Blitzkrieg / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 514

Įvykiai

2012-06-09 10:41
Ištrintas komentaras
TDaYPhil Jackson wannabe


Da fuck?
2012-02-17 11:52
Profesionalus komentaras
Carmelo Anthony komanda niekada nelaimės NBA.

Knicks ten nežinau ar savininkas, ar prezidentas, žodžiu, pati įtakingiausia tos komandos dalis niekada nesikišdavo į Isiah Thomas darbą, ir sugalvojo įsikišti, kai buvo mąstoma keisti Carmelo ar ne(kai jis dar buvo Denveryje). Jis darė spaudimą, kad tik Anthony gautų ir manau čia ir buvo didžiausia jo klaida, nes pusę komandos išmainė dėl jo, o jis net į NBA dabar žaidžiančių žaidėjų top 5 nepatenka. Būtų turėję patikimą PG Felton, manau būtų pasiemę kokį stiprų SG, Chandleris, Stoudemire, Chandler irgi turbūt kaip ir dabar būtų atėjęs, man čia komanda atrodo stipresnė nei dabartinė, Nuggets neturi nei vieno superstar, net ryškaus all-star, o žaidžia geriau už Knicks, kur 2 žvaigždės žaidžia.

edga888Dauguma čia Jūsų sakysite kad LeBronas, Wade, Kobe, Carmelo, Durantas ir kitos NBA superžvaigždės yra savanaudės. Jų statusas leidžia ir jie privalo atlikti daug metimų per rungtynes, nes jie yra komandų lyderiai. Jeigu šių žaidėjų nebūtų NBA lygoje tada išvis nebeįdomu būtų ir žiūrėt ir komandos būtų labai silpnos. Šitas Jeremy Lin abėjoju ar taip ir toliau žybės, kitos komandos pamatė ką jis sugeba ir pradės statyti gynybą prieš jį kaip prieš komandos lyderi, ir tada Linas būs nudusintas. Nesakau, kad jis blogas žaidėjas, tačiau jo niekas neįvertino jis buvo tarsi sensacija ir staigmena visoms komandoms, o dabar jos žino ką jis moką ir būs didesnis dėmesys skirtas jam. O Carmelo Knicksams yra reikalingas. O jį iškeitus prarastu labai labai daug, nes šitas čiurbanas ne jo lygio kad imtusi lyderio vaidmens.. Paprasčiausias dalykas ką reikia keisti Knicksams tai treneris, jis galvoja tik apie puolimą, o gynybą net nežino ką tai reiškia...


Atsilieki laike, kad kaip tik dabar Knicks susitvarkė gynybą, bet užpult nesugeba, nors anais metais buvo atvirkščiai. Lin atsirado išeitis, bet kažin ar ilgam, o trenerį tai tikrai keist reikia.
2012-01-29 00:13
Profesionalus komentaras
Lietuvoj krepšinis taip dominuoja nes laimėjo 1937 ir 1939 europos čempionatus, paskui okupavo Lietuvą ir tas susižavėjimas išliko iki tų laikų, kai Žalgirio kova prieš CSKA buvo lietuvių šioks toks pasipriešinimas SSRS, atgavus nepriklausomybę lietuviai toliau siautė, Sabonio era, krepšinis bus nr. 1 Lietuvoj kol ji išnkys, ir dėl to niekas nieko nepadarys, man pačiam 16 metų ir aš tiesiog dievinu krepšinį, nes man jį tevas įskiepijo taip pat kaip aš savo vaikam įskiepysiu(jei turėsiu), o dėl finansavimo, tai taip, kenčia kažkiek kitos sporto šakos, bet manau geriau turėt vieną geriausių krepšinio komandų nei vidutiniokes futbolo, rankinio, lengvaatlečius vidutiniokus ir panašiai.
2012-01-22 18:16
Profesionalus komentaras
NardisD_FlashShLNežaidė nei Afflalo, nei Birdman, nei Koufos, o kas būtų jei dar priskaičiuotume ateity prisijungsiančius J.R. Smith, Chandleri ir Martina.Knicks turėtų būti gėda, kad pralošė 7 žaidėjams. Manau dabar suprato, kad beviltiškus mainus įvykdė, puikus palyginimas Carmelo ir Galinari žaidimasTau atrodo kad jai žaidejui ir komandai dabar nesiseka reiškia projektas nevykes? Su Melo ''Knicks'' turi didelių galimybių tačiau jas reikia paversti pergalėmis,ir tai ne Melo ar Amare's kaltė,turint blogiausią trenerį visoje lygoje(manau kad jis blogesnis net už Spoelstra) ''Knicks'' nieko nelaimės,galėtų perleisti vyr. trenerio postą Woods'ui,tas Hawks'us neblogai keletą metų ugdė,be to,''Knicks'' sudėtis yra siaubinga.Šiaip tai ir Melo kaltė, nes nematau, kaip žaidėjas, turintis tokį žemą krepšinio suvokimo IQ, ir komanda, kuri stato žaidimą ant tokio žaidėjo, gali laimėti žiedus.Aišku, "laurai" ir D'Antoniui. Įdomu, ką jis ten su lenta prieš paskutines atakas darė :D


D'Antoni tai jo, įdomus treneris, kažką braižo, o pasirodo nurodymas tiesiog duot Melo mest per rankas, tai galėtų bent derinį, ar paprastą sieną jam pastatyt..

Laikai Spoelstrą vienu blogiausių lygos treneriu? Komanda laimi, vos žiedų nelaimėjo, o treneris vienas blogiausių :D Puolime, dar kai be derinių žaidžia tai gal jam ir nieko nereik daryt, viską didysis trejetas padaro, bet Heat turi vieną geriausių gynybų lygoj ir čia jau tikrai trenerio nuopelnas, be to ir minučių paskirstymas geras, o, kad koks Lebronas jam per daug pagarbos nerodo, tai čia jau jo bėdos, kad savo ego nugalėt negali, taigi nesuprantu ko čia ant tos Spoelstros važiuoja visi, gal ir ne pats geriausias, bet ir su juo Heat laimi.
2012-01-19 01:28
Profesionalus komentaras
Gera nuotrauka, dar geresnis komentaras po nuotrauka :D Sutikčiau, kad Heat realiausi kandidatai, bet čia jau nuo daug ko priklauso, kaip kas sužais, ar nebus traumų, ar nebus nuovargio po tokio sezono, sėkmė. Manau finalas bus Heat - OKC, nes realiausias rytų finalas Heat - Bulls, bet kadangi anais metais Heat prieš juos laimėjo, tai nematau priežasties, kodėl turėtų ir šiais nelaimėt, nebent traumos užpultų, o vakaruos tai nelabai dar ir aišku, bet jei būtų Lakers - OKC, manau OKC paimtų, nes Lakers neblizga šiam sezone, o OKC dėl savo jauno rosterio turėtų geriausiai sezoną atllaikyt, nes nemanau, kad Kobė po 40 min lošdamas reg. atlaikys ir žais kokybiškai PO, bet visko gali būt, aš tai norėčiau finalo Lakers - Heat, bet kap bus tai pamatysma.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas