinkt tas minutes nebuvo sunku. Ir tai Casey iš fanų susilaukė daugybės priekaištų už tai kad sezono viduryje Jonui neduodavo žaist ketvirtuose kėliniuose. O kitam sezone niekas tikrai nesikeis. Raptors tikrai nepirks pajėgaus centro, nes neturi tam resursų, plius jau aišku kad Jonas gali žaist ir reikia rūpintis nebent stipresniu suoliuku.

Beje tiek Fields tiek DeRozan tikrai nėra labai blogi pasirinkimai. Na taip DeRozanui šiek tiek per didelį kontraktą davė, bet jis tikrai dar gali tobulėt. O Fields viskas priklauso nuo traumų, jei jis galų gale išsigydytų alkūnės traumą, jo žaidimas puolime pagerėtų labai smarkiai, o gynyboj ir dabar jis neblogai žaidžia.

Svarbiausia yra susitvarkyt reikalus su Bargnani ir tada žiūrėt ką galima už tai gaut. Prioritetai būtų antras įžaidėjas ir galbūt startinis, mokantis pulti ketvirtas numeris.
2012-10-12 21:06
Profesionalus komentaras
bebrauskasinDaHouseKodel rytas miega del Delno? Manau butu geras pastiprinimas


Kam jiems tas kalnas reikalingas? Seibutis yra žymiai geresnis scoreris, gynybos specialistas yra Babrauskas. Abu Ryto įžaidėjai irgi gali kuo puikiausiai žaist SG ir dar turim du žaidėjus ant suolo. Va jei būtų koks trečias numeris laisvas, tada gal ir verta būtų susimąstyt

O Ryto vadyba daro vieną klaidą po kitos... Džikičiaus neatleidimas praeito sezono viduryje buvo pirma klaida, antra klaida buvo jo neatleidimas po sezono, dabar dar viena klaida paleist jį po visai neblogų rungtynių.