Phenomenal / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 256

Įvykiai

2013-05-11 13:33
Uždrausta komentuoti
PhenomenalChicago Bulls, KD 35 :) ir King James yra tas pats žmogus. Vienodi IP'ai, tuo labiau vienodas rašymo stilius ir t.t.


Ir dar Warriors tas pats žmogus. Arba taip, arba jie rašo iš tarptautinės basketnews komentatorių bibliotekos.
2013-05-11 13:32
Uždrausta komentuoti
PhenomenalChicago Bulls, KD 35 :) ir King James yra tas pats žmogus. Vienodi IP'ai, tuo labiau vienodas rašymo stilius ir t.t.


Ir dar Warriors tas pats žmogus. Arba taip, arba jie rašo iš tarptautinės basketnews komentatorių bibliotekos.
2013-04-20 23:02
Profesionalus komentaras
BIG_OPhenomenalNeblogai Melo pradėjo, 5-7 13 pts, 9 minutes. Gali, manau, per savo dienas jis ir MJ rekordą pamušt, o šiandien bent 40 tikrai permes.MJ rekordas prieš HoF komanda Celtics, o jei ir Melo dabar ir sumes tai pripažinkim ši Celtics komanda geriausiu atveju yra vidutiniokė.


Žinoma, kad komandas, prieš kurią buvo pasiektas rekordas ir dabartinę New York varžovę net lyginti būtų juokinga, kaip ir, beje, pačius žaidėjus, bet kad rekordas gali būti pasiektas per Carmelo dieną, irgi teigti neatrodo neteisinga. Keltai mano nuomone turėtų per šią seriją bent 2 pergales paimt, didelio skirtumo žaidime, kokio tikėjaus, nesimato.
2013-04-20 23:00
Profesionalus komentaras
Šį sezoną žiūrėjau daugiau nei pusę Knicks rungtynių ir galiu pasakyti - tai daugiausiai gerų metikų turinti komanda NBA. S. Novak, J.R., I. Shumpert, Melo, C. Copeland, dažniausiai niekada nepalieka aikštės neptaikę tritaškio, o dar pridėjus, jeigu krenta Feltonui su Kidd'u - varžovams dažniausiai jokių šansų.
2013-04-09 22:42
Profesionalus komentaras
Šeip nėra sunku tikrai, tiesiog reikia žiūrėti ko tu iš tikrųjų reiklauji - ar dviejų lyderi, vedusių komandas į pergales, ar dviejų žaidėjų, kurie buvo ypač susižaidę ir būtent jų duetas labiausiai padėjo komandai.

1. Kareem'as + Magic Johson. Laimėjo 5 žiedus ('80, '82, '85, '87, '88) kartu, o per dešimties metų laikotarpį finale žaidė net 8 kartus. Tai neabejotinai geriausias duo lygos istorijoje.

2. Larry The Legend + Kevin McHale. Iš dalies grąžino Celtics'us į savo geriausius laiku 50s - 60s, finaluose žaidė 5 kartus, 3 kartus iškovojo čempionų titulus žaisdami kaip keltai.

3. Bill Russel + Bob Cousy. Garsiosios Celtics dinastijos iškiliausi žaidėjai. Russelas buvo iškiliausias tuometinis gynybinis žaidėjas, o Cousy darė darbą puolime, lyderiavo pagal rez. perdavimus 8 sezonus iš eilės.

4. His Airness + Pippenas. Nereikia jokio komentaro, laimėti 6 trofėjai per 7 metus.

5. John Stockton + Karl Malone. Stoktonas yra visų laikų daugiausiai assist'ų atlikęs žaidėjas, Malone - antras pagal pelnytus taškus. Neabejotinai geriausią pick-and-rollą žaidę žaidėjai per visą istoriją.

6. Kareem + Oscar Robertson.

7. Erving + M.Malone.

8. Shaq + Kobe.

9. Timmy + David Robinson

10. Chamberlain + West - Isiah Thomas + Dumars.
2013-04-08 19:34
Profesionalus komentaras
Tas Burke'as tai man neypač skilled player atrodo, Papa neabejotinai geresnis buvo tiek post'e, tiek gynyboje. Tuo tarpu pastarasis naujokas gynyboje dvikovas pralaimi net O'Bryantui, puolime, vos išėjęs, išmetė forsuotą metimą ir, suprantama, nepataikė. Šiauliai kontrolliuoja žaidimą, nors nepasakyčiau, kad labai. Rezultate atsispindi nevisai esama situacija. Alijevas jau yra surinkęs 9 taškus ir atlikęs 2 rez. perdavimus, Burke, Kieža ir Kuzminskas turi po penkis. Lietuvos Ryto žaidėjai tokiais solidžiais rodikliais pasigirti negali, leading scorer'is O'Bryant'as yra įmetęs 5, Nedovič - 4 taškus. Kuo toliau, tuo sunkiau bus Rytui, jei nesurengs greito spurto ir įtampa juos savaime pradės spausti. Visgi nepaslaptis, kas dvikovos favoritas, o ir turnyrinėje lentelėje vieta netenkina.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas