Kittciokas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 1152

Įvykiai

2014-07-30 21:20
Profesionalus komentaras
Mano nuomone, juos pats VTB praspirs dėl 2-iejų priežasčių - vien dėl to, kad atkeršytų už LRyto ir Neptūno išėjimą, taip jie pasijus "situacijos valdovais", kad ne jų atsisakė, o jie atsisakė lietuviškų klubų. O kita priežastis labiau praktiška - išėjus LRytui ir Neptūnui, nebelabai apsimoka dalinti komandų į du pogrupius, tai išmes dar šituos tris Lietuvos klubelius ir galės daryti vieną grupę, o tuo pačiu ir daugybės rungtynių žaisti nereiks, kam gi ten įdomu bus belstis į Lietuvą kad pasitreniruot... :) Jei dar Lietkabelio ir Dzūkijos planuojamas biudžetas padidėjo iki 1,5mln (jei tik sezono eigoj nepaaiškės kad jis buvo išpūstas), tai Nevėžio biudžetas veikiausiai nei 1mln nesieks, nes po praeito sezono klubas prisidarė skolų 2-3 ateinantiems sezonams - apie 2mln litų. Aišku visi tie klubai tikisi būti pašelpti VTB... Kažkaip abejoju ar verta VTB šelpti tokius klubelius, su kuriais tik treniruotis verta... Išvis jie čia paimti šalia LRyto ir Neptūno buvo tam, kad LKL vadyboj turėtų sau palankius atstovus, žaidžiančius VTB, kurie balsuotų ir siūlytų įstatų pataisas naudingas ne LKL'ui, o VTB'ui, nes kitaip VTB'as pagrasintų tų klubelių nebešelpt ir išmest iš lygos... Kai LRytas ir Neptūnas išėjo, visa VTB strategija netiesiogiai valdyti LKL'ą sugriuvo... tai jiems nebėra prasmės laikyti tų trijų klubų lygoje... Juk jei tie visi 5 Lietuvos klubai būtų likę/atėję į VTB, jie būtų sudarę beveik pusę visų vadybos narių balsų... Dabar nebėra visiškos prasmės VTB'ui priimti tas tris Lietuvos krepšinio elgetas. Aišku gal Dzūkiją ir priims... vardan komjaunuolio Pačėso.
2014-01-08 22:06
Profesionalus komentaras
Utenos dienoj rašo:

TRUMPAI: Valdybos narys, mero patarėjas, Henrikas Zabiela pats išėjo iš rungtynių joms nesibaigus ir tvirtino, kad jo nuomonė apie komandą pastaruoju metu itin prasta, o klubo vadovų netenkina Karolio Petrukonio žaidimas.

