nightman398 / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 1341

Įvykiai

2014-01-30 21:54
Ištrintas komentaras
In your faceMetai bega, o situacija Europos klubiniame krepsinyje nesikeicia. Zalgiris kaip visada patenka tarp 16 elitiniu Europos komandu, o vainausku raudonosios komjaunimo parodijos cia net nera.


Ir kas iš to, kad patenka? Eilę metų dugne sėdi. Jums, žalfaniams, užtenka tik to, kad į top16 patekti? :D . Geriau savo daržą žiūrėk, o ne varžovų - patys ne ką mažesnių problemų turite, gal priminti, kaip Žalgiris Vilniuje žaidė? :)
2012-07-30 12:40
Profesionalus komentaras
Rungtynės buvo tragiškos - prarasta daug kamuolių, daug klaidų, pataikymas tiesiog "stulbinantis", gynyba - kiaura kaip rėtis. Su tokiu žaidimu sunkiai lietuviai ir Tunisą įveiktų, ką jau kalbėti apie JAV. Gaila, kad nesugebėjo pralaimėti ne tokiu gėdingu rezultatu. Pripažinkime, kai Lietuvoje kitų sporto šakų atstovai gyvena pusbadžiu, o visą finansavimą susirenka būtent krepšininkai, tokių rezultatų neturėtų būti - juk tai gėda krepšinio valstybei, kurią sutriuškino Argentina, kuri savęs tikrai netituluoja kaip krepšinio tauta. Kaip ten bebūtų, čia buvo tik pirmosios rungtynės ir tikiuosi, kad vyrai padarys išvadas ir daugiau tokių apgailėtinų rungtynių nebus. Visgi jie yra profesionalai, į juos investuota labai daug pinigų ir jie turi rodyti, kad investicijos pasiteisino.
2012-04-15 15:27
Ištrintas komentaras
Visų pirma, tegul užsičiaupia žalfaniai, kurie varo ant Lietuvos Ryto - jūsų komanda čia nežaidžia, tai nekomentuokit. Visų antra, patys pralošiate Europos taurės komandoms, taip, kad jūs tikrai nesate geresni už EuroCup stipriausias komandas (tiesa, Lokomotiv-Kuban net finaliniame EuroCup etape nežaidžia), o Eurolygoje žaidžiate dėl to, kad turite A licenziją.
2012-04-05 21:15
Ištrintas komentaras
blablablablanightman398ZALGIRISlenkai usipiskit!!! ZALIA BALTA!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.ltKur tu lenkus, matai, šūdgalvi. Esu 100% lietuvis ir palaikau Lietuvos Rytą. Taip, kad čiaupkis, paranojike, neteršęs Žalgirio vardo.be nervu gavot gi :)))


Taip, gavom, bet nervina tokie "komentatoriai", kurie Ryto sirgalius laiko lenkais.
2012-04-05 21:08
Ištrintas komentaras
ZALGIRISlenkai usipiskit!!! ZALIA BALTA!--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Kur tu lenkus, matai, šūdgalvi. Esu 100% lietuvis ir palaikau Lietuvos Rytą. Taip, kad čiaupkis, paranojike, neteršęs Žalgirio vardo.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas