MIMAMA / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 264

Įvykiai

2016-01-10 22:35
Profesionalus komentaras
Šaunuoliai Lietkabelio žaidėjai. Pirmą kartą Cido arenoje nugalėti "grandai", didžiulė šventė fanams. Liko 2 ratai, gali komanda laisvai pakovoti dėl ketvertuko. To jiems ir linkiu!
2015-02-14 19:33
Profesionalus komentaras
Geriau negauti tu keliu kapeiku ir nenusipirkti kokio Salengos, su visa pagarba jam, nei laikyti komandoje Aukstikalniu seima, kurioje aiksteje esant Lukui turi zaisti 4v6. Lukai, tu nekaltas del savo tevo didybes manijos, bet paprasyk, kad neverstu taves zaisti krepsinio.

--
parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt
2015-02-14 19:32
Profesionalus komentaras
Sezonas iš sezono Panevėžys žaidžia tragiškai. Pastoviai 8-9iese turi žaisti. Debiliška klubo vadyba, kad visuomet surenka max 12 žaidėjų, o kai ateina traumos kaltina rotaciją. O šiandien pralošta ir vėl gi dėl turbūt praščiausios Lietuvos istorijoje klubo valdybos kaltės. Leidžia tragiškai visuomet žaidžiantį Aukštikalnį į aikštę, nes jo tėvelis numeta po kelias kapeikas kasmet vardan to, kad sūnelis pasivarinėtų kamuolį. Seniai Serapinas ir Pakamanis darė Aukštikalni kaip tik norėjo, nors amžiaus skirtumas gal 15metų. Nu tiesiog tragiškas žaidėjas Aukštikalnis. O klubo valdyba turbūt nepastebi kaip mažėja kasmet žmonių arenoje, visi tik ir šneka apie tą šeiminėlę ir jų atžalą. Lukai, žinau, kad skaitai. EIK NAXUI :)