PLAČIAU: "Juventus“ ekipa, siekusi apkartinti buvusio uteniškių komandos kapitono Dariaus Pakamanio ir vyriausiojo stratego Roberto Giedraičio, kuris dabar dirba „Šiaulių“ klubo trenerių štabe, sugrįžimą į Uteną, pati atsistojo ant grėblio ir gavo per kiaušą antradienį triuškinamai 64:91 (16:30, 20:16, 13:27, 15:18) pralaimėjusi „Šiaulių“ krepšininkų komandai." "„Utenos dienai“ „Juventus“ klubo valdybos narys, mero patarėjas Henrikas Zabiela, nebaigęs stebėti susitikimo ir išėjęs iš Utenos daugiafunkcio sporto centro, tvirtino, kad visi žaidė blogai ir pridūrė, kad jo nuomonė apie komandą pastaruoju metu itin prasta." "Įsimintinomis šios rungtynės tapo komandos centrui Karoliui Petrukoniui, kurio žaidimas, anot klubo vadovų, kol kas netenkina."
2013-06-21 17:40
Profesionalus komentaras
Teisingas straispnis, Mažeikiai į LKL'ą pateks kai areną rekonstruos ar naują pasistatys, o Sakalai bus išmesti. Kol kas labai patinka Milašiaus sprendimai, o ir Balčiūnas viską aiškiai ir teisingai išaiškino. Gerai, kad nustojo išimtis daryti dėl žaidimų kitose arenose ir pan. Gana jau čia tą Mažeikių situaciją eskaluot, nežaidžia nes salės nėra, tai pagrindinė priežastis, bet tikėkimės, kad naują pasistatys ar seną rekonstruos ir galės žaisti LKL'e. Aš Mažeikius priimčiau į LKL'ą pvz ir po 1 ir 2 metų, net jei jie netaptų NKL čempionai, su salyga, kad turėtų areną. Būtų gražiai išspręsti visa šita situacija, jei LKL'as leistų per du metus Mažeikiam salę padorią pasistatyt Mažeikiuose ir priimtų į LKL'ą kai ją turėtų, būtų ir LKL'ui gerai ir Mažeikiams.
2013-04-14 18:15
Profesionalus komentaras
Gaila vieno - tokios arenos, kokią turi Alytus, nepanaudojimas aukščiausiame krepšinio lygoje... Dėl to labai gaila. Prieš Mažeikius nieko neturiu, kaip ir Dzūkija man nėra kažkokia simpatija, bet palaikiau Dzūkiją vien dėl arenos, nes nuodėmė tokios arenos nepanaudot... Ir atrodo ji dar bent metus nesulauks LKL rungtynių... O tai yra negerai. Tikiuosi Mažeikiai nepasišiks ir LKL'e nebus dar vienos Ekinstos, bei rekonstruos savo areną ir bus bent tokio lygio, kokią turi atsirekonstravę Pieno žvaigždės, to ir linkiu Mažeikiams.
2013-03-14 18:48
Profesionalus komentaras
PG: Kalnietis (be jokių abejonių, nieko geriau nebelikę); Juškevičius (abejoju ar kokį Delininkaitį ims, ar Janavičių po traumos, ar kokį Šarūną Vasiliauską, daugiausiai šansų Juškevičiui(.

SG: Pocius; Seibutis (kas čia rašo Kaukėnas - jis sakė, kad greičiausiai baigs karjerą rinktinėje, Gecevičius irgi abejoju ar bus, yra labiau nusipelniusių žaidėjų, o Delininkaitis irgi rinktinėj nebus, per senas, užleis vietą jaunimo tobulinimui);

SF: Jasaitis (turi neblogą sezoną); Mačiulis (taip pat turi neblogą sezoną); Kuzminskas (trečią kartą nebeatsisakysi, be to turi tikrai gerą sezoną Žalgiryje ir vietos nusipelnė);

PF: Kleiza (žinoma, jei nebus traumos pasekmių, jis tikrai žais); Jankūnas (jei spės po traumos atsigaut); Motiejūnas (jau be abejonės, jei trečią kartą jo atsisaktų, nebeitų niekad į rinktinę, be to gerai pastaruoju metu žaidžia ir dar aukščiausiame lygyje - NBA, taigi rinktinėje tikrai bus)

C: Javtokas (atrodo po traumos neblogai atsigavo); Valančiūnas (centrų irgi daugiau nėra rinktinės lygio, nebent tas pats Kavaliauskas, bet čia tik jei koks Javtokas traumą gautų).

Taigi galutinis:

PG: Kalnietis (SG); Juškevičius (SG);

SG: Pocius (SF); Seibutis (SF)

SF: Jasaitis; Mačiulis (SG); Kuzminskas;

PF: Kleiza (SF); Jankūnas; Motiejūnas (C);

C: Javtokas; Valančiūnas.

