Kesha55 / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 512

Įvykiai

2018-09-19 18:44
Ištrintas komentaras
Poltergeistas

išmeti tas tris ir kas toliau? Ką vietoj jų priimi? O gal palikti tik tas likusias ir taip populiarint krepšinį Lietuvoj? O gal perkelti į mokyklų sales (žinoma, tik tų, kurių grindys po lietaus nėra šlapios)?

Dar keistesnė man tavo kalba apie parazitus. Šitoj vietoj labai daug kas tau išvardintų visai kitus parazitus...
2015-04-17 12:19
Ištrintas komentaras
Donce3000LMbackanon 58taip kvaileli donce, tu patenki, tavo gi toks ,,darbas" , 12 val.per dieną komentuot :DDDDDD--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltInternetine BN'o Pirciupiu motinos versija :D Jau toks verksnio gabalas, kad baisu... Eik savo kiauta plikai nusiskusk ir i FB imesk foto po kuria pasirasyk "protestuoju pries Donce3000. Prisijunk ir tu i dunduku judejima" :D


ar galėtum atsakyti į klausimą: kaip tai susiję su tema? Ar tu taisyklių neskaitai, at manai, kad jos parašytos ne tau?
2014-08-26 22:55
Ištrintas komentaras
pacukai, įspėju jus, kad nepagarba mūsų rinktinei bus užtildoma i čempo pabaigos... Pirikit uniformas ir ruoškitės pamokoms!
2014-06-07 19:41
Ištrintas komentaras
[ATI (+0.36)

ir tu būsi, nes čiakrepšinio portalaso ne nuopisų ir kandonų. Jums kašė juk nereikalinga, jums tiesiog reikia pasivaržyti - kuris "gražiau" išsireikšit
2013-10-04 20:15
Ištrintas komentaras
Guns_UpKesha55Guns_UpDenas Tu aklas gi negali but,nes rasai...tai vadinasi turi kitu problemu.. Jei tau atrodo,kad Kazlui buvo px ant finalo,tai situacija su tavo problemomis yra rimta,zmogau ir atidelioti ju sprendimo nebevertetu..P.S. mano galva yra kazkas panasaus i tai: Viena komanda- V.Gedvilas,Balciunas,Spokas,Garastas,R.Paulauskas..ir dar burelis treneriu istikimu Kita komanda-Povilionis,MarciulionisBeje dar Vainausku sunus jau kaip suprantu su Balciunu uz ranku susikibes..Jei kas supranta apie ka as,gal gali papildyti sarasus abieju komandu?Būk malonus, paaiškink, ką reiškia SS ant tavo avataro atlapų? Uždegtos akys.. Kas tai? Gėda, nenoras, kad tave pažintų? Šiaip, tai čia krepšinio portalas, nafig tos savo įsitikinimų demonstracijos? Nemačiau aš tų esesininkų gyvai pats, bet iš savo artimųjų pasakojimų ir nenorėčiau su jais susitikti. Todėl grynai žmogiškai norisi paklausti -žmogau, tu kas esi? Čia užsidėjai iš mandrumo, kvailumo ar įsitikinimų?nemokejau visokiu piestiniu vaizdeliu isideti. neturiu jokiu megiamu komandu,krepsininku. Mano galva tai nera svarbus dalykas.Tai tik isvaizda...SS kareiviu,karininku buvo ir geru zmoniu,ne vien tokiu,apie kuriuos tau gimines pasakojo(nors tokiu buvo daugiau ir atmintyje labiau islieka blogas elgesys). Cia ne mano foto.Jei ka ji izeide,sorry..P.S. Kestai ne apie tai noretusi padiskutuot..;)


Sorrry, kad dedu tokią ilgą tavo citatą...

Ar tu bent supranti, kad tave pagal Įstatymus gali patraukti baudžiamojon atsakomybėn? Žmogau, nekvailiok, prisišauksi bėdų. O diskutuoti apie tai, be jokių abejonių nei norisi, nei reikia.Tiesiog gaila žmogaus. Užsitrauksi bėdą visam gyvenimui. nes kiek supratau, tau dar jis visas prieš akis. Patys esu pamokytas. Todėl bandau paaiškinti ir tau. Kol nevėlu. Paskui gailėsies... Pirmas kvailys, nukopinęs tavo avatarą, sušiks tavo ateitį ir niekam nepasiaiškinsi, ką mokėjai įkelti, o ko ne. Šiaip. nenori, neklausyk, tik paskui negraužk nagų...
2013-10-04 15:00
Ištrintas komentaras
Guns_UpDenas Tu aklas gi negali but,nes rasai...tai vadinasi turi kitu problemu.. Jei tau atrodo,kad Kazlui buvo px ant finalo,tai situacija su tavo problemomis yra rimta,zmogau ir atidelioti ju sprendimo nebevertetu..P.S. mano galva yra kazkas panasaus i tai: Viena komanda- V.Gedvilas,Balciunas,Spokas,Garastas,R.Paulauskas..ir dar burelis treneriu istikimu Kita komanda-Povilionis,MarciulionisBeje dar Vainausku sunus jau kaip suprantu su Balciunu uz ranku susikibes..Jei kas supranta apie ka as,gal gali papildyti sarasus abieju komandu?


Tu, rašydamas irgi įrogai, kad nesi aklas, nors avatare akis ir užsidengęs... Gal iš drįstum mums visiems paaiškinti, ką reiškia SS ženklas ant tavo atlapų? čia kas - mandrumas, durnumas ar šiaip kokios nors priežastys? Arba paaiškink, arba liksi labai jau nesuprastas mano akyse. Nemanau, kad matei karą arba žinai, ką reiškia arba kitaip tariant, kas buvo SS?

P.S. nieko asmeniško, tiesiog norisi aiškumo, nes sporto portale tokie dalykai kaip ie neturėtų egzsistuoti...
2013-09-12 21:02
Ištrintas komentaras
test
2013-01-28 01:10
Ištrintas komentaras
Kada nors didžiuosies prieš anūkus, kad Sabonį žaidžiantį matei, o tu jo moralę bandai nagrinėti. Kad rašai apie pieną, suprantu, kiekvienas rašo apie tai, kas jam aktualu. Čia krepšinio portalas, o supermamų klubas. Kol kas lankykis ten. Buvai juk įspėtas mandagiai, bet, matau, nepadėjo.
2013-01-23 11:51
Ištrintas komentaras
TROLIS23Turiu klausima Basketnews adiminstracijai: kodel jus istrynet mano komentara, kuris buvau absoliuciai normalus ir be keiksmazodziu? Dar tokie prikolai ir kreipsiuos i zurnalistu etikos komisija, nes uzknisot su savo nesamonem.


aha, tik tą pirštą nepamiršk pridėti...
2012-11-28 22:58
Ištrintas komentaras
zalgirieciaiKodel trinami zalgirio fanu koment??Juk as realybe pasakiau kad projektas vartosi lenteles gale. I kad masuliunas paminejo pralaimejimo priezasti- lb draugiska serbu arena kuri pakis koja.


todėl, kad vietoje dabar parašyto žodžio "projektas" buvai parašęs "raudonzalūpiai". O dabar, kade nesipiktintum trynimu, gausi baną.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos