Šaldytuvas / Namai
Reitingas: 0
Parašė komentarų: 630

Įvykiai

2014-08-02 10:51
Ištrintas komentaras
MiamiBig3Tas pats kas Ware, tik kad kaulas neislindo... ziauru.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt


Ware'as dar tviterį užpylė žinutėm apie PG. Bet iš Twitter'io atrodo, kad čia jis būtų mirtinai susižeidęs, o ne paprastai susilaužęs koją. Nedažna trauma, bet gydymas ilgai nesitęsia. Sezoną tikrai galės pradėt nuo pradžių. Čia galit paskaityt kitų atsiliepimus:

http://blogs.denverpost.com/nuggets/2014...
2014-01-16 16:11
Ištrintas komentaras
Dentmon'ą tiesiog suės Rice. O šiaip geras manau nusimato match-up'as, big things come in small packages.
2013-05-12 11:22
Profesionalus komentaras
Na, žinai, čia tik toks mano spėjimas ir mažas samprotavimas. Dabar tai jau nieko nekeičia, yra kaip yra ir Westbrook'as negali žengti į aikštę, parodyti ir patvirtinti/paneigti mano teiginį. Beje, sakydamas tai rėmiausi keliais faktais. Pirmas yra toks, kad Conley yra TOP3 savo pozicijos defender'is lygoje, čia paėmus jo overall gynybą tiek perimetre, tiek kitose zonose. Tas jį tikrai pristabdytų, kiti, nuo suolo kylantis PG-SG irgi gynyboje neatostogauja ir sugeba pakenčiamai judėt, atstovėt. Komanda gynybinės filosofijos, tikrai neleistų laisvai judėt Russel'ui savo aikštės pusėj. Kitas dalykas - reguliariame sezone komandos susitiko 3 kartus ir 2 kartus laimėjo Memphis, vieną - OKC. Visose trijose Westbrook'as žaidė ir vidutiniškai rinko po 19 taškų, kas yra 4 mažiau už jo vidurkį. Neabejoju, kad PO ties juo Grizliai būtų susitelkę labiau. Žinoma, su juo vistiek būtų geriau, negu be jo, nes jis atimtų po kelis metimus iš minusinio Perkins'o ir nelabai naudingo Ibakos, kuris išmetė vos dviem metimais mažiau negu Durant'as (17). Tas pats Fisher'is dažnai piktnaudžiauja veiksmais, o Westbrook'o realizavimas yra daug geresnis. Kaip ir sakiau, čia tik faktai, kurie GALĖTŲ įtakoti bendrą vaizdą, bet neteigiu šimtu procentų, kad jeigu Russ'as būtų sveikas, viskas susijungtų į visumą, kurią aš apibūdinau. Juk buvo visokių dienų ir niekas negarantuotas, kad, pvz., šiandien Russel'as nebūtų sužaidęs 40 pt game'o.
2013-05-12 11:04
Profesionalus komentaras
Durant'ą žiauriai sustabdė Grizzlies, visai kitas žaidėjas. Atrodo kaip koks vidutiniokas, iššovęs pirmam raunde, o ne geriausias lygos scorer'is. Meškučių gynyba tiesiog puikiai veikia, PO krepšiu visą darbą daro Z-Bo ir Marc'as, Durant'ą gynė pasikeisdami T. Allen ir Prince, labai gerai dirbę perimetre, daugiau mažiau ir po krepšiu. Taip pat labai gerai gynėsi Pondexter'is su Conley. Kaip ir kažkas minėjot - KD nėra pajėgus vienas komandos atvesti į finalą, kad ir kokia nereali taškų mašina jis bebūtų. Melo su tokiu FG taip pat nepajėgus. OK, reikia nulenkt galvą prieš Teddy Bear'us, jie savo darbą atliko, pasiruošė stabdyt Oklahomą, gal kažkiek turi padėkot P. Beverley, bet taip pat nemanau, kad tai būtų labai daug pakeitę. Serija pasibaigs po dar dviejų rungtynių.

