rauliukas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 242

Įvykiai

2013-06-27 17:31
Uždrausta komentuoti
Sveiki Administratoriai, noriu paklausti ką jūs veikiate ? Kodėl šitas puslapis iš normalaus portalo tapo blevyzgų ir visokių š rašymo vieta ? Kodėl tie vaikai nėra baninami ? Kodėl forumas neprižiūrimas, jau nekalbu apie temas? Kodėl gali portale rašyti neregistruoti lankytojai ?

Jūs arba susitvarkykite arba laukia liūdna portalo ateitis. Normaliems jūsų puslapio gerbėjams bus nesunku prisiregistruoti į kitą krepšinio portalą.

Siūlau rimtai pamąstyti arba tariu sudie jūsų portalui.
2013-05-01 15:11
Uždrausta komentuoti
Žiūrovai: 11640 šį sezoną Siemens arenoje tikrai tiek nebuvo.
2013-05-01 12:27
Uždrausta komentuoti
Žiūrovai: 11640 šį sezoną Siemens arenoje tikrai tiek nebuvo.
2013-01-28 19:35
Ištrintas komentaras
themusichttp://www.thesport.lt/transliacija/920/... Čia rodo gera kokybe tiesiogiai http://www.thesport.lt/transliacija/920/...


Čia gal ir Eurolygos varžybas pradėsit transliuoti ?
2012-07-26 23:57
Ištrintas komentaras
Gi ligoniams iš psichiatrijos centro įvedė internetą. Parašo nesąmonę ir galvoja, kad šmaikščiai pajuokavo, bet, kad nusikalba, kai 14 metų proto degradas, pats nesupranta. Dar blogiau, kad adminai krapšto klyną ir nieko nedaro. Buvo kažkada normalus ir tikrai gera gandų forumas, bet užpuolė proto invalidai, kurių adminai nesukontroliuoja. Tuoj pabėgs iš čia visi normalūs krepšinio fanai.
2012-07-25 17:46
Ištrintas komentaras
Labai keista dėl šaro, įdomu kokiu šaltiniu rėmėsi krepsinis.net ? Tada pasigavo 15min.lt ir kiti portalai, bet ne vienas užsienio portalas apie tai nerašė. Dabar jau pasigavo sportando ir visi kiti. Kiek spėjau sužiūrėti ir pagooglinti tai pirminis šaltinis krepsinis.net Mhm įdomu.
2012-06-07 11:55
Profesionalus komentaras
Žiauru kaip mūsų žemo lygio žurnalistai gali manipuliuoti mūsų visuomenės didžiąją dalimi. Akiniai jūs konkretūs. Du metus D.Motiejūną atkabino iš 12-tuko, ir pakvietė Lavrinovičių, Petravičių, Songailą. To rezultate gavome, kad iš jų visų galėjo čempionate žaisti tik Songaila kuris irgi grybą pjovė. Motiejūnas buvo vertesnis du kartus žaisti už šiuos žaidėjus, juos kartu sudėjus. Paskaityk pačio Kemzūros interviu apie Motiejūno darbą per treniruotes, kai visi išeidavo jau ilsėtis į viešbutį Donatas vienas dar likdavo krepšinio aikštelėje ir treniruodavosi toliau. Du metus iš eilės už Lietuvą atiduoda visą vasarą, dirba dvigubai daugiau, nei kiti ir tave atkabina. Gaila, kad nedaug trenerių ryžtasi imti jauną rinktinę ištroškusią žaidimo, o pasiima tik pavardes ir patirtį. Dabar Donatas gauna progą pakliūti į NBA ir įgyvendinti savo svajonę. Dėl kurios treniravosi nuo pat vaikystės atidavė visą savo vaikystę, sveikatą, sportui. Dabar kvietimas į rinktinę į kurią esi negarantuotas, kad pateksi nes vėl Kemzūra sugalvos pasiimti, kokį Songailą ir neduok dieve Motiejūnas gauna trauma ir turi atsisveikinti su savo gyvenimo svajonę dėl kurios tiek metų dirbo. Tai kaip jums atrodo rizika ne per didelė ? Jis žaistų LT rinktinėje su malonu, bet jam reikia garantijų, kad jis paklius į 12-tuką. O kai nėra garantijų žmogui tiesiog per didelė rizika susimauti visą karjerą. Jeigu šiais metais jis ir nežaistų už LT, gali būt ramūs akiniai, kad kitais metais jis tikrai atvyks.
2012-02-15 10:12
Profesionalus komentaras
Sutinku su Fiba Europe sprendimu būti savarankiškai organizacijai. Fiba vėl nesąmones daro buvo tas pats ir su klubiniu krepšiniu, kol nesuskilo Fiba į dvi dalis Eurolygą ir Suprolygą. Matome rezultatus kuo visa, tai baigėsi, ne Fibos naudai.. Turėtų pagalvoti, kad Fiba, be Europos liks tik kelios stiprios rinktinės JAV, Argentina, Brazilija. Nes jeigu padarys šiuos pakeitimus, tai į Europos čempionatą išvis niekas nevažiuos, nes nebus galima laimėti Olimpinių ir Pasaulio čempionato kelialapių. Ple gera ta sistema, bet vis tiek prigalvoja nesąmonių..
2012-01-31 10:37
Profesionalus komentaras
Gėdingas poelgis kitaip nepavadinsi. Nuo to tik nukentės Lietuvos krepšinis ir įvaizdis apie Lietuvą. Apart tarptautinių turnyrų Lietuvos derbis tarp Lietuvos Ryto ir Žalgirio yra pats įdomiausias ir laukiamiausias krepšinio įvykis Lietuvoje. Visų pirma, tai SPORT1 išvis ne prie ko, nes LKF finalinį ketvertą norėjo transliuoti TV3. Visų antra liūdna, kai tokia krepšinio agonija vyksta Lietuvoje. Na bent reikia pasidžiaugti, kad atsirado VTB lyga kuri yra analogas Adrijos lygai ir Žalgiris turi ne tik Eurolygą ir kovas su Lietuvos Rytu, bet ir VTB. Jūs pagalvokit ar yra Europoje nors vienas grandas atsisakęs žaisti krepšinio federacijos taurėje, dėl tokių priežaščių, kaip rungtynių transliavimas ? Kas būtų jeigu Real atsisakytų žaisti prieš Barseloną ? Net šypseną kelia kaip mirgėtų pasaulio žiniasklaida dėl tokio poelgio. Na bet Rytas yra Rytas. O tuos fanus kurie dar pateisinta tokį poelgį, tai išvis reikia deportuoti iš Lietuvos :)) Jau ir taip pažiurėkim kur nuvedė Lietuvą tokia agonija - Lietuvos krepšinio rinktinė namuose pralaimi "Makedonijai". Klubinėse varžybose gaunam antausius nuo Čekų ar Rusijos autsaiderių klubų. Labai tikiuosi, kad naujoji LKF pradės daryti išvadas ir ves Lietuvą į krepšinio Elitą. O tokie klubai, kaip Lietuvos Rytas nekiš pagalių į Lietuvos krepšinio vystymąsi.
2012-01-29 11:29
Profesionalus komentaras
Na man asmeniškai Weems buvo vienas geriausių legionierių žaidusių Lietuvoje, prie jo galėčiau pridėti Tyus Edney ir Cuchk Eidson. Didelė garbė, Žalgiriui, kad didžiąją dalį sezono NBA geras vidutiniokas žaidė Lietuvoje. Reikia į viską žiūrėti objektyviai, dėl LKL Weems mums tikrai per didelė prabanga, todėl jam galima pasakyti labai didelį ačiū ir pradėti dairytis į ateitį ir kitą sezoną. Už tuos pinigus galima jau dabar bandyti siūlyti Mačiuliui ilgalaikį kontraktą pvz 2 metams. Colinsas vargu ar dar liks Žalgiryje kitais metais, todėl galima siūlyti kontraktą Doron Perkins irgi kokiem 1+1 ar 2+1. Išvada, kad nėra to blogo, kas neįšeitų į gerą.


  • LKL (Lietuvos krepšinio lyga) (Betsafe-LKL)
  • NBA (Nacionalinė krepšinio asociacija) (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas