Knicerbockeris / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 477

Įvykiai

2013-02-09 16:44
Profesionalus komentaras
BenasŠiais metais duočiau MVP Kevinui. Nesakau, kad geresnis jis, nes kol kas toks nėra, bet labiau vertas to. Fenomenalus žaidėjas. Vienas geriausiu istorijoje scorerių, tačiau nėra ir savanaudis.(Po vienų rungtynių gavo pizdy nuo trenerio, kadangi "per daug perdavimu atliko", o per mažai metė). Jau praeitais metais kai LeBronas gavo MVP visiškai neparodė džiaugsmo ir įvardino Keviną kaip MVP. Manau atėjo jo laikas. Puikus sezonas, komanda turi geriausia rezultatą.


Jo laikas būti geriausiu tikrai neatėjo, MVP vertas ? taip, bet laimės tik dėl to, nes fanai "pavargo" balsuoti už tą patį žaidėją.
2012-12-30 09:50
Uždrausta komentuoti
TDaYPažaisiuTemos autoriau, o kas yra all around žaidėjas ? Tas kuris būtinai atkovoja daug kamuolių ir atlieka daug rezlutatyvių perdavimų (ir aišku taškų daug) ? Ir kiek tas daug (skaičiais) ? Jei MJ nėra all around'as, tai kiek tada NBA apskritai yra buvę all aroundų ? penki kokie per 60 metų ar biški daugiau ?Tie kurie clutche mieliau atiduos kamuolį negu mes patys, kurie stengsis visus kamuolius susirinkt, asistų pridėliot ir dar ir taškų užmest.Buvo jų dafiga, tik, kad nieko nepasiekiaMagicas, LBJ, Oscar, Fat Lever, Birdas, Kiddas, KG, Hakeemas, CP3, Rondo, Wade po championship runo, Jerry west, Josh Smith, Westbrick.Jų visada buvo ir visada bus


Pagal tave jie žaidžia dėl statistikos?
2012-12-30 09:50
Uždrausta komentuoti
TDaYPažaisiuTrys rezultatyviausi MJ sezonai jo karjeroje žiedų neatnešė. Pirmą žiedą MJ iškovojo atkrintamosiose su 31/6.4/8.4 (taškai/kamuoliai/rezult. perd/). Ar čia ne all-around žaidimas ? Kobes rezlutatyviausiai sezonai neišnešė jo iš pirmo raundo.Nes abu žaidė visiškai tragiškose komandose.


Tai kaip Lebronas pateko į finalus?

Aišku turėjo šiek tiek geresnę komandą, bet vistiek su tokia nelabai ką galima nuveikt.
2012-10-30 22:55
Profesionalus komentaras
TDaYKnicerbockerisTDaYWadeToJamesTai čia kaip visada būna. ESPN žurnalistai, NBA treneriai ir žaidėjai, pasaulio krepšinio analitikai ne tokie "protingi" kaip TDaY. Jis vienintelis teisus gi...--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltNežinau ar aš teisus, tiesiog aš tokį dalyką turiu, kaip asmeninę nuomonęBet kai 9 iš 10 žmonių nesutinka su tavo nuomuone, turi suprast, kad kažkur, kažkas blogai, kažkur baisiai perdedi, čia tas pats kas pasakytu 9 iš 10 žmonių MJ GOAT ir 1 sakytu jog Kobe, jį visi palaikytu debilu su tokia nuomuone, nes tai išties yra kvaila.Bet jei 9 iš 10 žmonių sako "nes taip turi būt", o dešimtas pateiks argumentų ar jis klysta?Man NBA treneriu nuomonė neįdomi, pusę iš jų net neverti savo vietose būt.


Niekas čia apie trenerius nekalba, dauguma šneka ką mato savo akimis, aišku tu turi savo nuomuone, čia gerai, bet suprask, jog tavo nuomuonė daugumai yra tiesiog baisiai kvaila.
2012-10-02 12:22
Ištrintas komentaras
Megamindshadowiš nevilties megamaindas rašo, iš nevilties.. nieko, man gaila jo, nestumsiu..nevilties ? zalgiris yra eurolygos autsaideris , 0-6 is kartos i karta , staigmena bus jei pateks i top16


Mirk
2012-08-11 19:43
Profesionalus komentaras
iš kur jus galit sprest, kad LA laimės žiedų, kai jie nesulošė nei vienų rungtynių kartu, sezonas yra ilgas, traumos, nesutarimai komandoje, t.t . Kai kitų metų balandis ateis tada galėsim šnekėt apie favoritus į titulą.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos