Pr0of / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 818

Įvykiai

2012-12-30 18:57
Uždrausta komentuoti
TDaYAnonimastday , juk pats sakei, kai Rose gavo MVP , kad jis fake MVP buvoTaip, prieš du metus. Tada pamačiau kaip bullsai be rose'o lošia.


Ir kaip zaidzia bullsai be rose'o ? Praeitais metais ir be rose gerai zaide viena is top east komandu. Jei zaistu grinai praeitametiniai bullsai be traumu be isvykusiu zaideju, tik be rose top 3 east komanda butu net neabejoju.
2012-07-24 18:57
Ištrintas komentaras
ShakurazzBasketnews – „vienu geriausiŲ“. Ištaisykit.


Jei jau taip prie klaidu kabinejas, tai taskas turi buti pries virsutines kabutes. Linksma ?
2012-05-22 23:17
Ištrintas komentaras
Kaip visada duhai, jobani zalgirio ir ryto fanai turi viska suknisti. Tiek tas jusu zalgiris tiek tas rytas antraruses komandos, vieni i lkl finala vos iseina su teiseju pagalba, treti eurolygoj geda daro su 0 pergaliu 3 metus top 16, ir dar pjaunasi urodai kuris klubas jobiskesnis.
2012-04-03 05:52
Ištrintas komentaras
O rytfania ipaduskit neseniai nuo nevezio gavot sleptis po lapais eiktu isvis, siauliai daugkartiniai lkl prizininkai o nevezis net i atkrintamiasias ne visada prasibrauna, ir siemt toli grazu neblizga.
2012-04-03 05:52
Uždrausta komentuoti
O rytfania ipaduskit neseniai nuo nevezio gavot sleptis po lapais eiktu isvis, siauliai daugkartiniai lkl prizininkai o nevezis net i atkrintamiasias ne visada prasibrauna, ir siemt toli grazu neblizga.
2012-03-25 01:53
Ištrintas komentaras
bjgvvel jus pederastai, negru myletojai, siauciat..


Neiispruses rasiste, arba neuzauga nesuvokianti ssavo veiksmu, bet kokiu atvieju tokius netolerantiskus asilus degint reiktu.
2012-02-25 22:26
Ištrintas komentaras
GameSeibuti grauzk agurka!!!


Pries sezona visi bumbejot seibuti i zalgiri i zalgiri, o dabar jau griauz, apgailetini kai kurie zalgirio fanai, geda man del tokiu idiotu...
2012-02-25 22:26
Ištrintas komentaras
GameMartisGameSeibuti grauzk agurka!!!Pries sezona visi bumbejot seibuti i zalgiri i zalgiri, o dabar jau griauz, apgailetini kai kurie zalgirio fanai, geda man del tokiu idiotu...gyvenime nesakiau Seibuti i Zalgiri, apgailetinas rytfani!


Jei moketum paspaust ant mano profilio pamatytum kad as zalgirio fanas, na bet tiek jau to su jumis mazvaikiai ;)
2012-02-04 12:16
Profesionalus komentaras
cezarBus ką kaltinti, kai pralaimės atranką :) aišku juokauju, neduok dieve pralošti. Realiai, tai nemanau kad čia yra taip baisu, kaip kalbama. Manau čia šiektiek naudojama ir pykčio elementu ant FIBA, kad atranka nebuvo paskirta Lietuvoje, tai dabar LKF žmonės atidirba už tai peikdami viską kas susija su Venesuela. Tiesiog reikia palaukti kelis mėnesius, kai bus viskas paruošta, atrestauruota turnyrui ir tada bus galima kažką šnekėti :) Man pačiam yra dzin kur mūsų vyrai žais, svarbu visi sveiki ir gerai nusiteikia. O, ten kad dušas blogas, ar negalės vakare kur bare alaus išgerti tai dzin :)


Tau gal ir dzin kai sedi prie teliko alu guksnoji ir ziuri, bet nepajautes pats nesuprasi, salygos turi butu kiek imanoma geresnes, nes ir tai palinanti vasara nusimato krepsininkams, atrankos turnyra, draugiskos, olipiada, pats fizinis pasiruosimas, viskas susideda is mazu dalykuu, is salygu, is laiko, ir tt.. Reikia kad skyliu butu kiek imanoma maziau :)
2011-12-08 19:31
Ištrintas komentaras
SveikiPrasom pasirasyti peticija pries Vladimira Romanova http://peticijos.lt/visos/60026/--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Valink daunai su tokiom nesamonem..


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
alaus naujienos