Ribokas / Namai
Reitingas: --7,49
Parašė komentarų: 2596

Įvykiai

2013-10-24 22:26
Ištrintas komentaras
VilmisNavikauskas tai cia tas pats garsusis buves generalinis direktorius kuris Zalgiriui apie 30mln skolu paliko?


Tas pats, tas pats. Dar jis bandė areną-ledkalnį pastatyt beveik už 500 mln. Jau tik ne jam apie bankus ir kitus finansinius reikalus kalbėt.
2013-05-31 16:47
Ištrintas komentaras
Kauniečiai, pastatykit jam kokiam parkely tokią skulptūrinę kompoziciją: Popas išskėstom rankom, nutaisęs graudų, nieko nesuprantantį veidą stovi priešais baudą jam sušvilpusį teisėją. O apačioje akmenyje iškalti žodžiai: "F...ck you, referee." Būtų puiku.
2013-05-17 12:29
Profesionalus komentaras
LKL turi sudaryti ir priimti turnyro sistemą, griežtai jos laikytis ir nekaitalioti kas sezoną. Jeigu grandams labai patinka dalyvauti kažkokiuose komerciniuose turinyruose, tipo SSSR lyga, tai jau jų problema. Jeigu tokių turnyrų rengėjai labai nori ten matyti mūsiškius, tegul jie derinasi prie Lietuvos nacionalinio čempionato tvarkaraščio, bet ne atvirkščiai. Suprantu, kad mūsų tvarkaraštį reikia derint prie El ir Euro Cupo, bet jau tik ne prie kažkokių komercinių rusų projektų. Kad ir koks tos LKL lygis, nacionalinis čempionatas turi būti 1 vietoj po Europos taurių.
2012-12-10 17:14
Profesionalus komentaras
ednis7Nei vienas iš jų kol kas Eurolygoje lošt negali, nes ir Foote ir Delaš yra geresni (nors Eurolygai prastoki). Jei jau stiprintis (o atvejis su Songaila atrodo, kad Romkos ketinimai rimti) tai stiprintis rimtai. Manau tikrai galima rasti ką nors, bet klausimas ar ieškoma. jau yra ir klubų nemokančių algų ir iškritusių iš turnyrų tai įmanoma ką nors įdomesnio "nukirsti".


Prie ko čia stiprintis??? Juk lietuviškai juodu ant balto parašyta, kad jiems trūksta aukštų treniruotėse. Nežais tas žmogus nei LKL, nei SSSR lygoj, nei kur kitur, tik treniruotėse dalyvaus.
2012-10-23 14:38
Profesionalus komentaras
Manau, kad net fanatiški Ryto fanai ir labai Legendos nekenčiatys žmonės nesugebėtų labiau pasityčioti ir sumenkinti klubo istorijos. Legenda tapo tikru Buratino lėlių teatru. Vienus žaidėjus, apšaukęs bevykėliais, išmeta velniop, kitus, priverčia stot į savo "partiją", pats spjovęs į bet kokį padorumą, velkasi klubo aprangą ir drįsta išbėgti į aikštelę kartu su garbingais klubo veteranais. O dauguma fanų ir tų pačių veteranų meilikaujančiai šypsosi, orutariamai galvas kinkuoja, gatavi į subinę jam sulįst.
2012-08-06 10:46
Ištrintas komentaras
Ar ne per daug dėmesio čia jiems skiriama?
2012-08-06 09:35
Ištrintas komentaras
In_your_faceRibokasPriekinę liniją sustiprinti siūlyčiau Einikiu. Lietuvis, sveikatos ir energijos dar turi tikrai, bobą savo nuolat vaikosi ir muša, reiškia fizinis pasirengimas geras. O ir metais iš kitų Legendos žaidėjų nelabai išsiskirtų.Komjaunimo isgama, butent nuo tada kai Einikis pabuvojo jusu miltanosiu klubelyje tai nuo to laiko ir degradavo, o siaip geriau padla patyletum viena syki, visiems senai zinoma tavo perdeta neapykanta Zalgiriui, matyt teveliai buve komuniagos kad taip pastoviai visuose portaluose viduriuoji ant pagrindines Lietuvos komandos, o savaja lavonu komandele, kuria Zalgiris spardo bei valosi kojas paskutinius du sezonus pastoviai aukstini. Zalgiris bent renkasi lietuvius, tuo tarpu jus kaip visada Balkanu saliu antrarusius.


Nesuprantu, kuo tau Einikis neįtinka? Juk pirmarūšis lietuvis, o ne koks nors antrarūšis iš Balkanų. O ir kaina manau Buratinui įkandama. Dar ir amžiaus vidurkį šiek tiek truktelės į viršų, nors nelabai jau yra kur. Tikrai ne pats prasčiausias pasirinkimas.
2012-08-06 09:25
Ištrintas komentaras
Priekinę liniją sustiprinti siūlyčiau Einikiu. Lietuvis, sveikatos ir energijos dar turi tikrai, bobą savo nuolat vaikosi ir muša, reiškia fizinis pasirengimas geras. O ir metais iš kitų Legendos žaidėjų nelabai išsiskirtų.
2012-08-06 09:25
Uždrausta komentuoti
Priekinę liniją sustiprinti siūlyčiau Einikiu. Lietuvis, sveikatos ir energijos dar turi tikrai, bobą savo nuolat vaikosi ir muša, reiškia fizinis pasirengimas geras. O ir metais iš kitų Legendos žaidėjų nelabai išsiskirtų.
2012-08-05 13:13
Profesionalus komentaras
Idiotiška Kemzūros taktika Valančiūno atžvilgiu. Nemoka jis paprasčiausiai jo išnaudot. Lengviau yra po kokios nors klaidelės pasodint jį ant suolo ir rami galva. Dzin, kad priešininkai baudos aikštelėj daro ką nori, kaip buvo ypač 3 kėl. su prancūzais. O kas liečia klaidas, tai Kalnas su Šaru tuomet iš viso nuo solo pakilt neturėtų.