n3xt / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 473

Įvykiai

2012-03-01 02:03
Profesionalus komentaras
MrTiNasJei atvirai shy sezona euroleague buvo kaip niekad silpna, tiek Zhydai, graikai, turkai, Italai buvo silpnesni nei betkada.... bet Zalgiris vel krito veidu i purva. Tikrai turime buti dekingi romanovui uzh tuos 40limonu, bet gal turint strategija ir shaltas galvas puikiai ishsiverstume ir su 20limonu? Galbut reiketu shneketi zmoniu kalba ir pasikviesti koki rimta specialista kaip tarkim Kazlauskas? deja bet jis jau sedi pas raudonus.... Kas toliau leks trifunoviciaus galva?


Žinai, būtų apgailėtina, bet kartu ir visiškai nekeista, jei atleistų Trifunovičių.

Ne Trenerio kaltė, jog tryliktą sezoną apgailėtinai baigiame. O vadovybės. Kaip ir parašyta šiame straipsnyje, nėra realaus plano ir tikslų. Tėra vaikiškos užgaidos, kurios deja, bet prasilenkia su realybe.

Pirmiausia nuo gero sporto vadovo reiktų pradėti, nes treneris, čia mažiausiai kaltas. Puikiai matosi per treniruotes ir per varžybas, jog atiduoda visą save. Tačiau kas iš to atsidavimo, jei komanda, ne komanda.
2012-03-01 01:44
Profesionalus komentaras
Labai puikus komentaras-straipsnis. Puikiai išdėstyta tai, apie ką galvoja kiekvienas Kauno Žalgirio komandos gerbėjas. Tik nepaminėta, jog yra jaunimo sporto bazės, kurios taip ir nebuvo, ir nėra tinkamai išnaudotos. Be to, klubas vengia sudaryti ilgalaikius kontraktus, kas žaidėjams motyvacijos tikrai neprideda.
2012-03-01 01:30
Profesionalus komentaras
Teisingai ir ATI ir Žirnis sako.

Komanda - ne komanda. Gal tos motyvacijos ir yra, tačiau kažkas yra tokio, kas trukdo komandai tobulėti. Negali penkerius sezonus kartu išžaidę krepšinnikai nerasti bendros taktikos vardan komandos.

Komandoje nuo 2005-ųjų kas met keičias po 4-5 ar net 6 žaidėjus per sezoną. Tai nėra normalu. Tai tik parodo, jog vadovybė nežino ką daryti.

Bėda, jog Žalgiris tėra tarpinė maršruto stotelė siekiant Barsos ar Realo pripažinimo savo žaidėjų sąraše.

Žalgiris galėtų remtis jaunimu, nes turi tikrai neblogas sporto bazes, tačiau vėlgi, iš to nebus jokios naudos, nes Eurolygoje ar VTB jie nepažais.

Berots Zurosas, ar kitas buvęs Žalgirio treneris yra pasakęs, jog norint suburti deramą komandą, reikia tam trejų metų. Niekas nebuvo sukurta per naktį. Jei ne mes, tai bent mūsų ateinanti karta tikiu, jog galės džiaugtis ir didžiuotis Žalgiriu.
2012-02-29 22:59
Profesionalus komentaras
Taip yra todėl, jog kas met keičiasi didžioji dalis žaidėjų. Nėra branduolio, apie kurį junktų žaidimą. Nėra ką kalbėti apie trenerių kaitą..

Pažiūrėkit į didžiuosius Europos klubus, kaip Panatinaikos ar Montepaschi. Žaidėjų rotacija maža, todėl per metus žaidėjai tampa lyg viena šeima, kuri turi tą 'chemistry' norint eit pergalių keliu. Treneris taip pat, nekeičiamas jau dešimtmetį ar daugiau..

Pažiūrėkit į NBA komandas, tokias kaip Celtics ar Spurs. Ten lygiai taip pat komandos branduolys nekeičiamas. O čia. Kalnietis, Jankūnas ir Klimavičius. Esu tikras, jei būtų gavę padoresnį pasiūlymą, būtų sprukę, kaip padarė Pocius pereitais metais.

Apmaudu.

Pagalvoju, jog mes jau seniai nesam Eurolygos lygio komanda. Tik bijom tai pripažinti, nes gėda. Bet visi mokam skaičiuoti iki aštuonių, nes tiek metų Žalgiris neperlipo top16..


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas