Karavanas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 3319

Įvykiai

2015-06-08 07:08
Profesionalus komentaras
Fantastiškos rungtynės! Vėl pratęsimas, vėl panašus baigimo scenarijus, net ir šiose rungtynėse Cavs galėjo rungtynes baigti be pratęsimo, bet kai žaidžiama su 7 žaidėjais, tai nieko stebėtino, kad kvapo pritrūko žaidėjams. Vėl Cavs momentais žaisdavo neblogą krepšinį, bet didžiąją dalį rungtynių vėl vyravo toks lengvas chaosas ir statiškas puolimas, kuris vyko ir pirmose rungtynėse. Tai yra duodamas Lebron'ui kamuolys,o jis kokį vid. metimą arba prasiveržimą padaro. Nebe reikalo per OT vos begaudė kvapą. Šiandien daug nelogiškų sprendimų priėmė ir Jr.Smith'as, kuris ne laiku ir ne vietoje bauduodavo.

Rungtynių žaidėjai Cavs komandoje:

Šnekant apie atskyrus žaidėjų pasirodymus, tai labiausiai dėti lūkesčiai buvo į Dellavedova. Ir ką galiu pasakyti, jis pateisino savo lūkesčius visus 200%.Prie Curry buvo prilipęs, kaip musė prie barsčių. Curry'ui beliko tik mėtyti "plytas'' per rankas, o paskutinė jo ataka OT parodė visas jo rungtynes, kaip jis jas žaidė (nors 4-tame kėlinyje, jis per James'ą įmetė ''bobutę''). Gynyboje žaidė, kaip liūtas, visada buvo laiku ir vietoje, išprovokavo svarbias baubas ir jas sumetė. Australas su ''kiaušiais'', nors viso sezono metu buvo labai labai kritikuojamas.

Taip pat šiandien fenomenaliai žaidė ir James'as, kuris pelnė 39 taškus 16 atkovotus kamuolius ir 11 rezultatyvių perdavimų.Visas rungtynes žaidė tikrai neblogai ir ketvirtame kėlinyje komandą tempė kiek begalėjo, kiek jėgos beleido. Na OT jis tik baudomis rinko taškus na ir iš viso jei ketvirto kėlinio 7 minutę jo taiklumas buvo 10-25, tai dabar paskaičiavus, tai taiklumas turėtų nukristi (spėju, kad 12-37 FG). Gaila, kad vėl jam nepavyko išplėsti gamewinner'io, nors nedaug trūko, kamuolys virš lanko ridenosi. Bet pavyko pasivyti Oneal pasiekimą, kai per dvi rungtynes įmetė 83 taškus.

Ir Tristianas Thompson'as , kuris puolime ir ''tuščias'' buvo, bet gynyboje arė už du, žinant , kad Mozgov sėdėjo ant suolo.Ir rebound'ų pririnko, ir gynyboje atstovėjo.

Warriors šiandien vėl įklimpo į Cavs gynybą, tik 4-to kėlinio antroje dalyje pradėjo rodyti savo ''Uraganinį puolimą'' ir per mažiau nei vieną minutę sumažino deficitą nuo -11 iki -4. Ir iš tikrųjų, kaip žaidė paskutines minutes, atrodė, kad tuoj perlauš visas rungtynes ir galės važiuoti į Klyvlendą pirmaudami serijoje 2:0. Turbūt viso to priežastis buvo, kad Curry mėtė ''plytas'' visas rungtynes ir labiau skandino komandą savo ne logiškais sprendimais, nei traukė į priekį. Klay Thompson tik sugebėjo pratraukti į priekį (panašioje situacijoje, kaip ir James'as). Labai keista, kai jam nebekrenta, tai jis ir nebesistengia imtis iniciatyvos, tai kamuolį priverstinais kišamas tada būna Curry, kuris šiandien žaidė prastas rungtynes.Daryčiau išvadą, kad Warriors žaidė taip, kaip leido Cavs.

Šiose rungtynėse išskirčiau:

Klay'ų Thompson'ą , kuris šiandien buvo ta viltis, kuris dar leido Warriors neatsilikti didesniu skirtumu, tikrai puikias rungtynes sužaidė, bet kaip sakiau, kažkaip vėliau, kai nebekrito kažko pabūgo ir daugiau taip iniciatyvos nebesiėmė 4-tame kėlinyje. Iš tikrųjų vienas taškus ir rinko iki 4-to kėlinio.

Andre Iguodala. Na šitas vyrukas, kaip visada gynyboje dirbo puikiai, dusino Lebron'ą, kaip reikiant, buvo atėmęs iš jo porą kamuolių ir puolime blykstelėjo tą spurtą, kur leido pavyti Cavs 4-tame kėlinyje.

Green'as, kuris panašiai, kaip Tristian'as Thompson'as tik gynyboje arė, bet puolime ''tuščias'' buvo. Vienas jo rungtynių epizodas, kai nupūtė Lebron'o metimą per pratęsimą, OT pabaigoje. Taip pat reikėtų nepamiršti ir paskutinės atakos 4-tame kėlinyje, kuris puikiai Lebron'ą padengė paskutiniam metimui, tai James'as metė kuriozišką metimą, kuris, žinoma, buvo ne taiklus.

O rungtynės buvo fantastiškos ir dėl jų vertėjo keltis naktį. Ir visų skeptikų prognozės, kad Cavs praloš seriją ''sausai'' nepasitvirtino.
2014-06-08 18:47
Ištrintas komentaras
MarkaszbosiukasflexisParduoda Šeškus rungtynes už trenerio postą ryte.Prie ko cia seskus, jei teisejai zudo. Po tokiu svilpuku zaidejam rankos nukrenta.o tai žalgirio tai netempė ane? :DD


Netempė.
2014-05-16 06:09
Ištrintas komentaras
MizunoFingerMizuno[b]Laikrascio raudonas gandone, dar nesupratai kad esi cia sudo vietoje?Nepasijausdk uzkalbintas, ispistazandzio klapciuke, snekama su ispistazandziu SPQR, o ne su jo duxais.Taves cia niekas aplamai nekalbina, raudona lerva. Is taves cia visi tyciojasi nes tavo vieta prie parashos, gaidy.Tai kokio velnio cituoji komentare, ispistazandzio kojiniu skalbejau? Citata forumuose reiskia diskusija paprastai.


Tau laikas gydytis...Geriau jau patylėtum visiškai vartais,žiūri jis jau į ateitį mat..
2014-03-03 20:17
Ištrintas komentaras
Galutinėje Senojo žemyno pirmenybių lentelėje Švedija rinktinė liko 13-oje vietoje, aplenkdama tokias šalis kaip Turkija, Rusija, Makedonija, Gruzija, Vokietija, Jugoslavija ir Izraelis.

Jo jo Jugoslavija . :) Tikrai šalis dar egzistuoja . Taisykit klaidas . :)
2013-11-21 16:48
Ištrintas komentaras
eco8Atmazai jau prasideda :DDD


Jie atmazija , o tu loji ,kaip šuo.
2013-08-15 23:19
Ištrintas komentaras
KenyMrmilaknis vene gudaitis kupsas aisku geresni uz cook tepic geca palaciosa gdyniaka, graudus tie zk vaikai


Ką čia ,grybe , lygini atsarginius su pagrindiniais ?
2013-06-16 23:14
Profesionalus komentaras
Teisine valstybeCia ir pamatem, ka mums reiksia teise (placiaja prasme). Tai toli toli nuo teisingumo. Buvo parodyta, kad formalizmas ir dvigubu standartu taikymas musu valstybeje yra gajus kiekvienoje srityje, net ir sporte, kur to is principo neturetu buti. Taciau cia Lietuva, cia lietus lyja...1) Ar gi Mazeikiu komanda yra kalta, kad Mazeikiuose nera arenos ? Ne. Arenos statybos - ne komandos klausimas, o savivaldybes ir kitu politiniu instituciju, kai sprendimas priklauso nuo politiniu sprendimu. Taigi, siuo atveju, ka daugiausia komanda galejo padaryti - tik garantuoti, kad sporto sale ATITIKS standartus. Todel neaisku, kur yra problema - jeigu sporto sale ATITINKA standartus, keliamus LKL, tai, kur problema ? Juolab, kad yra duodama garantija savivaldybes mero ir didziausios Lietuvos imones - ORLEN Lietuva, kurios isipareigojimu nevykdymu turbut niekas negaletu apkaltinti, juolab, LKL'as, kai si gamykla keleta sezonu reme ta pati LKL (net cempionatas vadinosi Mazeikiu Naftos vardu).2) Visiskas Mazeikiu komandos diskriminavimas. Vienais atvejais komandoms daromos ivairios islygos, tuo tarpu, Mazeikiu komandai tu islygu niekas nedaro, nes "yra taisykles". :))) Vienoms komandoms leidziama rungtyniauti sporto salese, kurios neatitinka standartu, kitoms - ne. Taip pat ir finansu poziuriu. Jeigu mes taip laikomes formalizmo ir taisykliu, pagal kurias neleidziame komandai zaisti LKL'e, tai kokiu pagrindu jame vis dar yra skolu turincios komandos - ZALGIRIS, SAKALAI ir visos kitos? Normalios valstybes cempionate tiek tas pats ZALGIRIS jau seniai butu diskvalifikuotas del tokio masto skolu, tiek SAKALAI, taciau pas mus "vieni lygesni uz kitus", vieniems taisykles galioja tiesiogiai, kitiems - pagal susitarimus...Summa summarum, Lietuvoje sporto kaipo tokio jau seniai nebeliko tokiose srityse kaip futbolas ar krepsinis - viskas yra tik sudas, suvyniotas i saldainio popieriuka. Viskas sprendziama funkcionieriu kabinetuose, o ne sporto aikstelese. Sukurtas ispudis, kad krepsinis yra aukstam lygyje, nors is tikro tai tik butaforija....


Ką čia kiši Žalgirį ? Tu galvoji ,kad vienintelis Žalgiris yra skolose paskendęs klubas Europoje ? Žalgiris yra visiška kita situacija negu Sakalų . Žalgiris tas skolas išsimokės nors ir bus paskendęs skolose jie vis tiek bus tarp Lietuvos grandų ir žais LKL finale , o nebus LKL lentelės gale . Ir pirma komanda kiekvieną sezoną sumokės 5-6 mln. litų skolom padengti , o ką Sakalai ? Jie net neplanuoja kažką daryti t.y šneku apie skolos gražinimą , o dar ir krepšininkams ir treneriams akis drasko . O dar Kiaušas sako ,kad buhalterė neteisingai skolą pasakė .Ir dar merdėja skolose jau 2 metus . Ir dar galvoji ,kad išmetęs Žalgirį pvz. į tą NKL ,manai pakils LKL lankomumas . Atvirkščiai bus sužlugdytas ne tik LKL ,bet ir Lietuvos krepšinis . Manau LKL vadybininkai tokio durnaus klausimo apie Žalgirio išmetimą net nesvarsto , nes žino ,kad tas Žalgiris daugiau naudos neša nei likusios LKL komandos ir taip pat turi A licenzija , kuri be jos negalėtų Eurolygoje žaisti dvi Lietuvos komandos .

O jei apie Mažeikius . Tai aš pritariu ,kad negalima priimti komandoos jei neturi arenos . Kaip galima lošti tokiose arenose lyg atvažiavęs legionierius į šią areną žaisti turi pasijusti kaip 90-tais metais . Nesupratau senosios vadybos dėl ko Palanga buvo imama į LKL , kuri neturi savo arenos tas pats ir apie Sakalus - apgailėtina arena ir vadyba , net arenoje vandens nebuvo ,kai buvo Žalgiryje tokios žvaigždės kaip Lawson'as ir Weems'as . Jei mano palaikoma komanda (Plungės ''Olimpas'') laimėtų NKL ir neturėtų normalios arenos (ir neturi žaidžia pasenusioje salėje kuri buvo pastatyta prieš 20 metų ir nėra renovuota) . Tai aš tikrai nepulčiau LKL vadybos akis draskyti , nes man gėda būtų ,kad atvažiuoja gera komanda į Plungę ir pamato kokia apgailėtiną areną turim . Tai patys pradėkite galvoti , o praeitas komentaras irgi užminusavote, tai argumentuokite ar pyktis smegenis suminkštino ?
2013-06-06 12:35
Profesionalus komentaras
tromoosNesuprantu su Valančiūnu palyginimų prasmės, jei vienas grynas centras, o kitas BUS (ir yra) grynas PF vyrų krepšiny. Adekvačiau vertint lygint su D-Mo. Kaip ten bebūtų šiai dienai jis ne tos kategorijos žaidėjas, kokiu jo amžiaus buvo Jonas ar Donatas - čia net nėr diskusijos tame, daugioau nei akivaizdu. Iš kitos pusės jei labai daug dirbs ir Domantui šypsosis sėkmė (tinkami klubai, tinkami treneriai, tinkami komandos draugai, nekamuos traumos) jo laukia šviesi ateitis ir galbūt net NBA levelis.


Na tikrai nepasakyčiau ,kad Sabonis bus PF . Jo ūgis 205 cm (jeigu čia tikrieji duomenys) , o jam prieš mėnesį tesuėjo 17 metų . Dar augs Sabonis mažiausiai iki 210 cm ir pagal ūgį bus centras . Kad auga nauja pamaina centro pozicijoj , tai faktas . po kokių 5 metų Lietuva vėl turės auksinę rinktinę ir kovos dėl aukščiausių tikslų , gal jau Rio de Ženeire ? Bet šitas ciklas laukia pats įdomiausias :) . Reikia maldauti Dievulio ,kad dar kažkas iš Čižausko išaugtų koks nors įžaidėju .

Kažkas čia sako ,kad Sabonio karta autsaideriai yra . Nepasakyčiau . Komanda tikrai galėjo patekti į ketvirfinalyje , jei ne vokiečių fuksas , kurie atėmė iš Lietuvos U 16 įskaitinius taškus ir į kitą etapą išėjo su 0 . o kitame etape lietuviai iškovojo 2 pergales ,kurių neužteko patekti į ketvirfinaly .
2013-05-25 22:09
Ištrintas komentaras
DangisNBA_BBALL_FANDangisNBA_BBALL_FANDangishamebDangisxa xa xa :D:D:D pastatyti į vietą pagaliau :D net ir namuose...Nesupratau Dangi, kaip suprast pagaliau? O tai top 16 Žalgirio niekas nepastatė į savo vietą ? :DEurolygos nevertinau :D juk šiandien žaidė tik su jų vadinama kibiro taurės komanda, o buvo pažeminti kaip mokinukai :D:D:DKur vakar buvai?čia :) rašiau, kad gaila Kalniečio ir Jasaičio :D o šiandien džiaugiuos už juos :DKoks patenkintas ojojoj tikriausiai uz Zalgirio pralaimejimus labiau dziaugiesi negu uz ryto pergales . :)palyginai sh su sveistu :D nuo kada pralaimėjimas smagesnis už palaikomos komandos pergales? na kad ir ŽK pralaimėjimas ...


Ar ne tiesa ? aa ? :)
2013-04-13 19:37
Ištrintas komentaras
TROLIS23Negaliu ziureti i tuos du lenkus po Zalgirio veliava--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Kas tau yra ?