Manau nuo to ką parašiau, sudėtis skirsis max. 1-2 žaidėjais, bet jeigu traumų nieks iš šių žaidėjų negaus, esu 90% tikras, kad bus būtent tokia sudėtis. Arčiausiai rinktinės slenksčio - Delininkaitis, nes tą poziciją gali norėti stiprinti, nes jis gali įžaidinėti, bet tada turėtų kieno iš aukštaūgių atsisakyt, nelabai matau ko galėtų atsiskayt, nebent kas iš jų traumą gaus.
2012-10-27 20:24
Profesionalus komentaras
Na, LKL iki 8 komandų mažinimui nepritarčiau. Apie 10 - gal ir nieko. Bet geriausia būtų, kad tokias komandas kaip Palanga, Sakalai, LSU-Baltai pakeistu Marijampolė, Alytus, dar gal kokie Mažeikiai, su salyga, kad surinktų padorų biudžetą (~800 tukst). Mano nuomonė, kad kiekvienas miestas LKL'e turėtų ne daugiau vienos komandos, todėl Sakalų ir LSU-Baltų nereikia... O Palanga tiesiog visiška autsaiderė. Reikia papildyt LKL geografiją, sugražinant Alytų, Marijampolę, bei dar kokią komandą, pvz - Mažeikius. Arba, blogiausiu atveju mažint iki 10 komandų - pirmiausia atsisakant Palangos, o kurią dar, ar Sakalus ar LSU Baltus, reiktų pasvarstyti, LSU Baltai tikrai geriau už Sakalus atrodo ir atlyginimus bent sumoka, bet Sakalų argumentas - senbuviai. Visgi, pagal save, tai palikčiau LSU-Baltus, o Sakalai su Palanga lėktų lauk...
2012-10-23 22:19
Ištrintas komentaras
"Juventus" aukšto žmogaus verkiant reikia... Morkeliūnas nesusitvarkė su Kupšu ir Ciprusu, kol Petrukonis ilsėjosi, nes yra tiesiog per mažas... O Sirutavičius fantastiškai sužaidė... aišku taip visad nežais, tiesiog buvo jo diena... Bet jei ne jis, Lietkabelis 100% būtų šiandien gavęs.
2012-10-10 16:25
Profesionalus komentaras
Nepatiko, kad Leonavičius į aikštę leisdavo stipriausius žaidėjus, o ne Žalgirio jaunuolius, ir atleido jį. Dabar galima drąsiai sakyti, kad "Lietkabelio" rezultatai bus aukojami jaunųjų žalgiriečių tobulėjimui, kitaip sakant, daugiau laiko gaus Žalgirio jaunimas, nesvarbu, kad kiti, su Žalgiriu kontrakto neturinys Lietkabelio žaidėjai yra ir labiau patyrę ir šiaip geresni žaidėjai, primena man pernykštę situaciją su "Pieno žvaigždėm", kai Štelmaheris aikštėje laikė Lietuvos ryto žaidėjus, nors ant suolelio dažniausiai sėdėdavo daug geresni (Kieža, Sirutavičius ir kiti...) žaidėjai, kurie neturi kontrakto su Lietuvos rytu.
2012-09-23 19:54
Profesionalus komentaras
Tikiuosi, kad pritaps ir bus vienas iš komandos vedančiųjų žaidėjų :) Nes iš video atrodo labai gerai ir šiaip, kiek pavyko internetu pasidomėti, turi gerą kovotojo charakterį ir užsispyrimą, labai profesionaliai žiūri į viską. Tikiuosi, kad lukesčių mano nenuvils, tikiuosi iš jo vidutiniškai 8-9 taškų, 4-5 nusiimtų kamuolių per rungtynes. O dar ir sutartis 1+1, žiūrint į ateitį.
2012-06-25 15:49
Ištrintas komentaras
Krepsinis.net žiniomis, savo gretose 55 metų trenerį norėtų matyti Pasvalio „Pieno žvaigždžių“, Klaipėdos „Neptūno“ bei Utenos „Juventus“ ekipų vadovai.

Skaitykite daugiau: http://www.15min.lt/naujiena/sportas/kre...