P.S. Nick Collison'as per 50 minučių šioje serijoje tesurinko 4 taškus. OKC lyderis Durant'as per trejas rungtynes surinko 98 taškus, atkovojo 37 kamuolius, atliko 20 rez. perdavimų. Pagal visus tris rodiklius jis yra pirmas komandoje, tad tai dar kartą patvirtina faktą - trūksta ir play-make'inimo rolės, ir aukštaūgių rolės išpildymo, o už visus ariantis 35 numeris jau pamažu pavargsta.
2013-05-08 20:25
Profesionalus komentaras
Nesutinku su jumis. First of all, iš Spusrs'ų išėmus Parkerį ten lieka geriausias Power Forwardas per visą istoriją, dabar vienas geriausių big'ų defender'ių lygoj ir TOP 2-3 sunkusis kraštas. Nereikia šnekėt, kad kiti, vadinami "senukai" neturi parako. Manu paskutinėse rugtynėse turbūt labiausiai dominavo prieš H. Barnes per šitus PO kažkas dominavo prieš gyneją. Darė pump-fake'us, apsivarinėjo, tiesiog maudė į vienus vartus. Neal, Green, Bonner, Leonard, Splitter yra normalūs, kai kurie gal net prie geresnių role-player'ių. Ar tikrai ta sudėtis, viena prasčiausių lygoj? Žinoma, pridėjus n metų trunkantį žaidimą kartu, gerą trenerį, ilgus metus treniruojantį komandą, ta sudėtis yra susižaidusi, gal labiau už kitas komandas išnaudojanti viens kitą. Antras dalykas, su kuriuo nesutinku, tai yra mažas Coach Spo indelis į komandos žaidimą. Patikėkit, jis tik atrodo treneris, kuris klauso žaidėjų, yra stumdomas žvaigždžių ir t.t. Jo įnašas yra iš tos pusės, kad jis visas žvaigždes sugeba suburti į gerai veikiantį ir organizuotą, kamuolio negailintį, komandiškai žaidžiantį kolektyvą, o jeigu pažiūrėtume į Heat derinius paskutinėmis sekundėmis, suprastume, kad ir derinių neblogų pribraižyti jis gali. Visiškai neaukštinu jo, bet taip paruošti ir sureaguliuoti žaidimą gali tik geras treneris. Trečias dalkas... na... Jonai, gali man paaiškint durnam, kuo skiriasi dvi sąvokos "atkrintamosios" ir "PO"? Nu žinok niekaip nesuvokiu :(...
2013-05-04 14:22
Profesionalus komentaras
Matt Barnes pasiekė rezultatyvumo rekordą PO, taip pat pasiekė rekordą per rungtynių pusę pelnytų taškų (18 per 1st half). Tai buvo Barnes'o 5 PlayOffai, 4 iš eilės, sėkmingiausi statistiškai individualiai, per kuriuos 32 metų amerikietis renka po 12 taškų ir atkovoja po 5 kamuolius.

Per visą istoriją Clippers atkrintamosiose yra žaidusi 8 kartus, o geriausias jų pasiekimas yra 2-as PO raundas arba, kitaip, konferencijos pusfinalis. Pirmo raundo Los Andželo klubas yra neperžengęs 6 kartus, antro - 2. Daug kas prognozavo, kad Clippers gali nužengti iki vakarų finalo, tiesa, dar neprasidėjus PO. Bet matomai komanda per daug bėganti, lekianti, besivaikanti highlight'ų, o ir treneris niekaip nesugeba pasimokyt iš klaidų. Vis dėl to, PO didžiausias fail'as ne Nuggets, bet Clippers.


  • Lietuvos krepšinio lyga (Betsafe-LKL)
  • Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA)
  • Eurolyga (Eurolyga)
  • NKL (Nacionalinė krepšinio lyga) (NKL)
  • LMKL (Lietuvos moterų krepšinio lyga) (LMKL)
  • Europos taurė (EuroCup)
  • RKL (Regionų krepšinio lyga) (RKL)
  • FIBA Europos taurė (FIBA Cup)
  • BBL (Baltijos krepšinio lyga) (BBL)
 
Kipriukas